Celkem hlasovalo: 16609

uvewibahu 18:42 - 18.9.
bwq.pl

Toča č.15 13:05 - 26.8.
Diky za to že jste přijeli na turnaj na Sokol Brno 4.Mějte se fajn a držte partu.

L 20:11 - 28.5.
Díky za pochvalu :-). Web běží na redakčním systému PhpRS. Dole je odkaz :-).
Luděk Kubát

8.4.2018 Sokol Újezd u Brna - Sokol Hostěrádky (muži)
Vydáno dne 11. 04. 2018 (290 přečtení)

8.4.2018 Sokol Újezd u Brna - Sokol Hostěrádky (muži) 20180408 muži vs. Sokol Hostěrádky Sokol Újezd u Brna - Sokol Hostěrádky 25 : 26 (13:13)

Obrana byla jedna velká hrůza.

Ze začátku je třeba říci, že snad po půl roce jsme se sešli takřka všichni. Chyběl pouze zranění Číz, Michal Kubíček a David Staňa.

V první půlce obrana selhávala na obou stranách a hráčům to tam padalo. Hra byla vcelku vyrovnaná a v prvních 10 minut to byla spíše taková přestřelka. Padalo hodně gólů jak z rychlých útoků, tak z proskoků na obou stranách.

Do druhé půlky jsme nastoupili se zlepšenou obranou, ale opět to vydrželo jen nějakých 10 minut. Když to vyjádřím matematicky, tak v 50 minutách to byla úplná katastrofa.Přes veškeré chyby jsme se dostali do vedení o 2 góly. Naši hráči se tohoto vedení asi zalekli a při naší přesilovce jsme nedali ani jeden gól, ale zato dostali 4 z toho 2 z trháku, když jsme to soupeřovi nahráli přímo do rukou :-(.

Budu se opakovat, ale celková obrana v zápase byla jedna velká hrůza. Naši obránci by si měli uvědomit jednu zásadní věc, a to tu, že když brání a drží protihráče, musí ho držet do pískání (zamezit mu vystřelení nebo odehrání). To znamená, že musí počkat na hvizd rozhodčího, a ne ho 2 vteřiny držet a pak ho zase pustit. To je o ničem, někteří rozhodčí to písknou hned, někteří později. PROTO JE DŮLEŽITÝ POČKAT AŽ DO PÍSKANÍ A NEDOUFAT, ŽE PÍSKNE ROZHODČÍ HNED.

Celkově jsme dostali asi 10 gólů z pivotů, z toho bylo asi 5 zběhů. TOHLE BY SE NEMĚLO STÁVAT V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ A DOUFÁM, ŽE SE TO UŽ NIKDY NEBUDE OPAKOVAT. JE POTŘEBA SPOLU VÍCE KOMUNIKOVAT A NAUČIT SE BRÁNIT PIVOTA.

Dalších asi 5 gólů bylo z trháku. A tím jsme si to celé prohráli sami. Dostat 26 gólů není ostuda, ale za to našich asi 10 promarněných šancí ano. Největší ostuda je asi to, že jsme nedali 4 sedmičky :-(.

Poslední část bude k tréninkům. Stále se nejsme schopni sejít všichni na jednom tréninku a to je ta největší chyba. Pokud nebudeme chodit na tréninky, nikdy to lepší nebude!!!

Ač s velikou naivitou, stále doufám, že se to zlepší. Tým na to máme :-).