anosyc 23:02 - 17.7.
Opinie kamagra

4.3.2017 SKKP Handball Brno - Sokol Újezd u Brna (ml. dorostenci)
Vydáno dne 09. 03. 2017 (365 přečtení)

4.3.2017 SKKP Handball Brno - Sokol Újezd u Brna (ml. dorostenci) 20170305 ml. dorci vs. SKKP Handball Brno SKKP Handball Brno - Sokol Újezd u Brna 35:28 (15:18)

Druhá půle = pasivita kam se podíváš.

Než začnu rozebírat negativa, začnu chválením. Příjemně překvapil brankař David. Chytil několik tutovek, včetně trháků. Kdyby nezvedal nohu proti střelám z křídla, vychválil bych ho do nebes. Dát na hřišti soupeře 28 branek není špatná vizitka naší útočné snahy a dokonce i obrana místy celkem ušla. Na obou pozitivních faktorech měl obrovskou zásluhu jeden člověk, Atom. Tomáš se vypracoval na přirozeného šéfa týmu a jde klukům příkladem.

Jeden hráč však zápas nevyhraje, pokud nemá následovníky, že pánové? Slušně zahrál ještě Ondra a starší žák David Víška. Ostatní umí zahrát lépe. A pivoti o hodně lépe. Walt a Ivoš dnes týmu moc nepomohli. Měl jsem dojem, jako by spolu ani netrénovali. Podpora útoku nebyla a když ano, tak v nevhodný čas nebo na nevhodném místě.

První poločas, ačkoli jsme ho vyhráli, nebyl v obraně příliš povedený. Pozor, teď nepíšu o Atomovi. Kluci hráli velice pasivně. Útočníka jsme jenom stínovali a nechávali hrát. Zoufale chyběla dravost a chuť akce přerušovat. Tady vynikl hlavně Lukyn Knos, u kterého se projevuje tréninkové manko a někdy mám dojem, že zapomněl jak se brání. Posouvání obrany už bylo lepší, ale zase jsme se nezajištovali. Hodně branek jsme inkasovali jen díky tomu, že obránce se na svého útočníka nevysunul a zajišťující kolegové se nezasunuli. Vzniklé dálnice volaly po proběhnutí a na můj vkus na nich byl až moc velký provoz.

Útok byl poměrně pestrý a k zakončení se dostali všichni hráči. Většina i skórovala. Je škoda, že normálně slušně střílející Tom Gajda vymyslel, že každá střela z křídla musí mířit na bližší tyč. Za prvních 30 minut měl úspěšnost 3/0.

Do druhé půle jsme vstoupili jako do poslední minuty zápasu. Pomalu a rozvážně jsme přecházeli na soupeřovu polovinu a se stejným klidem i rychlostí jsme se pokoušeli projít na brankoviště. Je až s podivem, kolikrát jsme dokázali za minimálního pohybu ztratit míč bez kontaktu se soupeřem. Balóny nám padaly z ruk, nahrávky nás míjely a to vše pomáhalo soupeři eliminovat náš náskok. Pohyb hráčů bez míče téměř zcela ustal. Několik ojedinělých pokusů o systém bylo pouze sledováno, ale nikdo se do pokusu o rozjetí "Drogby" nepřipojil. Za 15 minut jsme dali jen 4 branky, ale vždy jen po té, když se někdo bez míče pohnul. Z časové osy je vidět, že chlapci se o rozběhání obrany pokusili minimálně 10x a z technického zápisu je zřejmé, že maximálně 18x, protože víc střeleckých pokusů jsme nevyprodukovali. Naproti tomu domácí na naši branku ve druhé půli vystřelili 30x.

Aby bylo srovnání úplné, tak v první půli jsme soupeřovu bránu ohrozili 26x a oni naši 28x. Pánové, vidíte ten rozdíl?

Doufám, že po přečtení tohoto článku našim hráčům dojde, že házená, v plném tempu, se hraje 60 minut.