987 (987 hl.)

Celkem hlasovalo: 9311

Rozšířené vyhledávání

Toča č.15 13:05 - 26.8.
Diky za to že jste přijeli na turnaj na Sokol Brno 4.Mějte se fajn a držte partu.

L 20:11 - 28.5.
Díky za pochvalu :-). Web běží na redakčním systému PhpRS. Dole je odkaz :-).
Luděk Kubát

Martin2 18:19 - 28.5.
Zdravím. Hezké webové stránky, opravdu dobrá práce!
Prosím v jakém systému tento web běží?

1.10.2017 Sokol Újezd u Brna - Sokol Juliánov (ml. dorostenci)
Vydáno dne 05. 10. 2017 (140 přečtení)

1.10.2017 Sokol Újezd u Brna - Sokol Juliánov (ml. dorostenci) 20171001 ml. dorost vs. Sokol Juliánov Sokol Újezd u Brna - Sokol Juliánov 39:23 (20:11)

Soupeř se čtyřmi žáky v sestavě nás na provozní teplotu nezahřál.

Dnešní slunnou neděli k nám zavítal soupeř z Julianova, který dojel s lidmi akorát na hru. Jelikož na utkaní nedorazil Jirka Dúpal, tak se za něho musel do brány postavit Petr Kolář, který se úlohy brankáře zhostil skvěle. Již od prvních minut utkání bylo zřejmé, že budeme mít trošku navrch. "Navrátilec" Atom, který minulém utkání absentoval, řídil obranu a sám bránil jako o život. Ondra konečně střílel jak se od něho čeká a tak není divu, že první poločas jsme s přehledem vyhráli o devět branek.

O poločase Luďa promlouval k hráčum a objasňoval chybičky, ale hlavně připomněl, že soupeř má hráčů přesně na hru a že je můžeme s přehledem přehrát pouhou rychlostí.

Jenže co Luďa říká normálním hlasem většinou pánové nevnímají, takže v prvních pár minutách jsme prohrávali 2:4. Po zpackané Americe pro diváky si musel trenér vzít time out a nadal klukům, že tohle v plánu nebylo. A ejhle? Asi stačí, když se zvýší hlas a jde to. Obrana opět začala fungovat a hra se trošku zrychlila. Když už jsme se začali opět rozjíždět, tak zaúřadovali rozhodčí a začali vylučovat za nesmyslné zákroky. Odnesl to Zoran a Lukyn, kteří měli najednou dva dvouminutové tresty a do hry se už nepodívali. Ve správnou chvíli to rozbalil Ivo Drahoš a začal dávat góly tak šikovně, že byl střelcem i 30. gólu.

Rodiče věděli co se sluší a patří, za což všechny realizační týmy děkují :-).