| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | St. žákyně | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook | Sportnect |

  Nábor do oddílu - aktualizace 8/2019
Nábor do oddílu a tréninky

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy v r. 21/22
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci

Mladší dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně

Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
19806 (19806 hl.)
časová osa gólů
2639 (2639 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
3154 (3154 hl.)
fotky
5060 (5060 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
2633 (2633 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
2590 (2590 hl.)

Celkem hlasovalo: 35882


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


Počet zobrazených článků: 50 (z celkem 281 nalezených)

|0-50|50-100|100-150|150-200|200-250|250-281|

12.10.2014 Sokol Újezd u Brna - Handball KP Brno (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 16.10.2014)
12.10.2014 Sokol Újezd u Brna - Handball KP Brno (m. žáci) Sokol Újezd u Brna - Handball KP Brno 16:15 (11:7)

5.10.2014 SK Kuřim - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 09.10.2014)
5.10.2014 SK Kuřim - Sokol Újezd u Brna (m. žáci) 5.10.2014 SK Kuřim - Sokol Újezd u Brna 9:15 (5:9)

28.09.2014 Sokol Újezd u Brna - Sokol Juliánov (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 02.10.2014)
28.09.2014 Sokol Újezd u Brna - Sokol Juliánov (m. žáci) Sokol Újezd u Brna - Sokol Juliánov 30:13 (16:5)

21.09.2014 SHC Maloměřice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 25.09.2014)
21.09.2014 SHC Maloměřice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci) SHC Maloměřice - Sokol Újezd u Brna 6:19 (1:11)

Mladší žáci - rozlosování 2014/2015 (podzim)
(Kjúbi, G - žáci mladší, 18.09.2014)













Datum Hodina Domácí Hosté Poločas Konec
21.09 08:00 SHC Maloměřice Sokol Újezd u Brna 1:11 6:19
28.09 10:00 Sokol Újezd u Brna Sokol Juliánov 16:5 30:13
05.10 12:30 SK Kuřim Sokol Újezd u Brna 5:9 9:15
12.10 12:30 Sokol Újezd u Brna Handball KP Brno 11:7 16:15
19.10 12:30 Sokol Sokolnice Sokol Újezd u Brna 9:4 15:11
26.10 08:00 Sokol Újezd u Brna Sokol Telnice 9:4 15:6
01.11 08:00 Sokol Újezd u Brna HK Ivančice A 6:5 14:16
02.11 11:00 Sokol Újezd u Brna HK Ivančice B 9:7 22:14
09.11 09:00 Sokol Nové Bránice Sokol Újezd u Brna 14:3 23:10
16.11 12:30 Sokol Újezd u Brna Legata Hustopeče 8:9 15:16
23.11 10:30 Tatran Bohunice Sokol Újezd u Brna 11:9 18:19

19.6.- 21.6.2014 Memoriál Jana Kratiny Velká Bystřice (mladší žáci)
(Aleš Flajšinger, G - žáci mladší, 23.07.2014)
19.6.- 21.6.2014 Memoriál Jana Kratiny Velká Bystřice (mladší žáci)





19.6.- 21.6.2014
Memoriál Jana Kratiny
Velká Bystřice




21.6.2014 Prygl Kap 2014 (mladší a starší žáci)
(Katka, G - žáci mladší, 02.07.2014)
21.6.2014 Prygl Kap 2014 (mladší žáci)

Prygl Kap 2014 - včetně minialba :-)





SANDBALL na PRÝGLKAPU :-)

  V sobotu 21.6.2014 jsem vyrazila s odrostlejšími hráči házené (Tom Kachlík, Ondra Krošík, Lukáš Knos, Dan Fila, Petr Kolář a Lukáš Musil) na sandball na PRÝGLKAP, který se poprvé pořádal i pro žáky.

8.6.2014 Legata Hustopeče - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Aleš Flajšinger, G - žáci mladší, 11.06.2014)
8.6.2014 Legata Hustopeče - Sokol Újezd u Brna (m. žáci) Legata Hustopeče - Sokol Újezd u Brna 24:29 (10:17)

1.6.2014 Sokol Újezd u Brna - Handball KP Brno (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 02.06.2014)
1.6.2014 Sokol Újezd u Brna - Handball KP Brno (m. žáci) Sokol Újezd u Brna - Handball KP Brno 20:18 (11:5)

27.05.2014 Sokol Juliánov - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 28.05.2014)
27.05.2014 Sokol Juliánov - Sokol Újezd u Brna (m. žáci) Sokol Juliánov - Sokol Újezd u Brna 21:36 (9:20)

18.05.2014 Sokol Újezd u Brna - Sokol Telnice (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 21.05.2014)
18.05.2014 Sokol Újezd u Brna - Sokol Telnice (m. žáci) Sokol Újezd u Brna - Sokol Telnice 21:4 (14:2)

