anosyc 23:02 - 17.7.
Opinie kamagra

4.3.2017 SHC Maloměřice B - Sokol Újezd u Brna (muži)
Vydáno dne 06. 03. 2017 (424 přečtení)

4.3.2017 SHC Maloměřice B - Sokol Újezd u Brna (muži) SHC Maloměřice B - Sokol Újezd u Brna 41:36 (20:19)

Dvě hluchá místa nás připravila o dobrý výsledek.

4.3.2017 jsme se chystali na první zápas druhé části sezóny, který se měl odehrát na domácí půdě týmu SHC Maloměřice. Již při odjezdu jsme zjistili, že je potřeba něco udělat s našimi těly. V sedmi lidech jsme totiž dokázali zaplnit dvě auta tak dokonale, že si nikdo nevšimnul že nám chybí gólman :-). Tom šel vrátit klíče a tento detail nám unikl. Naštěstí se posádka druhého vozu nemohla dopočítat hlav v prvním autě a chybějící prvek byl odhalen ještě než se ujelo moc daleko. Jedno z aut pak na gólmana počkalo. Nyní již ve správném počtu jsme mohli vyrazit

Při příjezdu jsme zjistili, že se ještě dohrává zápas 2. ligy můžů a tak jsme se šli podívat. Při pohledu na skóre, kdy rozdíl byl asi 25 gólů jsme si přáli, abychom nedopadli stejně.

V polovině poločasu to vypadalo, že obavy byly na místě, protože jsme velice brzy na domácí ztráceli 6 gólů. Naštěstí se poté podařilo zabrat a získat pár míčů. Ať již zásluhou obrany, která se probudila nebo zásluhou brankáře, který nás mnohdy podržel jsme začali dotahovat. Brzy bylo vyrovnáno a začala tahanice o každý gól. V tomto stylu to pokračovalo až do 46. minuty, kdy jsme vyhrávali 28:30. V tu chvíli na nás soupeř vyrukoval s vytaženou obranou, se kterou jsme si nedokázali poradit. Po několika ztrátách míče se šance na dobrý výsledek začaly rozplývat. Na konci se nám podařilo vsítit ještě pár branek, ale soupeř jich dal bohužel víc. Zápas skončil 41:36.

Na závěr pouze dodám, že tento tým má potenciál... Teďka už ho jenom probudit :-).