1018 (1018 hl.)

Celkem hlasovalo: 9476

Rozšířené vyhledávání

Toča č.15 13:05 - 26.8.
Diky za to že jste přijeli na turnaj na Sokol Brno 4.Mějte se fajn a držte partu.

L 20:11 - 28.5.
Díky za pochvalu :-). Web běží na redakčním systému PhpRS. Dole je odkaz :-).
Luděk Kubát

Martin2 18:19 - 28.5.
Zdravím. Hezké webové stránky, opravdu dobrá práce!
Prosím v jakém systému tento web běží?

22.10.2017 Sokol Nové Bránice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
Vydáno dne 24. 10. 2017 (145 přečtení)

22.10.2017 Sokol Nové Bránice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci) 20171022 ml. žáci vs. Sokol Nové Bránice Sokol Nové Bránice - Sokol Újezd u Brna 10:25 (4:8)

Přesvědčivá výhra až po přestávce.

20171022
 ml. žáci vs. Sokol Nové Bránice tab.V neděli 22.10.2017 jsme zavítali do bránické bubliny na další zápas mladších žáků.

Aktuální tabulka naznačovala, kdo by měl určovat tempo hry a kdo by měl pouze dotahovat.

První poločas však našim představám vůbec neodpovídal. Jakoby chlapcům po přechodu z šatny do haly navlhly patrony. Bránice hrály pasivně v útoku a chlapci se tím nechali nakazit. Ani po timeautu se hra nijak nezlepšila, tak jsem byl nucen přehazovat posty. Svůj kalich hořkosti si vypil až do dna Dominik, kterému dnešní den vůbec nevyšel. Působil na hřišti místy křečovitě až neohrabaně. Jeho rychlost byla nulová a střelba míjela domácí bránu místy až i o metr. Trápil se tak, že jsem ho ze hřiště musel stáhnout. Co kdyby nakazil celé mužstvo? :-)

Do druhého poločasu nastoupilo mužstvo jaké znáte z domácích zápasů. Asi pomohl šampon o přestávce a motivace,že když dáme 30 branek bude KFC. Chlapci během pěti minut uštědřili soupeři lekci z učebnice házené a odskočili na rozdíl 9 branek, čemuž pomohli oba brankáři, kteří předvedli vynikající výkon. Ke konci jsem musel rozjeté mužstvo prostřídat, abychom se v KFC zbytečně nezdržovali a každý hráč si mohl doma vychutnat nedělní oběd.