ecahuwo 2:36 - 20.4.

awokogos 23:39 - 19.4.

26.3.2017 Sokol Sokolnice - Sokol Újezd u Brna (muži)
Vydáno dne 26. 03. 2017 (345 přečtení)

26.3.2017 Sokol Sokolnice - Sokol Újezd u Brna (muži) Sokol Sokolnice - Sokol Újezd u Brna 40:34 (21:15)

Hra k pláči.

Jediným kladem utkání bylo, že se nikdo nezranil a neopakoval se scénář hrůzy z posledního utkání těchto soupeřů, kdy zápas nedokončili naši čtyři těžce zranění hráči.
     K zápasu mnoho psát nebudu. Shrnutí celkové hry bude rychlé. Soupeř nemusel předvádět nic světoborného a obyčejným křížením rozložili obranu. Někdy to nebyly ani kříže, pouze výměna postů, ale i to stačilo k vytvoření díry. Gólmani nic nezmohli, protože všechny branky padly ze šestky. Naopak naše branky byly upracované. Škoda Bagrových tyček (asi 6), ale na ty se nehraje. Paradoxem utkání bylo, že jsme poskládali základ z pěti spojek a pivota. Ale místo pohybu hráčů po celé šířce, se hrálo pořád zažité jeden na jednoho.
     Ze začátku jsme se snažili soupeře držet, ale dlouho to nevydrželo. Mírné vzchopení bylo za stavu 14:11. Potom se hra dostala do normálu až do poločasového hvizdu 21:15.
     Ve druhé půlce nic nového, rozdíl se držel pořád o 6 branek. Světlý okamžik přišel při stažení náskoku o 3 góly, ale domácí drama nedopustili.
     Nakonec výsledek vypadá velice příznivě, na rozdíl od předvedené hry.