Celkem hlasovalo: 16609

uvewibahu 18:42 - 18.9.
bwq.pl

Toča č.15 13:05 - 26.8.
Diky za to že jste přijeli na turnaj na Sokol Brno 4.Mějte se fajn a držte partu.

L 20:11 - 28.5.
Díky za pochvalu :-). Web běží na redakčním systému PhpRS. Dole je odkaz :-).
Luděk Kubát

25.2.2018 TJ Sokol Újezd u Brna - TJ Sokol Dolní Cerekev (ml. dorostenci)
Vydáno dne 25. 02. 2018 (290 přečtení)

25.2.2018 TJ Sokol Újezd u Brna - TJ Sokol Dolní Cerekev (ml. dorostenci) 20180225 Ml. dorost vs.  TJ Sokol Dolní Cerekev 25.2.2018 TJ Sokol Újezd u Brna - TJ Sokol Dolní Cerekev 35:27 (22:12)

Ve druhém poločase jsme spali.

Dle páteční ankety, kterou na FB vytvořil Luďa se na nedělní zápas dala očekávat hojná účast. Na druhou anketní otázku, kdo bude na pátečním tréninku, odpověděl kladně bohužel pouze jeden hráč. Pánové, už i muži pochopili, že bez tréninku to nejde.

Soupeř z Dolní Cerekve se v tabulce nachází o jedno místo a o 2 body pod námi, takže jsme očekávali vyrovnaný zápas. Jelikož nám v KP chyběl spoják Ondra, tak jsem doufal, že dnešní utkání bude mít jiné grády. Od prvních minut bylo jasné, že očekávání byla oprávněná. Vytvořili jsme si náskok, který se soupeř snažil dotahovat. Petr v bráně zpočátku neměl svůj den, což soupeř po několika střelách z dálky poznal. Je zajímavé, že náš brankař má lepší úspěšnost ze šestky, než zpoza devítky. Obrana 0:6 fungovala docela slušně a k neprostupnosti už mnoho nechybělo. Pánové si předávali pivota a i dokonce i komunikovali. O neprůstřelnosti se však moc mluvit nedá. Bloky téměř nebyly, pouze Zoran se k situaci postavil čelem. Bolestivá grimasa napovídala, že to asi bolelo, ale náš pivot se po chvilkovém odpočinku, kdy se učil znovu zaostřovat, vrátil do hry.

Poločas jsme vyhráli o 10 a v druhé půli šlo o udržení koncentrace. Abychom před hráče postavili nějakou výzvu, pokusili jsme se o obranu 2:4, kterou jsme už několik let nehráli ani netrénovali. Nepovedlo se. Kluci podvědomě zvolnili tempo a víceméně už se jen dohrávalo. V útoku se občas zablýskalo a k vidění byla krásná akce. Slušně fungovala spolupráce spojek s pivotem. Po pár překříženích a clony pivota mohly spojky buď bez kontaktu vystřelit nebo pivota uvolnily.

Nadprůměrně bránil Atom. Jako vždy to bral od podlahy, ale protože se často vysouval, byl vidět víc, než bylo zdrávo :-). Na začátku druhé třicetiminutovky už měl dvě dvojky a musel zvolnit. Zhruba 10 minut před koncem získal Ondra míč a Tomáš mu dělal druhou vlnu. Při zakončení si několikrát dali přednost a výsledkem byl zisk míče obráncem. Atom se snažil vybojovat balón zpět a kontakt ruky s obličejem protihráče byl na světě. Tato nechtěná facka měla za následek progresivní trest a Tom se po třech dvojkách odstěhoval z hřiště i z lavičky mezi divačky.

Za zmínku také stojí úspěšná premiéra hráče SKKP Handball Brno Lukáše Musila, který k nám má od jara limitovaný přestup. Vsítil 3 branky včetně prémiové třicáté, za což mu děkujeme :-).