31.10.2021 Tatran Bohunice - TJ Sokol Újezd u Brna (st. žáci)

Autor: Luděk <kubat(at)cbox.cz>, Téma: F - žáci starší, Vydáno dne: 01. 11. 2021

31.10.2021 Tatran Bohunice - TJ Sokol Újezd u Brna (st. žáci) 20211031 st. žáci vs. Tatran Bohunice - foto Tatran Bohunice - TJ Sokol Újezd u Brna 27:34 (10:20)


Házená 4+1 ve starších žácích 😊.

    Na zápas do Bohunic tentokrát odjeli pouze starší žáci, protože mladší borci Bohunic mají karanténu a zápas se odložil. Problémy s kovidem, ale nejen ty, jsou i na naší škole, takže jsme přijeli pouze s jedním hráčem na střídáni.

    Domácí na tom byli podstatně hůř, do hry bylo připraveno jen pět kluků. Ti co došli, za nic nemohli, tak proč jim zápas znechucovat, že? Z tohoto důvodu jsme se je rozhodli vypárovat a hrát také v pěti. Hráči z toho úplně nadšení nebyli, protože v sestavě brankář, pivot a tři spojky, si krajní spony neměli s kým narazit. Nevadí, o to víc bylo místa na hru jeden na jednoho 😊.

    Zápas jsme začali zodpovědně a ujali se vedení, které jsme už nepustili. Poločas 20:10, byl všeříkající a kluci začali v druhé části hry vymýšlet, čím si hru zpestřit. Volba padla na nahazovačky. O první se pokoušel Marek s Matějem K. už ve druhé minutě. Neúspěšně. Podle hesla, trpělivost růže přináší, na svou snahu nerezignovali ani když soupeř začal rozdíl ve skóre umazávat 😊. Pravda, čas byl i na normální, úspěšně zakončené kombinace, takže zápas jsme měli stále pod kontrolou. Faktem však je, že první půle byla mnohem házenkářštější.

    P.S. Nahazovačka nevyšla ani jediná 😄


Svazové přehledy20211031 st. žáci vs. Tatran Bohunice - přehledFacebookové komenty