04.05.2014 Sokol Újezd u Brna - SK Kuřim (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 08.05.2014)
04.05.2014 Sokol Újezd u Brna - SK Kuřim (m. žáci) Sokol Újezd u Brna - SK Kuřim 28:21 (15:9)

26.4.2014 Tatran Bohunice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 01.05.2014)
26.4.2014 Tatran Bohunice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci) Tatran Bohunice - Sokol Újezd u Brna 21:24 (11:15)

PHC 2014 (mladší žáci) - dokončeno 23.4.2014 16:41
(David Staňa, G - žáci mladší, 16.04.2014)
18.4.2014 - 21.4.2014 Prague Handball Cup 2014 (ml. žáci) 18.4.2014 - 21.4.2014 Prague Handball Cup 2014 (ml. žáci)





V článku jsou doplňovány aktuální výsledky zápasů, které odehraje naše mužstvo.

O turnaji

Prague Handball Cup je velký mezinárodní turnaj v házené pro mládež v srdci Evropy, v Praze - hlavním městě České republiky.

Turnaj je pořádán pravidelně o velikonočních svátcích již od roku 1992. Za dobu jeho existence se turnaje zúčastnilo více než 108 500 účastníků, 7179 družstev z 42 zemí Evropy, Asie, Ameriky a Afriky.
 

06.04.2014 Sokol Újezd u Brna - Sokol Nové Bránice (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 10.04.2014)
06.04.2014 Sokol Újezd u Brna - Sokol Nové Bránice (m. žáci) Sokol Újezd u Brna - Sokol Nové Bránice 18:16 (11:4)

30.3.2014 Sokol Újezd u Brna - HK Ivančice B (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 03.04.2014)
30.3.2014 Sokol Újezd u Brna - HK Ivančice B (m. žáci) Sokol Újezd u Brna - HK Ivančice B 23:22 (12:11)

30.3.2014 Sokol Újezd u Brna - HK Ivančice A (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 03.04.2014)
30.3.2014 Sokol Újezd u Brna - HK Ivančice A (m. žáci) Sokol Újezd u Brna - HK Ivančice A 19:9 (10:5)

Rozlosování - ml. žáci 2013/2014 - jaro
(David Staňa, G - žáci mladší, 25.03.2014)








Datum Hodina Domácí Hosté Poločas Konec
16.3 10:45 SHC Maloměřice Sokol Újezd u Brna 3:18 9:39
23.3. 10:30 Sokol Sokolnice Sokol Újezd u Brna 6:13 17:27
30.3. 8:00 Sokol Újezd u Brna HK Ivančice A 10:5 19:9
30.3. 13:00 Sokol Újezd u Brna HK Ivančice B 12:11 23:22
6.4. 8:00 Sokol Újezd u Brna Sokol Nové Bránice 11:4 18:16
26.4. 8:00 Tatran Bohunice Sokol Újezd u Brna 11:15 21:24
4.5. 8:00 Sokol Újezd u Brna SK Kuřim 15:9 28:21
11.5. 14:00 Sokol Juliánov Sokol Újezd u Brna 9:20 21:36
18.5. 8:00 Sokol Újezd u Brna Sokol Telnice 14:2 21:4
1.6. 8:00 Sokol Újezd u Brna Handball KP Brno 11:5 20:18
8.6. 9:00 Legata Hustopeče Sokol Újezd u Brna 10:17 24:29

23.3.2014 Sokol Sokolnice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 23.03.2014)
23.3.2014 Sokol Sokolnice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci) Sokol Sokolnice - Sokol Újezd u Brna 17:27 (6:13)

16.3.2014 SHC Maloměřice - Sokol Újezd u Brna (ml. žáci)
(Katka, G - žáci mladší, 17.03.2014)
16.03.2014 SHC Maloměřice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci) SHC Maloměřice - Sokol Újezd u Brna 9:39 (3:18)

8.2.2014 Zimní pohár 2014 - Velké Meziříčí (mladší žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 12.02.2014)
8.2.2014 Zimní pohár 2014 - Velké Meziříčí (mladší žáci)

Zimní pohár 2014
Velké Meziříčí 8.2.2014






18. - 19.1.2014 Ledopa Cup 2014 - Nové Veselí (mladší žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 22.01.2014)
18. - 19.1.2014 Ledopa Cup 2014 - Nové Veselí (mladší žáci)

LEDOPA CUP 2014
Nové Veselí 18. - 19.1.2014





9.11.2013 HK Ivančice A - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 05.01.2014)
9.11.2013 HK Ivančice A - Sokol Újezd u Brna (m. žáci) HK Ivančice A - Sokol Újezd u Brna 18:30 (7:10)

21.12.2013 Vánoční turnaj 2013 (mladší žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 23.12.2013)
21.12.2013 Vánoční turnaj 2013 (mladší žáci)






21.12.2013 Vánoční turnaj 2013


29.11.2013 Mikulášský turnaj Zubří (mladší žáci) ON LINE - pokračování
(Luděk, G - žáci mladší, 30.11.2013)
29.11.2013 Mikulášský turnaj Zubří (mladší žáci)

Mikulášský turnaj Zubří
29.11.2013 - 1.12.2013






3.11.2013 Sokol Újezd u Brna - Tatran Bohunice (m. žáci)
(Aleš Flajšinger, G - žáci mladší, 13.11.2013)
3.11.2013 Sokol Újezd u Brna - Tatran Bohunice (m. žáci) Sokol Újezd u Brna - Tatran Bohunice 29:17 (19:8)

26.10.2013 Sokol Újezd u Brna - Sokol Sokolnice (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 31.10.2013)
26.10.2013 Sokol Újezd u Brna - Sokol Sokolnice (m. žáci) Sokol Újezd u Brna - Sokol Sokolnice 15:14 (11:6)

20.10.2013 Sokol Nové Bránice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 26.10.2013)
20.10.2013 Sokol Nové Bránice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci) Sokol Nové Bránice - Sokol Újezd u Brna 15:19 (7:12)

13.10.2013 Sokol Újezd u Brna - Legata Hustopeče (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 17.10.2013)
13.10.2013 Sokol Újezd u Brna - Legata Hustopeče (m. žáci) Sokol Újezd u Brna - Legata Hustopeče 30:13 (16:8)

5.10.2013 Handball KP Brno - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 12.10.2013)
5.10.2013 Handball KP Brno - Sokol Újezd u Brna (m. žáci) Handball KP Brno - Sokol Újezd u Brna 21:28 (12:14)

29.09.2013 Sokol Újezd u Brna - SHC Maloměřice (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 10.10.2013)
29.09.2013 Sokol Újezd u Brna - SHC Maloměřice (m. žáci) Sokol Újezd u Brna - SHC Maloměřice 24:11 (12:4)

22.09.2013 Sokol Telnice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 03.10.2013)
22.09.2013 Sokol Telnice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci) Sokol Telnice - Sokol Újezd u Brna 16:18 (8:8)

21.09.2013 SK Kuřim - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 22.09.2013)
21.09.2013 SK Kuřim - Sokol Újezd u Brna (m. žáci) SK Kuřim - Sokol Újezd u Brna 15:18 (10:9)

Rozlosování - Mladší žáci 2013/2014 - podzim
(Kjúbi, G - žáci mladší, 19.09.2013)
Rozlosování - Mladší žáci 2013/2014









Datum Hodina Domácí Hosté Poločas Konec
15.09. 09:00 Sokol Újezd u Brna Sokol Juliánov 15:6 22:12
21.09. 12:00 SK Kuřim Sokol Újezd u Brna 10:9 15:18
29.09. 09:00 Sokol Újezd u Brna SHC Maloměřice 12:4 24:11
22.09. 12:00 Sokol Telnice Sokol Újezd u Brna 8:8 16:18
5.10. 09:00 KP Brno Sokol Újezd u Brna 12:14 21:28
13.10. 09:00 Sokol Újezd u Brna Legata Hustopeče 16:8 30:13
20.10. 09:00 Sokol Nové Bránice Sokol Újezd u Brna 7:12 15:19
27.10. 09:00 Sokol Újezd u Brna Sokol Sokolnice 11:6 15:14
03.11. 09:00 Sokol Újezd u Brna Tatran Bohunice 19:8 29:17
09.11. 8:00 HK Ivančice A Sokol Újezd u Brna 7:10 18:30
09.11. 10:30 HK Ivančice B Sokol Újezd u Brna 12:15 24:24

15.09.2013 Sokol Újezd u Brna - Sokol Juliánov (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 18.09.2013)
15.09.2013 Sokol Újezd u Brna - Sokol Juliánov (m. žáci) Sokol Újezd u Brna - Sokol Juliánov 22:12 (15:6)

21.6.2013 Ivanka Cup (mladší žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 15.07.2013)
21.6.2013 Ivanka Cup (mladší žáci)

IVANKA CUP
Ivanka pri Dunaji - 21.6. - 23.6.2013






08.06.2013 Sokol Sokolnice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 10.06.2013)
08.06.2013 Sokol Sokolnice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci) Sokol Sokolnice - Sokol Újezd u Brna 15:17 (9:7)

02.06.2013 Sokol Újezd u Brna - SK Kuřim (ml. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 06.06.2013)
02.06.2013 Sokol Újezd u Brna - SK Kuřim (ml. žáci) Sokol Újezd u Brna - SK Kuřim 19:17 (12:7)

26.05.2013 Sokol Juliánov - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 30.05.2013)
26.05.2013 Sokol Juliánov - Sokol Újezd u Brna (m. žáci) Sokol Juliánov - Sokol Újezd u Brna 20:21 (8:9)

19.05.2013 Legata Hustopeče - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 22.05.2013)
19.05.2013 Legata Hustopeče - Sokol Újezd u Brna (m. žáci) Legata Hustopeče - Sokol Újezd u Brna 21:21 (11:6)

12.5.2013 Sokol Újezd u Brna - Sokol Nové Bránice (ml. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 15.05.2013)
12.5.2013 Sokol Újezd u Brna - Sokol Nové Bránice (ml. žáci) Sokol Újezd u Brna - Sokol Nové Bránice 15:7 (9:5)

5.5.2013 Sokol Újezd u Brna - Sokol Telnice (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 08.05.2013)
5.5.2013 Sokol Újezd u Brna - Sokol Telnice (m. žáci) Sokol Újezd u Brna - Sokol Telnice 12:11 (5:6)

28.04.2013 Sokol Újezd u Brna - HK Ivančice B (ml. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 02.05.2013)
28.04.2013 Sokol Újezd u Brna - HK Ivančice B (ml. žáci) Sokol Újezd u Brna - HK Ivančice B 20:11 (11:6)

28.04.2013 Sokol Újezd u Brna - HK Ivančice A (ml. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 02.05.2013)
28.04.2013 Sokol Újezd u Brna - HK Ivančice A (ml. žáci) Sokol Újezd u Brna - HK Ivančice 12:22 (3:12)

21.04.2013 Sokol Újezd u Brna - SHC Maloměřice (ml. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 24.04.2013)
21.04.2013 Sokol Újezd u Brna - SHC Maloměřice (ml. žáci) Sokol Újezd u Brna - SHC Maloměřice 18:3 (9:2)

14.04.2013 Sokol Újezd u Brna - Tatran Bohunice (ml. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 14.04.2013)
14.04.2013 Sokol Újezd u Brna - Tatran Bohunice (ml. žáci) Sokol Újezd u Brna - Tatran Bohunice 15:13 (6:9)

23.03.2013 Sokol Újezd u Brna - Handball KP Brno (ml. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 31.03.2013)
23.03.2013 Sokol Újezd u Brna - Handball KP Brno (ml. žáci) Sokol Újezd u Brna - Handball KP Brno 24:12 (16:6)

Rozlosování - Mladší žáci 2012/2013 - jaro
(David Staňa, G - žáci mladší, 23.03.2013)
Rozlosování - Mladší žáci 2012/2013 - jaro















Datum Hodina Domácí Hosté Poločas Konec
23.03.2013 12:30 Sokol Újezd u Brna Handball KP Brno 16:6 24:12
14.04.2013 09:00 Sokol Újezd u Brna Tatran Bohunice 6:9 15:13
21.04.2013 09:00 Sokol Újezd u Brna SHC Maloměřice 9:2 18:3
28.04.2013 09:00 Sokol Újezd u Brna HK Ivančice A 3:12 12:22
28.04.2013 12:00 Sokol Újezd u Brna HK Ivančice B 11:6 20:11
05.05.2013 09:00 Sokol Újezd u Brna Sokol Telnice 5:6 12:11
12.05.2013 09:00 Sokol Újezd u Brna Sokol Nové Bránice 9:5 15:7
19.05.2013 09:00 Legata Hustopeče Sokol Újezd u Brna 11:6 21:21
26.05.2013 13:30 Sokol Juliánov Sokol Újezd u Brna 8:9 20:21
02.06.2013 09:00 Sokol Újezd u Brna SK Kuřim 12:7 19:17
09.06.2013 12:30 Sokol Sokolnice Sokol Újezd u Brna 9:7 15:17


10.3.2013 Přípravný turnaj mladších žáku - Brno Juliánov
(Luděk, G - žáci mladší, 14.03.2013)
10.3.2013 Přípravný turnaj mladších žáku - Brno Juliánov

Přípravný turnaj mladších žáků
Brno Juliánov
10.3.2013



ÚVOD

  Poslední turnaj před začátkem sezóny nás měl prověřit, ale slabá účast hráčů (bylo nás jen jedenáct), naše plány zhatila.

3.3.2013 Zimní pohár 2013 ve Velkém Meziříčí (mladší žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 05.03.2013)
3.3.2013 Zimní pohár 2013 ve Velkém Meziříčí (mladší žáci)

Zimní pohár
Velké Meziříčí
3.3.2013



ÚVOD

  Info o turnaji jsem na stránkách tentokrát nezveřejnil, protože jsem se rozhodl jít cestou nominace.

|0-50|50-100|100-150|150-200|200-250|250-281|

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor