qujubyw 17:06 - 20.6.

uhanaduty 16:33 - 20.6.
man pride

Toča č.15 13:05 - 26.8.
Diky za to že jste přijeli na turnaj na Sokol Brno 4.Mějte se fajn a držte partu.

07.04.2018 SHC Maloměřice - TJ Sokol Újezd u Brna (ml. dorostenci)
Vydáno dne 08. 04. 2018 (154 přečtení)

07.04.2018 SHC Moloměřice - TJ Sokol Újezd u Brna (ml. dorostenci) 20180407 ml. dorost vs. SHC Maloměřice SHC Maloměřice - TJ Sokol Újezd u Brna 19:40 (9:19)

Druhý poločas se hrál na třetiny :-).

Do Majlontu jsme odjížděli s představou snadného vítězství. Jenže ouha. Jak už to u dorostenců bývá, tak začátek zápasu mám vůbec nevyšel. Kluci hráli profesorsky a místo razantního zakončení volili technické střely nebo trefovali dobře chytajícího brankaře. Preferovali jsme víc hru na krásu než na góly. Kapitán Atom evidantně rozdal před začátkem všem slepé náboje. S přibývajícím časem jsme přezbrojili, kluci si při střelbě počkali na pohyb brankaře a potom už to šlo. Na pozici pivota jsme měli pouze Zora, který si v závěru poločasu, těsně po sobě, vysloužil dva dvouminutové tresty. Bylo to právě v době, kdy jsme chtěli vyrukovat s hrou 7 na 6. Zoran tak v druhé půli musel bránit jemněji a my jsme museli změnit taktické plány.

Druhý poločas byl hraný na tři fáze. Deset minut jsme hráli dlouho plánovaný útok 7 na 6, kdy jsme za celou dobu nedostali branku a sami jich dali sedm. Super :-). Hráli jsme rychle a Peťan si pěkně zaběhal, ale vždy se stačil vrátit do branky. Tuto taktiku zvolil později i Majlont. Domácím se však přečíslení nedařilo úspěšně zúročovat. My jsme vstřelili do prázdné branky 3 góly a jednu šanci měl i Peťa. Bohužel do góloveho zápisu chyběly centimetry.

Druhá desetiminutovka byla ve znamení tréninku ročníku 2002 a starších žáků, kteří zhruba za dva týdny pojedou do Frýdku Místku na Republikové finále AŠSK ČR v házené základních škol. Tuto část jsme vyhráli 8:5, ale nebylo to ono. Chyb a chybiček bylo moc.

Odpočívající opory se opět dostaly do hry na posledních 10 minut, ale už se moc nepředvedly. Za zmínku stojí výkon Zorana, který dnes exceloval. Vstřelil jubilejní 30. i 40. gól. Všichni mu děkovali, jen já jsem ho v duchu proklínal :-). Samozřejme mu také děkuji za příjemné odlehčeni peněženky. Vím co se sluší a patří, takže při první přiležitosti: "Na zdraví".