17.10.2021 Tatran Bohunice - TJ Sokol Újezd u Brna (ml. dorci)

Autor: Aleš Flajšinger <(at)>, Téma: E - dorostenci mladší, Vydáno dne: 21. 10. 2021

17.10.2021 Tatran Bohunice - TJ Sokol Újezd u Brna (ml. dorci) Tatran Bohunice - TJ Sokol Újezd u Brna 33:38 (19:17)


Mezinárodní arbitři byli svědky výborné druhé půle.

    V neděli nás čekal neoblíbený soupeř z Bohunic. Na utkání s námi neodcestoval Tom Koníček, u nás hostující opora Nového Veselí, který hrál ve stejné době v Lovosicích 1. ligu. Ze starších žáků jsme si půjčili Matěje Kachlíka a kádr byl téměř komplet. Chlapci se v šatně řádně nabudili reprosystémem JBL, což bylo k nelibosti místního správce haly 😊.

    Od úvodního hvizdu zkušených mezinárodních rozhodčích Vaška Horáčka a Jirky Novotného bylo jasné, že obě mužstva se chtějí ukázat v plné síle. Celý první poločas byl doslova závod chrtů, nahoru dolů, a z naší strany festival neproměněných šancí. Na lavičce domácích si zkušený trenér Siuda (Vačka) jen mnul ruce radostí, jak mu taktika vychází, na druhé straně sípající trenér hostí Flajša, zoufale pobíhající kolem autové čáry sem a tam. Do druhého poločasu jsme šli se ztrátou dvou branek. Jaká bouře se odehrála o přestávce v šatně, si každý trenér jistě dokáže domyslet.

    To co kluci odehráli v průběhu druhé části hry byl koncert mistrů. Kdo tam nebyl, asi těžko uvěří, ale byli jsme jako smršť. Během pěti minut jsme vedli o dvě branky a skore postupně navyšovali. Žádné překvapení jsme nepřipustili a až do konce utkání jsme si udržovali dostatečný odstup. Po závěrečném hvizdu jsme propadli vítězným oslavám i s našimi fanoušky na tribuně.

    Dokonce i PAN ROZHODČÍ, Václav Horáček, ocenil výkon našich borců ve druhé půli.

    Kdo utkání neviděl a je na naše výkony zvědavý, může nás v neděli 24.10. dojít do Měnína povzbudit. Čeká nás další duel, tentokrát s Uherským Hradištěm. Začínáme v 15:00 a budeme se na vás těšit.Svazové přehledy

20211017 ml. dorci vs. Tatran Bohunice - přehledFacebookové komenty