| Hlavní stránka | A-tým | Ml. dorost | St. žáci | Ml. žáci | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook |

  Nábor do oddílu - aktualizace 8/2017
Nábor do oddílu a tréninky

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Týmy v sezóně 17/18
A tým - muži
Mladší dorost
Starší žáci
Mladší žáci
Mladší žákyně
Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
7264 (7264 hl.)
časová osa gólů
1324 (1324 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
1659 (1659 hl.)
fotky
3580 (3580 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
1284 (1284 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
1251 (1251 hl.)

Celkem hlasovalo: 16362


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Návštěvní kniha
Toča č.15 13:05 - 26.8.
Diky za to že jste přijeli na turnaj na Sokol Brno 4.Mějte se fajn a držte partu.

L 20:11 - 28.5.
Díky za pochvalu :-). Web běží na redakčním systému PhpRS. Dole je odkaz :-).
Luděk Kubát

Martin2 18:19 - 28.5.
Zdravím. Hezké webové stránky, opravdu dobrá práce!
Prosím v jakém systému tento web běží?

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


30.4.2017 Sokol Sokolnice - Sokol Újezd u Brna (st. žáci)
Vydáno dne 08. 05. 2017 (364 přečtení)

30.4.2017 Sokol Sokolnice - Sokol Újezd u Brna (st. žáci) 20170430 st. žáci vs. Sokol Sokolnice Sokol Sokolnice - Sokol Újezd u Brna 31:18 (13:8)


Sestavu zachránili mladší žáci, starších nebylo ani na hru.


    Je pravda, že v Sokolnicích se moc často nevyhrává a dnes to mu nebylo jinak. Opět, tak jak je již snad tradicí, nebyl to excelentní výkon domácích, ale bezzubý výkon hostí, který dal závdavek konečnému výsledku.

    Sokolnicím stačilo stále dokola strojově aplikovat stále tu samou herní šablonu, no a když s ní slavily úspěch, tak proč by ji měnily, že? Naši kluci na jejich překřížení spojek s následnou přihrávkou na zakončujícího pivota (nebo střelou spojky z větší vzdálenosti) nedokázali vůbec reagovat. Naše obrana, prosycena mladšími žáky, byla naprosto neúčinná a nebýt Jirky v bráně, který vychytal takových dobrých 12 tutovek, mohli jsme dostat přes 40 branek. Zatímco naše obrana nestála za nic, soupeř na nás vyrukoval s hodně vysunutým střeďákem, který nám dělal v rozehrávce neskutečné problémy. A když už se naše spojky dokázaly i přes jeho obranu uvolnit, tak následovala na naší straně přetěžká přihrávka na kolena, či kotníky – kluci chytali balony na zemi a většinou to končilo ztrátou míče a následným trhákem domácích. Těch ztrát míčů a technických chyb bylo na naší straně prostě přespříliš, nedívá se na to kluci vůbec dobře.

    Náš špatný výkon byl umocněn naší neschopností plnit trenérské pokyny. Vždy, když něco ze střídačky zaznělo, na hřišti se odehrál pravý opak. A když se ke všemu přidá i střelecká impotence našich dvou střelců, je vymalováno. Zatímco Zoran k dosažení 4 branek potřeboval 15 střel, tak David na své 4 branky potřeboval střel 5. Marné bylo volání po zvýšení střelecké aktivity Davida a omezení střelecké aktivity Zorana, oběma to takto asi vyhovovalo, oba nechtěli nic měnit. Zoran vytrvale každou další ranou bušil stále do stejného místa v bráně, nebo bránu přestřeloval a pranic mu nevadilo, že asi od jeho páté střely mu sokolnický gólman do tohoto místa už automaticky dopředu chodil. Marné byly instrukce změň stranu, klepni s tím o zem, otevři si střelecký úhel…

    Po delší době se konečně střelecky chytil Robas na křídle – 4 branky a docela dobře se předvedl i Milde – 3 branky, Pepa pak zaznamenal branky 3. Ostatní mladší žáci – Dominik, Martin a Luba Řoutil – všichni bez branek.

    Co říci na závěr? Nevím. Vyslovovat nějaké soudy není třeba, zamýšlet se hluboce nad naší hrou, nad naší schopností se zlepšovat (na základě hojné účasti na tréninku), schopností dodržovat předem stanovenou taktiku a schopností porozumět mluvenému (křičenému) slovu si nedovolím. Co však můžu vyjádřit je pouze moje stále daleko menší a menší chuť do každého dalšího článku. Rád bych vás pánové chválil a opěvoval, tak už mi k tomu dejte po delší době nějaký dobrý důvod!


20170430 st. žáci vs. Sokol Sokolnice - tab[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Autor: Pavel Víška | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor