| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook |

  Nábor do oddílu - aktualizace 8/2019
Nábor do oddílu a tréninky

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy v r. 19/20
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci

Mladší dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně

Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
8510 (8510 hl.)
časová osa gólů
1610 (1610 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
1974 (1974 hl.)
fotky
3949 (3949 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
1557 (1557 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
1555 (1555 hl.)

Celkem hlasovalo: 19155


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


11.11.2018 Handball club Olomouc 1966 - TJ Sokol Újezd u Brna (st. dorci)
Vydáno dne 22. 11. 2018 (332 přečtení)

11.11.2018 Handball club Olomouc 1966 - TJ Sokol Újezd u Brna (st. dorci) 20181111 HBC Olomour (st. dorci) - foto Handball club Olomouc 1966 - TJ Sokol Újezd u Brna 40:36 (20:17)


Rychle a zběsile.

    V neděli jsme se těšili na dvojzápas v Olomouci v podání našich mladších i starších dorostenců. Začnu zápasem ml. dorostu a komentář bude stručný. Z důvodu nedostatku hráčů na naší straně a tedy nemožnosti dostavit se na tento zápas v takovém počtu hráčů, aby se zápas dal vůbec odehrát, byl tento kontumován s výsledkem 10:0 pro domácí. Navíc nás to bude stát nemalou finanční pokutu. Po sérii omluvenek, některých až v den konání zápasu, nebylo jiného východiska. Tato situace samozřejmě otevírá mnoho otázek, jednou z nich je například i to, jak se postavit ke zbylým třem soutěžním zápasům podzimu a potažmo k celé jarní části, neřkuli jak se postavit k celé příští sezóně mladšího dorostu. Ještě začátkem léta, když se soutěž mladších dorostenců přihlašovala, to vypadalo, že kluků (s podporou st. žáků) bude víc než dost. První ránou byly předsezónní odchody Zorana a Robase do jiných oddílů, ale i bez nich je nás na papíře je stále dost, ale přenést hráče z papíru na palubovku se nějak nedaří. Pro tento zápas nám nemohli pomoci ani starší žáci, protože také hráli svůj zápas, ale i kdyby se na krásno rychle do Olomouce přesunuli, což by nás stálo další náklady navíc, tak nastoupit k zápasu v počtu 3 dorostenci + 3 starší žáci je čirá zoufalost.

    Nyní ale k zápasu st. dorostu, a že se bylo na co dívat! Tento tým, i když také zmítaný absencemi, již podruhé po sobě předvedl, že má CHARAKTER! Borci, vedeni kapitánem a házenkářským kouzelníkem Atomem, byli opět kousek od senzačního výsledku. Tak jako v minulém zápasu s Napajedly ze sebe v poslední desetiminutovce (kdy se házenkářské zápasy rozhodují) dokázali vyždímat maximum a soupeře dostat pod silný tlak. A kdyby David a Kroša proměnili několik svých tutovek v posledních minutách, tak remíza visela doslova ve vzduchu! Avšak vezmeme-li v úvahu, že spojky Atom, Kroša a David neslezly celý zápas z palubovky, je střelecká smůla v posledních minutách snad i omluvitelná a logická. Přestože ze silně fyzicky disponovaného soupeře šel před zápasem doslova strach a bylo tedy jasné, že některé souboje jeden na jednoho budou mít jednostranné vítěze, kluci se toho nelekli a postupně během zápasu zjišťovali, že olomoučtí obři mají docela prostupnou obranu, a že se dají s vypětím všech sil občas i ubránit. A dokonce i Kololo v bráně si začal postupně alespoň šahat na projektily soupeřových spojek, aby právě v posledních 10 minutách výkonnostně explodoval a předvedl několik famózních zákroků.

    Posledních deset minut bylo jak z filmu „Rychle a zběsile“. Protože jsme doháněli asi pětigólové manko a času nebylo nazbyt, na zakončení jsme potřebovali maximálně 5-10 vteřin. Soupeř to měl podobně, takže hra se ve zběsilém tempu přelévala z jedné strany na druhou. Šlo jen o to, kdo koho uštve a kdo toho více zkazí. V jeden moment jsme se přiblížili soupeři na pouhý jeden gól a za tohoto stavu byl David vyslán Atomem do trháku, avšak gól nedal... V posledních útocích už naše střelba neměla potřebnou přesnost a razanci a soupeř naopak trefil vše. Diváci v hale byli poslední desetiminutovkou zápasu doslova elektrizováni a i páni rozhodčí hned po zápase konstatovali, že takový závěr zápasu už dlouho neviděli, a že jen naše smůla v zakončení nás připravila o lepší výsledek. I když jsme prohráli, nemusíme se za předvedený výkon vůbec stydět!Svazové přehledy

20181111 HBC Olomour (st. dorci) - přehledFacebookové komenty[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Autor: Pavel Víška | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor