Dutch Passion Nasiona Marihuany

izemyh 18:03 - 17.10.
Fresh Fingers bestellen

Toča č.15 13:05 - 26.8.
Diky za to že jste přijeli na turnaj na Sokol Brno 4.Mějte se fajn a držte partu.

19.2.2017 Legata Hustopeče - Sokol Újezd u Brna (ml. dorostenci)
Vydáno dne 19. 02. 2017 (457 přečtení)

19.2.2017 Legata Hustopeče - Sokol Újezd u Brna (ml. dorostenci) 20170219 ml. dorci vs. Legata Hustopeče Legata Hustopeče - Sokol Újezd u Brna 23:30 (13:9)

První poločas byl jedna velká chyba.

Tak nám začala druhá polovina sezóny. Po specifické zimní přípravě některých jedinců a několika turnajích jsme vyjeli k mistrovskému utkání do Hustopečí. Měli jsme jen jednoho hráče na střídání, ale pravdou je, že jsme neoslovili žádné starší žáky. Když uvážím, že dorostenců nám k tomuto dni zbylo 10 a jeden byl pro nemoc omluven, účast nebyla špatná :-).

Prvních šest minut po zahájení zápasu jsme nestačili zírat, protože jsme dobrovolně kupili chybu za chybou. Míče nám i bez kontaktu padali z rukou. Při driblinku jsme trefili vlastní nohu. Když už byl pokus o nahrávku, míč letěl kamkoli jinám, jen ne tam kam byl zamýšlen. Tato hrůza trvala sedm minut a i potom došlo jen k nepatrnému zlepšení. Naštěstí to stačilo ke srovnání hry a více jak o 5 branek jsme už neprohrávali. Náš prapor držel po celý poločas Lukáš Knos, který se ani jednou nemýlil a vsítil 4 branky. Díky bohu, že nám aspoň trochu fungovala obrana a podržel nás brankař, jinak by to bylo na ručník.

Ve druhé půli se už přidali další střelci a naše ztráta kolísala v rozmezí 1 až 3 branek. Měli jsme tlak, ale stále jsme se nemohli dotáhnout. Domácí měli výborného brankaře, ale situace, kdy jsme nedokázali proměnit 3 dorážky po sobě a obránci na nás koukali od půlky, hraničila s bezradností. Toto bylo naštěstí poslední zaváhání. V sedmnácté minutě jsme se poprvé ujali vedení a od té doby jsme Legatě dovolili skorovat jen třikrát. Pro ilustraci uvedu střelbu kluků v poločasech: