| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | St. žákyně | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook | Sportnect |

  Nábor do oddílu - aktualizace 8/2019
Nábor do oddílu a tréninky

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy v r. 21/22
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci

Mladší dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně

Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
19806 (19806 hl.)
časová osa gólů
2639 (2639 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
3154 (3154 hl.)
fotky
5060 (5060 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
2632 (2632 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
2590 (2590 hl.)

Celkem hlasovalo: 35881


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


Počet zobrazených článků: 50 (z celkem 281 nalezených)

|0-50|50-100|100-150|150-200|200-250|250-281|

30.11.2012 - 2.12.2012 Turnaj - Senec (mladší žáci)
(Kjúbi, G - žáci mladší, 18.12.2012)
Turnaj Senec - mladší žáci

M & M Cup 2012
1. ročník hádzanárskeho turnaja minižiakov, minižiačiek a mladších žiakov




25.11.2012 Sokol Telnice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 25.11.2012)
25.11.2012 Sokol Telnice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci) Sokol Telnice - Sokol Újezd u Brna 16:14 (9:5)

17.11.2012 HK Ivančice B - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Číz, G - žáci mladší, 24.11.2012)
17.11.2012 HK Ivančice B - Sokol Újezd u Brna (m. žáci) HK Ivančice B - Sokol Újezd u Brna 25:11 (14:5)

17.11.2012 HK Ivančice A - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(David Staňa, G - žáci mladší, 24.11.2012)
17.11.2012 HK Ivančice A - Sokol Újezd u Brna (m. žáci) HK Ivančice A - Sokol Újezd u Brna 32:13 (17:5)

4.11.2012 Sokol Nové Bránice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 05.11.2012)
4.11.2012 Sokol Nové Bránice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci) Sokol Nové Bránice - Sokol Újezd u Brna 13:25 (6:13)

21.10.2012 Handball KP Brno - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 28.10.2012)
21.10.2012 Handball KP Brno - Sokol Újezd u Brna (m. žáci) Handball KP Brno - Sokol Újezd u Brna 10:19 (5:10)

14.10.2012 Sokol Újezd u Brna - Sokol Sokolnice (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 16.10.2012)
14.10.2012 Sokol Újezd u Brna - Sokol Sokolnice (m. žáci) Sokol Újezd u Brna - Sokol Sokolnice 29:17 (16:9)

07.10.2012 SK Kuřim - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 10.10.2012)
07.10.2012 SK Kuřim - Sokol Újezd u Brna (m. žáci) SK Kuřim - Sokol Újezd u Brna 22:18 (9:11)

30.09.2012 Sokol Újezd u Brna - Sokol Juliánov (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 05.10.2012)
30.09.2012 Sokol Újezd u Brna - Sokol Juliánov (m. žáci) Sokol Újezd u Brna - Sokol Juliánov 14:21 (6:11)  Hlavní část

16.09.2012 Sokol Újezd u Brna - Legata Hustopeče (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 24.09.2012)
16.09.2012 Sokol Újezd u Brna - Legata Hustopeče (m. žáci) Sokol Újezd u Brna - Legata Hustopeče 18:13 (9:5)

Rozlosování - Mladší žáci 2012/2013 - podzim
(David Staňa, G - žáci mladší, 12.09.2012)
Rozlosování - Mladší žáci 2012/2013 - podzim








Datum Hodina Domácí Hosté Poločas Konec
16.09. 09:00 Sokol Újezd u Brna Legata Hustopeče 9:5 18:13
30.09. 09:00 Sokol Újezd u Brna Sokol Juliánov 6:11 14:21
07.10. 11:00 SK Kuřim Sokol Újezd u Brna 9:11 22:18
14.10. 09:00 Sokol Újezd u Brna Sokol Sokolnice 16:9 29:17
21.10. 17:30 Handball KP Brno Sokol Újezd u Brna 5:10 10:19
28.10. 09:00 Tatran Bohunice Sokol Újezd u Brna 6:8 17:16
04.11. 09:00 Sokol Nové Bránice Sokol Újezd u Brna 6:13 13:25
10.11. H SHC Maloměřice Sokol Újezd u Brna 0:0 0:0
17.11. 10:00 HK Ivančice "A" Sokol Újezd u Brna 17:5 32:13
17.11. 12:00 HK Ivančice "B" Sokol Újezd u Brna 14:5 25:11
25.11. 12:15 Sokol Telnice Sokol Újezd u Brna 9:5 16:14


02.06.2012 Tatran Bohunice - Sokol Újezd u Brna (ml. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 03.06.2012)
02.06.2012 Tatran Bohunice - Sokol Újezd u Brna (ml. žáci) Tatran Bohunice - Sokol Újezd u Brna  8:11  Osobní obrana
Tatran Bohunice - Sokol Újezd u Brna 10:8 (3:5)  Hlavní část
Tatran Bohunice - Sokol Újezd u Brna  10:7  Rozstřely


27.05.2012 Sokol Újezd u Brna - Sokol Sokolnice (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 28.05.2012)
27.05.2012 Sokol Újezd u Brna - Sokol Sokolnice (m. žáci) Sokol Újezd u Brna - Sokol Sokolnice   9:2  Osobní obrana
Sokol Újezd u Brna - Sokol Sokolnice 15:10 (9:7)  Hlavní část
Sokol Újezd u Brna - Sokol Sokolnice   8:5  Rozstřely

6.5.2012 Sokol Újezd u Brna - Sokol Juliánov (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 26.05.2012)
6.5.2012 Sokol Újezd u Brna - Sokol Juliánov (m. žáci) Sokol Újezd u Brna - Sokol Juliánov  4:7  Osobní obrana
Sokol Újezd u Brna - Sokol Juliánov 9:11 (5:5)  Hlavní část
Sokol Újezd u Brna - Sokol Juliánov  7:13  Rozstřely

22.04.2012 Sokol Újezd u Brna - HK Ivančice "B" (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 29.04.2012)
22.04.2012 Sokol Újezd u Brna - HK Ivančice "B" (m. žáci) Sokol Újezd u Brna - HK Ivančice "B"   8:5  Osobní obrana
Sokol Újezd u Brna - HK Ivančice "B" 9:12 (4:4)  Hlavní část
Sokol Újezd u Brna - HK Ivančice "B"   4:7  Rozstřely

22.04.2012 Sokol Újezd u Brna - HK Ivančice "A" (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 28.04.2012)
22.04.2012 Sokol Újezd u Brna - HK Ivančice "A" (m. žáci) Sokol Újezd u Brna - HK Ivančice "A"   5:6  Osobní obrana
Sokol Újezd u Brna - HK Ivančice "A" 18:23 (11:11)  Hlavní část
Sokol Újezd u Brna - HK Ivančice "A"   7:8  Rozstřely

15.4.2012 Sokol Telnice - Sokol Újezd u Brna (ml. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 19.04.2012)
15.4.2012 Sokol Telnice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci) Sokol Telnice - Sokol Újezd u Brna  6:8  Osobní obrana
Sokol Telnice - Sokol Újezd u Brna 10:9 (2:7)  Hlavní část
Sokol Telnice - Sokol Újezd u Brna  17:8  Rozstřely

1.4.2012 Sokol Nové Bránice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 01.04.2012)
1.4.2012 Sokol Nové Bránice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci) Sokol Nové Bránice - Sokol Újezd u Brna  8:7  Osobní obrana
Sokol Nové Bránice - Sokol Újezd u Brna 14:11 (7:4)  Hlavní část
Sokol Nové Bránice - Sokol Újezd u Brna  8:6  Rozstřely

25.03.2012 Sokol Újezd u Brna - Legata Hustopeče (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 26.03.2012)
25.03.2012 Sokol Újezd u Brna - Legata Hustopeče (m. žáci) Sokol Újezd u Brna - Legata Hustopeče   10:6  Osobní obrana
Sokol Újezd u Brna - Legata Hustopeče 20:12 (10:6)  Hlavní část
Sokol Újezd u Brna - Legata Hustopeče   8:7  Rozstřely

17.03.2012 KP Brno - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 22.03.2012)
17.03.2012 KP Brno - Sokol Újezd u Brna (m. žáci) KP Brno - Sokol Újezd u Brna 13:7  Osobka
KP Brno - Sokol Újezd u Brna 25:15 (13:10)  Hlavní část
KP Brno - Sokol Újezd u Brna  9:7  Rozstřely

17.3.2012 Mladší a starší žáci hrají v KPčku
(Luděk, G - žáci mladší, 15.03.2012)
     Druhý zápas v sezóně začíná pro mladší žáky nekřesťansky brzo. V 8:00 už musíme stát rozcvičení na značkách v hale KP Brno na Vodové.
     Odjezd bude 17.3.2012 v 7:00 hodin od Sokolovny. Přijdte přesně, protože se nemůžeme zdržovat. Po mladších hrají i starší žáci. Je potřeba se domluvit jestli pojedou zároveň s mladšími, nebo si seženou vlastní odvoz.

11.03.2012 SHC Maloměřice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 11.03.2012)
11.03.2012 SHC Maloměřice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
SHC Maloměřice - Sokol Újezd u Brna 4:13  Osobka
SHC Maloměřice - Sokol Újezd u Brna 15:20 (8:8)  Hlavní část
SHC Maloměřice - Sokol Újezd u Brna  4:10  Rozstřely

18.2.2012 Zimní pohár Velké Meziříčí 2012 (mladší žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 19.02.2012)
18.2.2012 Zimní pohár Velké Meziříčí 2012 (mladší žáci)

Zimní pohár
Velké Meziříčí 18.2.2012



21.01.2012 Kofola Cup Nové Veselí (ml. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 23.01.2012)
21.01.2012 Kofola Cup Nové Veselí (mladší žáci)

Kofola Cup Nové Veselí
21.01.2012




27.11.2011 Majlontský Mikuláš (mladší žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 29.11.2011)
27.11.2011 MIKULÁŠSKÝ TURNAJ 2011 (mladší žáci)

MIKULÁŠSKÝ TURNAJ 2011
27.11.2011
v SHC Maloměřice





28.10.2011 Sokol Juliánov - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 29.10.2011)
28.10.2011 Sokol Juliánov - Sokol Újezd u Brna (m. žáci) Sokol Juliánov - Sokol Újezd u Brna  7:5  Osobní obrana
Sokol Juliánov - Sokol Újezd u Brna 11:8 (6:2)  Hlavní část
Sokol Juliánov - Sokol Újezd u Brna  13:7  Rozstřely

23.10.2011 Legata Hustopeče - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 26.10.2011)
23.10.2011 Legata Hustopeče - Sokol Újezd u Brna (m. žáci) Legata Hustopeče - Sokol Újezd u Brna   4:5  Osobní obrana
Legata Hustopeče - Sokol Újezd u Brna 9:18 (5:11)  Hlavní část
Legata Hustopeče - Sokol Újezd u Brna   6:11  Rozstřely

16.10.2011 Sokol Újezd u Brna - KP Brno (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 18.10.2011)
16.10.2011 Sokol Újezd u Brna - KP Brno (m. žáci) Sokol Újezd u Brna - KP Brno  5:6  Osobní obrana
Sokol Újezd u Brna - KP Brno 15:15 (5:10)  Hlavní část
Sokol Újezd u Brna - KP Brno  3:7  Rozstřely

8.10.2011 Sokol Velké Meziříčí - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 11.10.2011)
8.10.2011 Sokol Velké Meziříčí - Sokol Újezd u Brna (m. žáci) Sokol Velké Meziříčí - Sokol Újezd u Brna  8:11  Osobní obrana
Sokol Velké Meziříčí - Sokol Újezd u Brna 21:19 (10:9)  Hlavní část
Sokol Velké Meziříčí - Sokol Újezd u Brna  8:9  Rozstřely

1.10.2011 Sokol Újezd u Brna - Sokol Nové Bránice (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 06.10.2011)
1.10.2011 Sokol Újezd u Brna - Sokol Nové Bránice (m. žáci) Sokol Újezd u Brna - Sokol Nové Bránice  11:5  Osobní obrana
Sokol Újezd u Brna - Sokol Nové Bránice 23:12 (11:6)  Hlavní část
Sokol Újezd u Brna - Sokol Nové Bránice  5:7  Rozstřely

28.09.2011 Sokol Újezd u Brna - Tatran Bohunice (ml. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 02.10.2011)
28.09.2011 Sokol Újezd u Brna - Tatran Bohunice (ml. žáci) Sokol Újezd u Brna - Tatran Bohunice  7:5  Osobní obrana
Sokol Újezd u Brna - Tatran Bohunice 14:8 (7:2)  Hlavní část
Sokol Újezd u Brna - Tatran Bohunice  8:5  Rozstřely


18.09.2011 Sokol Újezd u Brna - SHC Maloměřice (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 22.09.2011)
18.09.2011 Sokol Újezd u Brna - SHC Maloměřice (m. žáci) Sokol Újezd u Brna - SHC Maloměřice  10:3  Osobní obrana
Sokol Újezd u Brna - SHC Maloměřice 21:9 (10:3)  Hlavní část
Sokol Újezd u Brna - SHC Maloměřice  9:3  Rozstřely


11.09.2011 Sokol Nové Veselí "B" - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 18.09.2011)
11.09.2011 Sokol Nové Veselí "B" - Sokol Újezd u Brna (m. žáci) Sokol Nové Veselí "B" - Sokol Újezd u Brna  7:5  Osobní obrana
Sokol Nové Veselí "B" - Sokol Újezd u Brna 17:12 (9:7)  Hlavní část
Sokol Nové Veselí "B" - Sokol Újezd u Brna  8:5  Rozstřely


11.09.2011 Sokol Nové Veselí "A" - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 12.09.2011)
11.09.2011 Sokol Nové Veselí "A" - Sokol Újezd u Brna (m. žáci) Sokol Nové Veselí "A" - Sokol Újezd u Brna  9:5  Osobní obrana
Sokol Nové Veselí "A" - Sokol Újezd u Brna 25:12 (12:5)  Hlavní část
Sokol Nové Veselí "A" - Sokol Újezd u Brna  11:6  Rozstřely


Rozlosování - Mladší žáci 2011/2012
(David Staňa, G - žáci mladší, 05.09.2011)
Mladší žáci - Jaro 2012








Datum Hodina Domácí Hosté Poločas Konec
11.3. 16:30 SHC Maloměřice Sokol Újezd u Brna 8:8 15:20
17.3. 11:30 KP Brno Sokol Újezd u Brna 13:10 25:15
25.3. 10:30 Sokol Újezd u Brna Legata Hustopeče 10:6 20:12
01.04. 10:30 Sokol Nové Bránice Sokol Újezd u Brna 7:4 14:11
15.4. 12:00 Sokol Telnice Sokol Újezd u Brna 2:7 10:9
22.4. 9:00 Sokol Újezd u Brna HK Ivančice A 11:11 18:23
22.4. 12:00 Sokol Újezd u Brna HK Ivančice B 4:4 12:19
29.4. 10:30 Sokol Újezd u Brna SK Kuřim soupeř nepřijel
6.5. 10:30 Sokol Újezd u Brna Sokol Juliánov 5:5 9:11
8.5. 9:30 Sokol Újezd u Brna Sokol Nové Veselí A 5:12 12:25
8.5. 12:30 Sokol Újezd u Brna Sokol Nové Veselí B 7:9 12:17
27.5. 10:30 Sokol Újezd u Brna Sokol Sokolnice 9:7 15:10
2.6. 8:00 Tatran Bohunice Sokol Újezd u Brna 2:7 8:14
17.6. 10:30 Sokol Újezd u Brna Sokol Velké Meziříčí 9:10 19:21



Mladší žáci - podzim 2011

















Datum Hodina Domácí Hosté Poločas Konec
11.09. 8:00 Sokol Nové Veselí A Sokol Újezd u Brna 12:5 25:12
11.09. 11:00 Sokol Nové Veselí B Sokol Újezd u Brna 9:7 17:12
18.09. 12:00 Sokol Újezd u Brna SHC Maloměřice 10:3 21:9
28.09. 10:30 Sokol Újezd u Brna Tatran Bohunice 7:2 14:8
1.10. 12:00 Sokol Újezd u Brna Sokol Nové Bránice 11:6 23:12
09.10. 9:00 Sokol Velké Meziříčí Sokol Újezd u Brna 10:9 21:19
16.10. 10:30 Sokol Újezd u Brna HK KP Brno 5:10 15:15
28.10. 11:00 Legata Hustopeče Sokol Újezd u Brna 5:11 9:18
28.10. 9:30 Sokol Juliánov Sokol Újezd u Brna 6:2 11:8
30.10. 10:30 Sokol Újezd u Brna Sokol Telnice 3:4 8:14
6.11. 13:00 Sokol Sokolnice Sokol Újezd u Brna 4:5 15:9
12.11. 10:30 HK Ivančice A Sokol Újezd u Brna 13:3 25:8
12.11. 13:30 HK Ivančice B Sokol Újezd u Brna 6:6 9:11
20.11. H SK Kuřim Sokol Újezd u Brna 6:7 15:18

21.8.2011 "O HORECKÝ MÍČ" (ml.žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 04.09.2011)

"O HORECKÝ MÍČ"
Horka nad Moravou - 21.8.2011






Karviná Handball Cup 2011
(David Staňa, G - žáci mladší, 25.08.2011)
Ve středu, tři minuty po pravém poledni odjelo naše družstvo mladších žáků, doprovázené Lůděm a Ćízkem, na mezinárodní turnaj do Karviné. V tomto článku jsou fotky, které mi posílá Lůďa MMS zprávami a průběžné výsledky.

Aktualizováno 27.8. 15:53


22.-23.1.2011 Kofola Cup 2011 (mladší žáci) VIDEO
(Luděk, G - žáci mladší, 13.03.2011)
Ještě jednou se vracím k turnaji mladších žáků jenž proběhl 13.1.2011 v Novém Veselí. Davidovi Staňovi se z materiálu natočeném Lubošem Musilem podařilo vytvořit krátký a podle mého názoru krásný filmeček, který rozhodně stojí za podívání.


13.1.2011 Kofola cup - Nové Veselí (m. žáci)
(David Staňa, G - žáci mladší, 26.01.2011)
22.-23.1.2011 Kofola cup - Nové Veselí (mladší žáci)

Kofola cup - Nové Veselí
22.-23.1.2011





23.06.2010 Turnaj o pohár starosty obce Prosenice (mladší žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 22.08.2010)
23.06.2010 Turnaj o pohár starosty obce Prosenice (mladší žáci)







23.06.2010
Turnaj o pohár starosty obce Prosenice
házená 4+1


12.06.2010 Turnaj v Třeboni (ml. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 09.06.2010)
12.06.2010 Turnaj v Třeboni (ml. žáci)







Turnaj mladších žáků v Třeboni
12.6.2010


22.05.2010 SHC Maloměřice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 23.05.2010)
22.05.2010 SHC Maloměřice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci) SHC Maloměřice - Sokol Újezd u Brna   6:5   Osobní obrana
SHC Maloměřice - Sokol Újezd u Brna 7:22 (4:11)  Hlavní část
SHC Maloměřice - Sokol Újezd u Brna   7:5   Rozstřely

02.05.2010 Sokol Újezd u Brna - Sokol Sokolnice (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 03.05.2010)
Sokol Újezd u Brna - Sokol Sokolnice   6:5   Osobní obrana
Sokol Újezd u Brna - Sokol Sokolnice 13:18 (7:10)  Hlavní část
Sokol Újezd u Brna - Sokol Sokolnice   9:6   Rozstřely

11.04.2010 Legata Hustopeče - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 17.04.2010)
11.04.2010 Legata Hustopeče - Sokol Újezd u Brna (m. žáci) Legata Hustopeče - Sokol Újezd u Brna  2:12  Osobní obrana
Legata Hustopeče - Sokol Újezd u Brna 13:20 (8:10)  Hlavní část
Legata Hustopeče - Sokol Újezd u Brna  13:6  Rozstřely

13.3. 2010 Handball Tour Velká Bystřice (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 16.03.2010)

Handball tour Velká Bystřice
13.-14.03.2010


6.2.2010 O pohár klubu TJ STM Olomouc (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 28.02.2010)

O pohár klubu TJ STM Olomouc
Handball Tour
6.2.2010


24.1. 2010 HOBBY CENTRUM CUP Velké Meziříčí (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 29.01.2010)

HOBBY CENTRUM CUP
Velké Meziříčí
24.1.2010


Mladší žáci - konečná tabulka základní části sezóny a play out 2009/2010
(David Staňa, G - žáci mladší, 29.12.2009)

Mladší žáci - konečná tabulka základní části sezóny 2009/2010


konečná tabulka play out 2009/2010
Poř. Družstvo Z V R P Skore Body
1. Sokol Sokolnice 8 7 1 0 137 : 87 15
2. Sokol Újezd u Brna 8 6 0 2 141 : 78 12
3. Sokol Juliánov 8 3 1 4 76 : 92 7
4. Legata Hustopeče 8 1 1 6 90 : 117 3
5. SHC Maloměřice 8 1 1 6 63 : 133 3


konečná tabulka základní části sezóny 2009/2010
Poř. Družstvo Z V R P Skore +/- Body
1. Tatran Bohunice 8 7 0 1 101 : 68 +33 14
2. Sokol Újezd u Brna 8 4 1 3 117 : 103 +14 9
3. Sokol Velké Meziříčí 8 4 0 4 93 : 77 +16 8
4. Sokol Juliánov 8 3 2 3 78 : 99 -39 8
5. SK Kuřim 8 0 1 7 60 : 102 -42 1


Tabulka střelců

Jméno hráče Post Střely Góly Úspěšnost Odehraná utkání Napomenutí Vyloučení Diskval.
Adam Fila spojka 63 35 56% 8/8 1x - -
Adam Diviš spojka 57 29 51% 7/8 - - -
Pavlína Vokálová spojka 36 28 78% 7/8 - 1x -
Vojtěch Nešpůrek spojka 19 12 63% 6/8 - - -
Dominik Florián pivot 15 7 47% 7/8 1x 1x -
Pavel Chromý křídlo 8 3 38% 6/8 - 1x -
Petr Rusanov křídlo 7 2 29% 5/8 - - -
Radek Šlahůnek křídlo 4 1 25% 1/8 - - -
Marek Florián křídlo 1 0 0% 7/8 - - -
Jiří Mlateček křídlo 0 0 - 6/8 - - -
Michal Jurák křídlo 0 0 - 3/8 - - -
Jakub Odlas křídlo 0 0 - 1/8 - - -

Tabulka brankařů

Jméno hráče Střely Góly Úspěšnost Odehraná utkání Napomenutí Vyloučení Diskval.
Tomáš Vystavěl 114 64 44% 7/8 - - -
Tomáš Jurák 55 39 29% 4/8 - - -
Po základní části sezóny, byla 17.1.2010, aktualizována tabulka střelců i brankařů.




28.11. 2009 Handball tour Velká Bystřice (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 11.12.2009)

Handball tour Velká Bystřice
28.-29.11.2009


26.9.2009 Sokol Újezd u Brna - Tatran Bohunice (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 02.10.2009)
Sokol Újezd u Brna - Tatran Bohunice  8:8  Osobní obrana
Sokol Újezd u Brna - Tatran Bohunice 10:16 (4:8)  Hlavní část
Sokol Újezd u Brna - Tatran Bohunice  6:11  Rozstřely

|0-50|50-100|100-150|150-200|200-250|250-281|

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor