11.10.2020 TJ Sokol Újezd u Brna - TJ Sokol Telnice (st. žáci)

Autor: Luděk <kubat(at)cbox.cz>, Téma: F - žáci starší, Vydáno dne: 14. 10. 2020

11.10.2020 TJ Sokol Újezd u Brna - TJ Sokol Telnice (st. žáci) 20201011 st. žáci vs. Telnice - foto TJ Sokol Újezd u Brna - TJ Sokol Telnice 19:40 (10:19)


Takhle špatně jsme ještě nehráli.

    Pokud někomu přijde následující odstavec povědomý, je to proto, že jsem ho téměř doslovně okopíroval z článku o mladších žácích 😊.

    Předpověď počasí na neděli žádné teplotní rekordy neslibovala, přesto jsme chtěli hrát doma. Déšť ze soboty na neděli však udělal ze hřiště kluziště. Hala v Telnici byla naštěstí zarezervovaná, takže i starší žáci se museli přesunout na domácí zápas s Telnicí do Telnice.

    Gorby si v pátek na tréninku pochroumal palec střelecké ruky a byl omluven. Na zápas jsme počítali se šesti originál staršími žáky, ale Tom, ačkoli je v zápise, se neukázal a byl pro tento den prohlášen za nezvěstného. Zbylou pětici jsme posílili mladšími žáky a borci se šli rozcvičovat. Já jsem mezitím stepoval venku a čekal na kamaráda, který vezl dorostencům a starším žákům nové dresy. Po jejich převzetí jsem hráče z haly odvolal kvůli převlečení a to se ukázalo jako fatální chyba 😊.

    Do utkání vstoupili borci jednak nerozcvičení a jednak si asi krásné dresy nechtěli ani umazat, ani poškodit. Jiný důvod pro náš neházenkářský herní projev v následujících minutách si totiž nedovedu představit 😊. V obraně se po většinu zápasu nebránilo. V útoku jsme se pokoušeli o tak jednoduché kombinace, že byly ihned přečteny a přerušeny. Občas se nám podařilo projít jeden na jednoho, ale většinou jsme přišli o míč a na našeho začínajícího brankaře se tak valilo zbytečně moc rychlých útoků.

    Když trenér Telnice, Marek Jahoda, viděl co na hřišti vyvádíme, stáhl základ a dal šanci klukům z lavičky. Kdyby to neudělal, závěrečné skóre by bylo mnohem, mnohem horší.SVAZOVÉ PŘEHLEDY

20201011 st. žáci vs. Telnice -přehled