10.10.2021 Sokol Újezd u Brna - Sokol Hostěrádky-Rešov (m. žáci)

Autor: Luděk <kubat(at)cbox.cz>, Téma: G - žáci mladší, Vydáno dne: 11. 10. 2021

10.10.2021 Sokol Újezd u Brna - Sokol Hostěrádky-Rešov (m. žáci) 20211010 ml žáci vs. TJ Sokol Hostěrádky-Rešov - foto TJ Sokol Újezd u Brna - TJ Sokol Hostěrádky-Rešov 27:18 (poločas 17:9, osobka započítávaná do první půle 8:4)


Rozvážná hra soupeře nám neseděla.

    Sousedé z Hostěrádek nás překvapili jednak velice rozvážnou házenou a jednak dívkami v týmu. Obě tyto kombinace nás zaskočily. První z nich nás uspávala a druhá znejistěla. Kluci totiž měli problém, jak obranu děvčat uchopit. Jsme prostě rození gentlemani a tak jsme soupeřky obcházeli div ne s růžemi. Nejlépe na tom byl Dominik, protože ten bránil kluka 😊 a moc se s ním nemazlil. Obránci tři a pět bránili holky, ale o bránění se takřka nejednalo. Sáhnout na dívku je v tomto věku prostě nevhodné 😊.

    Náš plán byl přitom úplně jednoduchý. Měli jsme zabrat, výsledkově odskočit a na hřiště měli nastoupit nováčci. Z výše uvedených důvodů obrana pokulhávala, takže jsme sice vedli, ale o významné odskočení se nejednalo. Plán je plán, takže se musí plnit stejně, jako když muž s koženou brašnou nesměl projet. Za nepatrného vedení jsme začali střídat a kluci z lavičky si dosyta zahráli. Pravda, na zápas se moc koukat nedalo, ale cíl byl splněn 😊.

    Někteří hráči základu na střídačce dost brblali, Že ano, Davide, ale snažili jsme jim náš záměr vysvětlit. Myslím, že většina to pochopila, i když touha hrát a dávat branky byla silnější.


SVAZOVÉ PŘEHLEDY

20211010 ml žáci vs. TJ Sokol Hostěrádky-Rešov - přehled

FACEBOOKOVÉ KOMENTY