ecahuwo 2:36 - 20.4.

awokogos 23:39 - 19.4.

2.4.2017 Sokol Juliánov - Sokol Újezd u Brna (ml. dorostenci)
Vydáno dne 06. 04. 2017 (315 přečtení)

2.4.2017 Sokol Juliánov - Sokol Újezd u Brna (ml. dorostenci) 20170402 ml. dorci vs. Sokol Juliánov Sokol Juliánov - Sokol Újezd u Brna 27:31 (12:15)

Výhra, ale.....

Tak vám nevím, jak se mám k předvedenému výkonu postavit. Taková výkonnostní houpačka se jen tak někde nevidí. Hrát umíme, tady problém není. Ale kde tedy je? Že by v koncentraci? Co osa gólu jen naznačuje, mohu doplnit.

Na začátku obou poločasů jsme byli soustředění, dobře jsme jako tým bránili a z trháků více méně uspěšně zakončovali. Pravda, někdy se nepovedla přihrávka, ono taky bez tréninku hodit přesný trhák není jen tak, že Davide? Také nastřelených tyček jsme měli zbytečně moc. Jen Atom je orazítkoval 3x. Přesto jsme v pohodě navyšovali vedení a najednou konec. Konec totální a u všech. Přestali jsme se hýbat, přestali jsme se vracet, přestali jsme útočit. Byli jsme pouze fyzicky přítomni a hru přenechali soupeři.

V první půli jsme nechali domácí vyrovnat a ve druhé téměř vyrovnat. Až poté jsme se začali znovu vracet do hry. Jeden nejmenovaný hráč, to okomentoval slovy, že chtěli dát soupeři šanci. Pokud to byl týmový plán, vyšel dokonale. Domácí se zvedli a my oba poločasy těsně vyhráli až po boji.

Zvítězili jsme rozdílem čtyř branek, body máme, takže bych měl být spokojený. Bohužel nejsem, protože námi předváděná hra mě v některých úsecích vůbec nebavila. Měl jsem dokonce pocit, jako by se kluci báli, abychom nevyhráli o moc. Že by hráči měli trauma ze zápasů cca 2 roky zpět, kdy jsme dostávali i o 40 a podvědomě soupeře šetřili?