comezecyn 11:42 - 23.5.

ucoveco 9:14 - 23.5.
odzyskiwanie danych

Toča č.15 13:05 - 26.8.
Diky za to že jste přijeli na turnaj na Sokol Brno 4.Mějte se fajn a držte partu.

29.04.2018 TJ Sokol Újezd u Brna - TJ Sokol Nové Bránice (ml. dorostenci)
Vydáno dne 04. 05. 2018 (130 přečtení)

29.04.2018 TJ Sokol Újezd u Brna - TJ Sokol Nové Bránice (ml. dorostenci) 20180429 ml. dorost vs. Sokol Nové Bránice - foto TJ Sokol Újezd u Brna - TJ Sokol Nové Bránice 41:31 (20:12)

Kompletní základní sestava hrála pouze na začátku a na konci zápasu.

K našemu poslednímu zápasu jsme nastoupili na domací půdě proti Novým Bránicím. Od první minuty jsme nenechali nikoho na pochybách, že chceme vyhrát. V osmé minutě za stavu 8:1 si Pavel Víška tipl výsledek 55-21, protože prý měl vidiny :-).

Jelikož jsem měl čerstvě propadlou registračku, tak mě v pozici vedoucího mužstva zdárně zaskočil Michal Gajda nejstarší. Do zápasu nastoupili starší žáci, kteří od příští sezony budou hrát za mladší dorost, tak je je Luďa hojně využíval a testoval. Kluci zdatně sekundovali dorostencům a někdy byli i lepší. Výborný výkon předvedl Michal Gajda nejmladší v obraně, kde dokázal znervoznit a ubránit o 2 hlavy vyššího soupeře. Fungovala i spolupráce spojky Davida Víšky se Zoranem v pivotu. Jakmile se blížila možnost vsítit 30. gól, pánové jakoby ztratili schopnost se prosadit. Radost nám udělal až David, který se s tím nepáral. Méně nadšený byl Pavel, který splácel 40. gol z minulého zápasu. Chudák David jen konstatoval: "Tati, já za to fakt nemužu". Jubilejní 40. gól si vzal na starost Atom. V posledních minutách zápasu jsme do hry vrátili kompletní základ. Chlapcům ještě podařila parádička, kdy Lukyn po náznaku střely nahrával Atomovi na křídlo a ten ještě nahodil nabíhajícimu Ondrovi. Dvojitá amerika se povedla i se zakončením a sklidila velký potlesk z řad diváku.

Pánové doufám, že ve svých výkonech budete pokračovat i ve starším dorostu a že vaše sestava zůstane beze změn.