6.8.2023 - 12.8.2023 Soustředění v Novém Veselí

Autor: Luděk <kubat(at)cbox.cz>, Téma: Předturnajové info, Vydáno dne: 25. 04. 2023

6.8.2023 - 12.8.2023 Soustředění v Novém Veselí Soustředění v Novém Veselí je určeno pro dorostenky a pro žáky r. 2009 až po ročníky 2013


Facebookové komentyAhoj kamarádi,
  Letní soustředění v Novém Veselí se blíží a tentokrát se bude konat v termínu 6.8.2023 - 12.8.2023 Nejnižší věkovou kategorií budou ročníky 2013. Případné výjimky u minižáků musí schválit trenéři.

  Cena soustředění je jako vždy závislá na počtu přihlášených, takže konečnou částku si netroufám predikovat. Při pohledu do křišťálové koule vidím něco kolem 4 000Kč, ale Sibyla nejsem 😊. Požádal jsem o aktuální ceny, jakmile je obdržím, sumu upřesním. V ceně bude jídlo 4x denně, ubytování, pronájem sportovišť.

   Kromě hlavního zavazadla, by děti měly mít batůžek, do kterého se vejdou věci na sportování (boty, láhev na pití, kraťasy, tričko, atd.) a v případě celodenního výletu i pláštěnka a jídlo. Spát budeme v sokolovně na postelích, takže nutností je prostěradlo a spacák. Rozmlsaní jedinci si mohou vzít i něco pod hlavu (může být i plyšák 😊). Dále ponožky, těmi raději nešetřete a stejně tak spodním prádlem. Abych se moc nerozepisoval, dál pojedu v bodech: hygienické potřeby, 2 ručníky, plavky, věci na spaní, přezůvky, čepice, léky s pokyny (jen ti co je berou 😊), 2 páry bot (halovky a tenisky na ven), oblečení na sportování, teplákovka (kdo má), kartička zdravotní pojišťovny (kopie), kapesné (max. 400Kč) a vyplněný formulář o bezinfekčnosti, ten bude možno vyplnit i těsně před odjezdem, prázdné lístky budu mít u sebe já.

  Pozor, soustředění je určeno pro samostatné děti 😊.
  Hlásí se pochopitelně i trenéři nebo zájemci o trénování z řad hráčů, či sportovně zdatných rodičů.

  Díky za přihlašování se.

potvrzení účastníci:

dorostenky a holky za ně hrající
- Anna Kelblová, Denča Surovcová, Simča Brychtová, Sára Víšková, Míša Nesnídalová, Danča Mrázová,

starší žactvo
- Adam Novoměstský, Dominik Šedivý, Marek Holešanský, Filip Kelbl, Zbyňa Kosík, Patrik Zapletal,

mladší žáctvo a minižactvo
- Kuba Jašek, Marek Vacata, Martin Hrbek, Patricie Duroňová, Sam Skřeček, David Picmaus, Eliška Vymazalová,

realizační tým
- Luděk Kubát, Terka Odehnalová, Dominik Absolon,

řidiči - Doprava dětí bude v režii rodičů, případně po domluvě s trenéry, protože i my tam pojedeme auty


Facebookové komenty