| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook |

  Nábor do oddílu - aktualizace 8/2019
Nábor do oddílu a tréninky

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy v r. 19/20
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci

Mladší dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně

Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
8426 (8426 hl.)
časová osa gólů
1582 (1582 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
1954 (1954 hl.)
fotky
3910 (3910 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
1539 (1539 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
1532 (1532 hl.)

Celkem hlasovalo: 18943


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


1.12.2018 TJ Sokol Dolní Cerekev - TJ Sokol Újezd u Brna (st. dorci)
Vydáno dne 11. 12. 2018 (348 přečtení)

<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN"> <html> <head> <meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=windows-1250"> <meta name="generator" content="PSPad editor, www.pspad.com"> <title>1.12.2018 TJ Sokol Dolní Cerekev - TJ Sokol Újezd u Brna (st. dorci) 20181201 st. dorci vs. TJ Dolní Cerekev - přehled TJ Sokol Dolní Cerekev - TJ Sokol Újezd u Brna 31:30 (17:13)


Překvapivá prohra.

    Na předposlední zápas podzimní části sezóny jsme jeli na půdu Dolní Cerekve, týmu, který doposud nezískal jediný bod. Kromě Davida Víšky jsme se museli obejít bez podpory mladších dorostenců, a tak jsme měli na střídání pouze jednoho hráče. Jiřího Vymazala navíc trápí zranění (ovšem v zápase vždy odevzdá své maximum), ale kromě postu pivota jsme museli odehrát zápas bez střídání. Byl to jeden s faktorů, který ovlivnil výsledek utkání.

    Na klucích šlo vidět již od začátku zápasu, že nejsou ve své kůži. V prvním poločase jsme dostávali jednoduché góly z dálky a po sebězích soupeře. Sami jsme se v útoku trápili, abychom vůbec vstřelili brnaku. Absolutně jsme se přizpůsobili hře soupeře, a tak jsme poločas prohráli 17:13. O poločase dostali kluci vyčiněno a měli se každý zamyslet, jaký výsledek zde chceme předvést.

    Po poločase se kluci dali dohromady a začali perfektně bránit a my jsme během 19 minut dostali pouze 5 branek. Ovšem ani ty jsme nemuseli dostat, pokud by mužstvo podržel brankář Petr Kolář. Bohužel měl smolný den a padaly mu do branky míče z odhozených střel, při pasivitě nebo z nulových úhlů. Nicméně každý den není posvícení a navíc člověk se nejlépe učí z vlastních chyb. V útoku, také díky nesmyslným vyloučením, jsme nebyli schopni využít naši defenzivní převahu a dostat se k lepšímu skóre než -1 gól. V závěru hry nám opět soupeř utekl na 3 branky. Do konce utkání zbývaly necelé 2 minuty a my jsme hráli přesilovku 6 na 4. Po vysunuté osobní obraně jsme opět snížili na rozdíl jedné branky. 20 vteřin před koncem soupeř rozehrával po obdrženém gólu a nám se během chvilky opět podařilo získat míč. Nejlepší hráč zápasu, Ondřej Krošík, běžel sám na brankáře, ale nečekaně zakončil metr nad bránu. Soupeři se již zbývající vteřiny podařilo udržet míč a my jsme tak utrpěli prohru 31:30. Je to škoda, ale jak jsme již psal, chyba je nejlepší učitel. Kluci aspoň vědí, že se nevyplácí podceňovat žádné mužstvo.Svazové přehledy

20181201 st. dorci vs. TJ Dolní Cerekev - přehledFacebookové komenty[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Autor: Honza Lattenberg | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor