1018 (1018 hl.)

Celkem hlasovalo: 9476

Rozšířené vyhledávání

Toča č.15 13:05 - 26.8.
Diky za to že jste přijeli na turnaj na Sokol Brno 4.Mějte se fajn a držte partu.

L 20:11 - 28.5.
Díky za pochvalu :-). Web běží na redakčním systému PhpRS. Dole je odkaz :-).
Luděk Kubát

Martin2 18:19 - 28.5.
Zdravím. Hezké webové stránky, opravdu dobrá práce!
Prosím v jakém systému tento web běží?

15.10.2017 TJ Sokol Újezd u Brna - SHC Maloměřice (ml. dorostenci)
Vydáno dne 18. 10. 2017 (131 přečtení)

15.10.2017 TJ Sokol Újezd u Brna - SHC Maloměřice (ml. dorostenci) 20171015 ml. dorost vs. SHC Maloměřice TJ Sokol Újezd u Brna - SHC Maloměřice 54:31 (25:17)

Hranice 50 vsítěných branek pokořena :-).

Na poslední podzimní domácí zápas jsme si objednali krásné počasí. Pivot Zoran, který kvůli zraněnému kotníku nehrál, se mohl při fandění v pohodě opalovat. Základní sestava byla málem chudší o dalšího hráče, protože jsme dlouho přemýšleli i nad startem Ondry Krošíka. Jeho problém s loktem naštěstí vyřešilo tejpování, které, podle počtu vstřelených branek, bylo evidentně dobré :-). Oba starší žáci David a Robas, nominovaní pro případ nejvyšší nouze, tak odehráli pouze jednotky minut a mohli se soustředit na svůj pozdější zápas.

Do brány se postavila již stálice v osobě Petra Koláře. Tento osvícený muž (pozn. díval se přímo do slunka :-)), toho zpočátku moc nechytil. Až do sedmé minuty jsme se s hosty přetahovali o góly. Obrana, na doporučení lavičky, pochopila, že takto to nepůjde, vysunula se a zagresivnila. Ve stejné době Peťa prozřel a ačkoli stále neviděl, začal mít i úspěšné zákroky. Poté jsme se konečně výsledkově odpoutali. Už bylo na čase, protože hrát s posledním týmem vyrovnaný zápas, nebylo realizačnímu týmu příliš po chuti :-).

Ke známým, hodně gólovým střelcům jako je Atom, Ondra, Lukáš a Pepa, se tentokrát přidal i Tom Gajda, který poprvé v kariéře překonal dvoucifernou hranici, když vsítil 10 branek. Ačkoli je čistokrevné pravé křídlo, vyzkoušeli jsme ho i na pravé spojce a zdá se, že jeho střely by mohly mít budoucnost.

Poločas jsme vyhráli o 8 a jediná obava, která přicházela do úvahy, byla, aby kluci druhou půlku nepodcenili.

Pochopitelně, že nejdřív se začalo parádičkami. Vzali jsme time a Luďa motivoval hráče k překonání hranice 50 branek. Pánové na odměnu v podobě kofoly nebo párku v rohlíku slyšeli a od té doby už realizační tým pouze střídal. "Platební hranice" byly překonány v pořadí Ondra 30. gól, David 40. a Pepa 50. gól. Protože hranici třícítky překonáváme poměrně často, k rundě byli povoláni jen otcové Pavel Víška a Libor Velíšek :-).

Po zadání údajů do Handbalnetu se dorost dostal na třetí místo. Pěkné, že? Dlouho jsme tam sice nevydrželi, protože nás o skóre přetlačila Dolní Cerekev, ale s těmi máme aktivní bilanci, takže "no problem".