Celkem hlasovalo: 7900

Rozšířené vyhledávání

4.6.2016 15:00 Sokol Újezd u Brna - Slavoj Třešť (muži)
Vydáno dne 06. 06. 2017 (112 přečtení)

4.6.2016 11:30 Sokol Újezd u Brna - Slavoj Třešť (muži) Sokol Újezd u Brna - Slavoj Třešť 32 : 29 (17 : 14)

Hráli jsme téměř kompletní.

Po dlouhé době se píše komentář veseleji. V úmorném vedru jsme přivítali soupeře z Třeště. Konečně nebudu začínat tím, že nás půlka chybí. Absentoval pouze David Staňa (služební radovánky) a poštípaný Patrik Haman. Navíc se do mužstva vrátil Maroš, který se velkou mírou podílel na vítězném výsledku. I s vidinou toho, že je to poslední hrací den, panovala v mužstvu dobrá nálada.

Zápas začal svižně a po pár minutách jsme drželi mírné vedení. To jsme se snažili navyšovat, ale zrazovala nás koncovka ve vyložených šancích. Soupeř měl nebezpečného pouze jediného hráče, ale ten, ač osobně bráněn, nám pořádně zatápěl. A když se neprosadil, nějak to tam padlo jiným. Z viditelné převahy se nám podařil pětibrankový náskok, ale o ten jsme přišli před půlkou. Do stínu se zchladit jsme šli za stavu 17:14.

Ve druhé půlce pokračoval náš tlak a vedení pomalu narůstalo. Jenže obrana pořád nebyla schopna ubránit jednoduchou hru hostů. Pokračoval také festival neproměněných sedmiček. Za zápas jsme jich nedali snad pět. V době, kdy jsme si vypracovali náskok sedmi branek, tak se prostřídalo, ale i polevilo. Soupeř začal snižovat a nám to tam přestalo padat. Nervozita vedla k technickým chybám a zbytečné střelbě, kterou soupeř trestal. Varování přišlo pět minut před koncem, kdy hosté se dotáhli na 28:27. Na hřiště musel jít zpátky Čízek, aby si srovnal obranu. Nakonec kluci znovu odskočili a dotáhli utkání do vítězného konce 32:29.

Rychlé hodnocení. Místo abychom vedli o deset branek, tak se strachujeme o výsledek. V obou poločasech zachytali skvěle oba gólmani. Je dobře, že se o branky podělily všechny spojky a byla radost sledovat Maroša, jak to tam z křídla sáže.

Do druhého zápasu zbývaly necelé dvě hodiny, tak se hoši hodili do klidu a odpočívali před derby s Hostěrádkama.

Autor: Ivan M | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek