| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | St. žákyně | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook | Sportnect |

  Nábor do oddílu - aktualizace 8/2019
Nábor do oddílu a tréninky

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy v r. 21/22
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci

Mladší dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně

Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
19807 (19807 hl.)
časová osa gólů
2639 (2639 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
3155 (3155 hl.)
fotky
5060 (5060 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
2633 (2633 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
2591 (2591 hl.)

Celkem hlasovalo: 35885


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


Počet zobrazených článků: 50 (z celkem 281 nalezených)

|0-50|50-100|100-150|150-200|200-250|250-281|

12.9.2009 Sokol Juliánov - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 13.09.2009)
Sokol Juliánov - Sokol Újezd u Brna  8:4  Osobní obrana
Sokol Juliánov - Sokol Újezd u Brna 10:10 (5:5)  Hlavní část
Sokol Juliánov - Sokol Újezd u Brna  6:4  Rozstřely

Rozlosování - mladší žáci 2009/2010
(Luděk, G - žáci mladší, 11.09.2009)

Mladší žáci - jaro 2010








Datum Hodina Domácí Hosté Poločas Konec
11.04. 13:00 Legata Hustopeče Sokol Újezd u Brna 8:10 13:20
18.04. 12:15 Sokol Újezd u Brna SHC Maloměřice 0:0 0:0
24.04. 14:00 Sokol Juliánov Sokol Újezd u Brna 0:0 0:0
02.05. 12:15 Sokol Újezd u Brna Sokol Sokolnice 0:0 0:0
16.05. 12:15 Sokol Újezd u Brna Legata Hustopeče 0:0 0:0
22.05. 08:00 SHC Maloměřice Sokol Újezd u Brna 0:0 0:0
30.05. 12:15 Sokol Újezd u Brna Sokol Juliánov 0:0 0:0
06.06. 14:15 Sokol Sokolnice Sokol Újezd u Brna 0:0 0:0


Mladší žáci - podzim 2009








Datum Hodina Domácí Hosté Poločas Konec
12.09. 9:30 Sokol Juliánov Sokol Újezd u Brna 5:5 10:10
13.09. 12:15 Sokol Újezd u Brna TJ Sokol Velké Meziříčí 9:5 17:12
20.09. 13:00 SK Kuřim Sokol Újezd u Brna 6:9 14:21
26.09. 12:15 Sokol Újezd u Brna Tatran Bohunice 4:8 10:16
25.10. 12:15 Sokol Újezd u Brna Sokol Juliánov 7:6 21:10
28.10. 11:30 TJ Sokol Velké Meziříčí Sokol Újezd u Brna 9:6 16:10
01.11. 12:15 Sokol Újezd u Brna SK Kuřim 10:3 18:8
08.11. 12:15 Tatran Bohunice Sokol Újezd u Brna 7:6 17:10

19.8.2009 Karviná Handball Cup 2009 (ml. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 18.08.2009)

Karviná Handball Cup 2009
pořádaný ve dnech 20.-22. srpna 2009


14.06.2009 KP Brno B st.ž. - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 03.08.2009)
KP Brno B st.ž. - Sokol Újezd u Brna  12:2   Osobní obrana
KP Brno B st.ž. - Sokol Újezd u Brna 21:12 (14:6)  Hlavní část
KP Brno B st.ž. - Sokol Újezd u Brna  14:5   Rozstřely

11.06.2009 MEGA SAM CUP OLOMOUC (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 12.07.2009)

MEGA SAM CUP OLOMOUC 2009
MINIHANDBALL 4+1
10.6. - 12.6.2009


6.6.2009 Sokol Újezd u Brna - Legata Hustopeče (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 08.07.2009)
Sokol Újezd u Brna - Legata Hustopeče  11:2   Osobní obrana
Sokol Újezd u Brna - Legata Hustopeče 14:4 (6:1)  Hlavní část
Sokol Újezd u Brna - Legata Hustopeče   5:5   Rozstřely

31.5.2009 HK Ivančice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 05.06.2009)
HK Ivančice - Sokol Újezd u Brna   13:9   Osobní obrana
HK Ivančice - Sokol Újezd u Brna 23:19 (9:9)  Hlavní část
HK Ivančice - Sokol Újezd u Brna   16:7   Rozstřely

24.5.2009 Sokol Újezd u Brna - Sokol Telnice (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 29.05.2009)


Sokol Újezd u Brna - Sokol Telnice   7:8   Osobní obrana
Sokol Újezd u Brna - Sokol Telnice 19:18 (8:14)  Hlavní část
Sokol Újezd u Brna - Sokol Telnice   6:7   Rozstřely

22.05. 2009 Turnaj 4+1 v Prosenici (m.žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 23.05.2009)








Turnaj ve 4+1 v Prosenici
22.5.2009


17.05.2009 Sokol Dolní Cerekev (st. žáci) - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 21.05.2009)


Sokol Dolní Cerekev - Sokol Újezd u Brna   11:2   Osobní obrana
Sokol Dolní Cerekev - Sokol Újezd u Brna 30:10 (13:5)  Hlavní část
Sokol Dolní Cerekev - Sokol Újezd u Brna   9:4  Rozstřely

10.5.2009 Sokol Újezd u Brna - Tatran Bohunice (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 15.05.2009)


Sokol Újezd u Brna - Tatran Bohunice   8:5   Osobní obrana
Sokol Újezd u Brna - Tatran Bohunice 16:14 (5:7)  Hlavní část
Sokol Újezd u Brna - Tatran Bohunice   6:13   Rozstřely

3.5.2009 Sokol Měnín - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 08.05.2009)
Sokol Měnín - Sokol Újezd u Brna   2:11   Osobní obrana
Sokol Měnín - Sokol Újezd u Brna 6:25 (3:11)  Hlavní část
Sokol Měnín - Sokol Újezd u Brna   5:6   Rozstřely

19.04.2009 Sokol Újezd u Brna - Sokol Nové Bránice (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 25.04.2009)
Sokol Újezd u Brna - Sokol Nové Bránice   3:6   Osobní obrana
Sokol Újezd u Brna - Sokol Nové Bránice 8:14 (3:8)  Hlavní část
Sokol Újezd u Brna - Sokol Nové Bránice   6:10   Rozstřely

29.3.2009 KP Brno B - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 29.03.2009)
KP Brno B - Sokol Újezd u Brna   4:7   Osobní obrana
KP Brno B - Sokol Újezd u Brna 16:20 (6:9)  Hlavní část
KP Brno B - Sokol Újezd u Brna   5:6   Rozstřely

Mladší žáci - průběžná tabulka sezóny 2008/2009
(Luděk, G - žáci mladší, 28.12.2008)




Mladší žáci - konečné tabulky sezóny 2008/2009

Tabulka soutěže Oblast mladší a starší žáci - osobní obrana
Poř. Družstvo Z V R P Skore +/- Body
1. HK KP Brno B st. 18 15 1 2 188 : 86 +102 31
2. Sokol Telnice 18 14 1 3 150 : 107 +43 29
3. Sokol Dolní Cerekev st. 18 13 2 3 167 : 74 +93 28
4. Sokol Nové Bránice 18 11 1 6 138 : 87 +51 23
5. Sokol Újezd u Brna 18 10 0 8 129 : 122 +7 20
6. HK Ivančice 18 8 1 9 134 : 112 +22 17
7. HK KP Brno B 18 8 1 9 113 : 125 -12 17
8. Tatran Bohunice 18 4 1 13 87 : 120 -33 9
9. Legata Hustopeče 18 2 0 16 39 : 175 -136 4
10. Sokol Měnín 18 1 0 17 42 : 179 -137 2


Tabulka soutěže Oblast mladší a starší žáci - zápas
Poř. Družstvo Z V R P Skore +/- Body
1. HK KP Brno B st. 18 16 0 2 418 : 156 +262 32
2. Sokol Dolní Cerekev st. 18 16 0 2 360 : 156 +204 32
3. Sokol Nové Bránice 18 12 0 6 306 : 183 +123 24
4. Sokol Telnice 18 12 0 6 282 : 203 +79 24
5. HK Ivančice 18 9 0 9 281 : 243 +38 18
6. HK KP Brno B 18 9 0 9 247 : 245 +2 18
7. Sokol Újezd u Brna 18 9 0 9 260 : 278 -18 18
8. Tatran Bohunice 18 4 0 14 167 : 243 -76 8
9. Sokol Měnín 18 2 0 16 84 : 402 -318 4
10. Legata Hustopeče 18 1 0 17 90 : 386 -296 2


Tabulka soutěže Oblast mladší a starší žáci - shootout
Poř. Družstvo Z V R P Skore +/- Body
1. Sokol Dolní Cerekev st. 18 16 0 2 211 : 109 +102 32
2. Sokol Telnice 18 12 2 4 170 : 130 +40 26
3. HK Ivančice 18 12 1 5 200 : 128 +72 25
4. Sokol Nové Bránice 18 11 2 5 180 : 140 +40 24
5. KH KP Brno B st. 18 11 1 6 186 : 151 +35 23
6. Tatran Bohunice 18 7 1 10 124 : 158 -34 15
7. HK KP Brno B 18 7 1 11 121 : 145 -24 14
8. Sokol Újezd u Brna 18 7 0 11 96 : 132 -36 14
9. Legata Hustopeče 18 2 1 15 72 : 158 -86 5
10. Sokol Měnín 18 1 0 17 57 : 166 -109 2


Tabulka soutěže Oblast mladší a starší žáci - celkem
Poř. Družstvo Z V R P Skore +/- Body
1. Sokol Dolní Cerekev st. 54 45 2 7 738 : 339 +399 92
2. HK KP Brno B st. 54 42 2 10 792 : 393 +399 86
3. Sokol Telnice 54 38 3 13 602 : 440 +162 79
4. Sokol Nové Bránice 54 34 3 17 624 : 410 +214 71
5. HK Ivančice 54 29 2 23 615 : 483 132 60
6. Sokol Újezd u Brna 54 26 0 28 485 : 532 -47 52
7. HK KP Brno B 54 24 1 29 481 : 515 -34 49
8. Tatran Bohunice 54 15 2 37 378 : 521 -143 32
9. Legata Hustopeče 54 5 1 48 201 : 719 -518 11
10. Sokol Měnín 54 4 0 50 183 : 747 -564 8


Tabulka střelců

Jméno hráče Střely Góly Úspěšnost Odehraná utkání Napomenutí Vyloučení Diskval.
Daniel Zourek 100 73 73% 9/10 3x 1x -
Adam Fila 103 65 63% 10/10 2x 2x -
Adam Diviš 94 57 61% 9/10 - - -
Pavlína Vokálová 43 29 67% 7/10 - - -
Vojtěch Nešpůrek 29 19 66% 9/10 - - -
Dominik Florián 22 9 41% 9/10 1x - -
Radek Šlahůnek 12 5 42% 3/10 - - -
Miroslav Válka 12 4 33% 6/10 - - -
Jirka Mlateček 11 1 9% 8/10 - - -
Marek Koláček 4 1 25% 2/10 1x - -
Marie Rožková 2 1 50% 1/10 - - -
Tomáš Staňa (G) 5 1 20% -/- - - -
Petr Rusanov 5 0 0% 4/10 - - -
Marek Florián 2 0 0% 4/10 - - -
Milada Rožková 0 0 - 1/10 - - -
Tomáš Jurák (G) 3 0 0% -/- - - -
Filip Bártek 1 0 0% 1/10 - - -
Tomáš Čech 1 0 0% 1/10 - - -

Tabulka brankařů

Jméno hráče Střely Góly Úspěšnost Odehraná utkání Napomenutí Vyloučení Diskval.
Tomáš Jurák 84 50 40% 3/9 - - -
Tomáš Staňa 288 176 39% 9/9 - - -
náhradní gólman z řad hráčů 48 33 31% -/- - - -
Tabulka střelců i brankařů byla aktualizována 30.04.2009 po zápase s HK KP Brno b (ml.).




09.11.2008 Sokol Újezd u Brna - Sokol Měnín (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 28.12.2008)
Sokol Újezd u Brna - Sokol Měnín   12:3   Osobní obrana
Sokol Újezd u Brna - Sokol Měnín 13:5 (7:2)  Hlavní část
Sokol Újezd u Brna - Sokol Měnín   4:1   Rozstřely

1.11.2008 Tatran Bohunice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 07.11.2008)
Tatran Bohunice - Sokol Újezd u Brna   8:10   Osobní obrana
Tatran Bohunice - Sokol Újezd u Brna 9:11 (5:6)  Hlavní část
Tatran Bohunice - Sokol Újezd u Brna   2:3   Rozstřely

28.10.2008 Sokol Újezd u Brna - Sokol Dolní Cerekev (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 02.11.2008)
Sokol Újezd u Brna - Sokol Dolní Cerekev   3:11   Osobní obrana
Sokol Újezd u Brna - Sokol Dolní Cerekev 11:19 (6:8)  Hlavní část
Sokol Újezd u Brna - Sokol Dolní Cerekev   2:11   Rozstřely

19.10.2008 Sokol Nové Bránice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 26.10.2008)
Sokol Nové Bránice - Sokol Újezd u Brna   6:7   Osobní obrana
Sokol Nové Bránice - Sokol Újezd u Brna 18:10 (5:3)  Hlavní část
Sokol Nové Bránice - Sokol Újezd u Brna   7:4   Rozstřely

5.10.2008 Sokol Újezd u Brna - KP Brno B (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 12.10.2008)
Sokol Újezd u Brna - KP Brno B   10:3   Osobní obrana
Sokol Újezd u Brna - KP Brno B 18:11 (11:6)  Hlavní část
Sokol Újezd u Brna - KP Brno B   7:4   Rozstřely

28.9.2008 Sokol Újezd u Brna - KP Brno B st.ž.(m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 04.10.2008)
Sokol Újezd u Brna - KP Brno B  5:13   Osobní obrana
Sokol Újezd u Brna - KP Brno B 7:30 (4:12)  Hlavní část
Sokol Újezd u Brna - KP Brno B  7:11   Rozstřely

20.9.2008 Legata Hustopeče - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 25.09.2008)
Legata Hustopeče - Sokol Újezd u Brna   0:10   Osobní obrana
Legata Hustopeče - Sokol Újezd u Brna 3:24 (1:11)  Hlavní část
Legata Hustopeče - Sokol Újezd u Brna   3:7   Rozstřely

14.9.2008 Sokol Újezd u Brna - HK Ivančice(m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 19.09.2008)
Sokol Újezd u Brna - HK Ivančice  8:7   Osobní obrana
Sokol Újezd u Brna - HK Ivančice 13:20 (6:10)  Hlavní část
Sokol Újezd u Brna - HK Ivančice  2:4   Rozstřely

7.9.2008 Sokol Telnice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 12.09.2008)
Sokol Telnice - Sokol Újezd u Brna   9:6   Osobní obrana
Sokol Telnice - Sokol Újezd u Brna 21:14 (12:7)  Hlavní část
Sokol Telnice - Sokol Újezd u Brna   10:4   Rozstřely

Rozlosování - mladší žáci 2008/2009
(Luděk, G - žáci mladší, 16.08.2008)

Mladší žáci - jaro 2009







Datum Hodina Domácí Hosté Poločas Konec
29.03. 15:00 HK KP Brno B Sokol Újezd u Brna 6:9 16:20
19.04. 09:00 Sokol Újezd u Brna Sokol Nové Bránice 3:8 7:14
03.05. 13:30 Sokol Měnín Sokol Újezd u Brna 3:11 6:25
10.05. 09:00 Sokol Újezd u Brna Tatran Bohunice 5:7 16:14
17.05. 09:30 Sokol Dolní Cerekev st. Sokol Újezd u Brna 13:5 30:10
24.05. 12:00 Sokol Újezd u Brna Sokol Telnice 8:14 19:18
31.05. 09:00 HK Ivančice Sokol Újezd u Brna 9:9 23:19
07.06. 13:30 Sokol Újezd u Brna Legata Hustopeče kontumačně 3x 10:0
14.06. 17:30 HK KP Brno B st. Sokol Újezd u Brna 14:6 21:12


Mladší žáci - podzim 2008







Datum Hodina Domácí Hosté Poločas Konec
07.09. 13:30 Sokol Telnice Sokol Újezd u Brna 12:7 21:14
14.09. 09:00 Sokol Újezd u Brna HK Ivančice 6:10 13:20
20.09. 15:00 Legata Hustopeče Sokol Újezd u Brna 1:11 3:24
28.09. 09:00 Sokol Újezd u Brna HK KP Brno B st. 4:12 7:30
05.10. 12:00 Sokol Újezd u Brna HK KP Brno B 11:6 18:11
19.10. 09:00 Sokol Nové Bránice Sokol Újezd u Brna 5:3 18:10
25.10. 12:30 Sokol Nové Veselí B Sokol Újezd u Brna Nové Veselí se odhlásilo ze soutěže
28.10. 09:00 Sokol Újezd u Brna Sokol Dolní Cerekev st. 6:8 11:19
01.11. 13:00 Tatran Bohunice Sokol Újezd u Brna 5:6 9:11
09.11. 09:00 Sokol Újezd u Brna Sokol Měnín 7:2 13:5

18.05.2008 Sokol Újezd u Brna - Sokol Hostěrádky (m. žáci)
(Kjúbi, G - žáci mladší, 19.05.2008)
Sokol Újezd u Brna – Sokol Hostěrádky   3 : 7   Osobní obrana
Sokol Újezd u Brna – Sokol Hostěrádky   13 : 19 (8 : 9)  Hlavní část
Sokol Újezd u Brna – Sokol Hostěrádky   5 : 6   Rozstřely

01.05.2008 Sokol Nové Veselí "A"; "B" – Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 07.05.2008)
Sokol Nové Veselí "A" – Sokol Újezd u Brna   13 : 3   Osobní obrana
Sokol Nové Veselí "A" – Sokol Újezd u Brna   34 : 9 (16 : 3)  Hlavní část
Sokol Nové Veselí "A" – Sokol Újezd u Brna   15 : 4   Rozstřely

Sokol Nové Veselí "B" – Sokol Újezd u Brna   11 : 4   Osobní obrana
Sokol Nové Veselí "B" – Sokol Újezd u Brna   23 : 6 (12 : 3)  Hlavní část
Sokol Nové Veselí "B" – Sokol Újezd u Brna   14 : 6   Rozstřely

20.04.2008 Sokol Újezd u Brna - SK HC Tišnov (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 30.04.2008)
Sokol Újezd u Brna - SK HC Tišnov   3:5  Osobní obrana
Sokol Újezd u Brna - SK HC Tišnov 12:14 (3:9)  Hlavní část
Sokol Újezd u Brna - SK HC Tišnov   5:5  Rozstřely

06.04.2008 SHC Maloměřice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 20.04.2008)
SHC Maloměřice - Sokol Újezd u Brna   15:4   Osobní obrana
SHC Maloměřice - Sokol Újezd u Brna 36:10 (21:6)  Hlavní část
SHC Maloměřice - Sokol Újezd u Brna   9:8   Rozstřely

01.03. 2008 Turnaj v Chrudimi (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 09.03.2008)

Turnaj mladších žáků v Chrudimi
1.3.2008


18.11.2007 Sokol Újezd u Brna - Sokol Juliánov (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 12.12.2007)
Sokol Újezd u Brna - Sokol Juliánov   2:8   Osobní obrana
Sokol Újezd u Brna - Sokol Juliánov 6:13 (3:7)  Hlavní část
Sokol Újezd u Brna - Sokol Juliánov   3:10   Rozstřely

11.11.2007 SK Kuřim – Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 20.11.2007)
SK Kuřim – Sokol Újezd u Brna   9 : 2   Osobní obrana
SK Kuřim – Sokol Újezd u Brna   22 : 6 (13 : 2)  Hlavní část
SK Kuřim – Sokol Újezd u Brna   13 : 5   Rozstřely

28.10.2007 Sokol Hostěrádky – Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 31.10.2007)
Sokol Hostěrádky – Sokol Újezd u Brna   7 : 8   Osobní obrana
Sokol Hostěrádky – Sokol Újezd u Brna   7 : 9 (5 : 7)  Hlavní část
Sokol Hostěrádky – Sokol Újezd u Brna   6 : 5   Rozstřely

21.10.2007 SK HC Tišnov - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 27.10.2007)
SK HC Tišnov - Sokol Újezd u Brna   5:3   Osobní obrana
SK HC Tišnov - Sokol Újezd u Brna 9:14 (2:5)  Hlavní část
SK HC Tišnov - Sokol Újezd u Brna   6:10   Rozstřely

14.10.2007 Sokol Újezd u Brna – Sokol Nové Veselí "A" "B" (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 19.10.2007)
Sokol Újezd u Brna – Sokol Nové Veselí "A"   2 : 13   Osobní obrana
Sokol Újezd u Brna – Sokol Nové Veselí "A"   4 : 22 (3 : 15)  Hlavní část
Sokol Újezd u Brna – Sokol Nové Veselí "A"   6 : 14   Rozstřely

Sokol Újezd u Brna – Sokol Nové Veselí "B"   1 : 8   Osobní obrana
Sokol Újezd u Brna – Sokol Nové Veselí "B"   6 : 18 (3 : 9)  Hlavní část
Sokol Újezd u Brna – Sokol Nové Veselí "B"   7 : 12   Rozstřely


07.10.2007 SHC Maloměřice – Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 12.10.2007)
Sokol Újezd u Brna – SHC Maloměřice   4 : 12   Osobní obrana
Sokol Újezd u Brna – SHC Maloměřice   5 : 22 (2 : 11)  Hlavní část
Sokol Újezd u Brna – SHC Maloměřice   7 : 13   Rozstřely

29.09.2007 HK Ivančice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 06.10.2007)
HK Ivančice - Sokol Újezd u Brna   8:3   Osobní obrana
HK Ivančice - Sokol Újezd u Brna 20:6 (11:1)  Hlavní část
HK Ivančice - Sokol Újezd u Brna   9:1   Rozstřely

23.09.2007 Sokol Újezd u Brna - Sokol Velké Meziříčí (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 27.09.2007)
Sokol Újezd u Brna - Sokol Velké Meziříčí   2 : 10   Osobní obrana
Sokol Újezd u Brna - Sokol Velké Meziříčí 8 : 23 (4 : 16)  Hlavní část
Sokol Újezd u Brna - Sokol Velké Meziříčí   3 : 6  Rozstřely

15.09.2007 Tatran Bohunice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 20.09.2007)
Tatran Bohunice - Sokol Újezd u Brna   8 : 2   Osobní obrana
Tatran Bohunice - Sokol Újezd u Brna 21 : 6 (12 : 3)  Hlavní část
Tatran Bohunice - Sokol Újezd u Brna   6 : 4   Rozstřely

09.09.2007 Sokol Újezd u Brna – HK KP Brno (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 18.09.2007)
Sokol Újezd u Brna – HK KP Brno   4 : 8   Osobní obrana
Sokol Újezd u Brna – HK KP Brno 6 : 22 (2 : 12)  Hlavní část
Sokol Újezd u Brna – HK KP Brno   7 : 4   Rozstřely

Rozlosování 07/08 - mladší žáci
(Luděk, G - žáci mladší, 17.08.2007)

Mladší žáci - jaro 2008




Datum Hodina Domácí Hosté Poločas Konec
08.05. 12:00 Sokol Újezd u Brna HK Ivančice 6:12 8:19
06.04. 08:00 SHC Maloměřice Sokol Újezd u Brna 21:6 36:10
01.05. 10:00 Sokol Nové Veselí A Sokol Újezd u Brna 16:3 34:9
01.05. 12:30 Sokol Nové Veselí B Sokol Újezd u Brna 12:3 23:6
20.04. 12:00 Sokol Újezd u Brna SK HC Tišnov 3:9 12:14
04.05. 12:00 Sokol Újezd u Brna SK Kuřim 7:10 11:18
10.05. 09:30 Sokol Juliánov Sokol Újezd u Brna 10:1 22:2
18.05. 12:00 Sokol Újezd u Brna Sokol Hostěrádky 8:9 13:19
25.05. 09:00 HK KP Brno Sokol Újezd u Brna 18:4 29:12
01.06. 12:00 Sokol Újezd u Brna Tatran Bohunice 2:12 8:22
08.06. 9:00 Sokol Velké Meziříčí Sokol Újezd u Brna 12:7 23:12


Mladší žáci - podzim 2007


Datum Hodina Domácí Hosté Poločas Konec
09.09. 12:00 Sokol Újezd u Brna HK KP Brno 2:12 6:22
15.09. 08:00 Tatran Bohunice Sokol Újezd u Brna 12:3 21:6
23.09. 12:00 Sokol Újezd u Brna Sokol Velké Meziříčí 4:16 8:23
29.09. 12:30 HK Ivančice Sokol Újezd u Brna 11:1 20:6
07.10. 12:00 Sokol Újezd u Brna SHC Maloměřice 2:11 5:22
14.10. 09:00 Sokol Újezd u Brna Sokol Nové Veselí A 3:15 4:22
14.10. 12:00 Sokol Újezd u Brna Sokol Nové Veselí B 3:9 6:18
21.10. 12:15 SK HC Tišnov Sokol Újezd u Brna 2:5 9:14
28.10. 09:00 Sokol Hostěrádky Sokol Újezd u Brna 5:7 7:9
11.11. H SK Kuřim Sokol Újezd u Brna 9:2 22:6
18.11. 17:00 Sokol Újezd u Brna Sokol Juliánov 3:7 6:13


16.06.2007 Semifinále poháru ČOS (ml. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 18.06.2007)







Semifinále přeboru ČOS mladších žáků v házené

  Dne 04.04.2007 jsme vás v článku Přebory ČOS 2007 mini, mladších a starších žáků informovali o tom, že jsme byli vybráni jako pořadatelé turnaje mladších žáků.


03.06.2007 Sokol Újezd u Brna – Sokol Velké Meziříčí (ml. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 06.06.2007)
Sokol Újezd u Brna – Sokol Velké Meziříčí   3 : 9   Osobní obrana
Sokol Újezd u Brna – Sokol Velké Meziříčí 8 : 15 (3 : 6)  Hlavní část
Sokol Újezd u Brna – Sokol Velké Meziříčí   5 : 9   Rozstřely

27.05.2007 Sokol Újezd u Brna – Sokol Juliánov (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 31.05.2007)
Sokol Újezd u Brna – Sokol Juliánov   3 : 11   Osobní obrana
Sokol Újezd u Brna – Sokol Juliánov   8 : 22 (6 : 13)  Hlavní část
Sokol Újezd u Brna – Sokol Juliánov   10 : 13   Rozstřely

19.05.2007 HK Ivančice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 23.05.2007)
HK Ivančice - Sokol Újezd u Brna   10 : 2   Osobní obrana
HK Ivančice - Sokol Újezd u Brna 15 : 10 (6 : 8)  Hlavní část
HK Ivančice - Sokol Újezd u Brna   5 : 4   Rozstřely

08.05.2007 Sokol Újezd u Brna – Sokol Hostěrádky (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 14.05.2007)
Sokol Újezd u Brna – Sokol Hostěrádky   4 : 7   Osobní obrana
Sokol Újezd u Brna – Sokol Hostěrádky 5 : 15 (3 : 8)  Hlavní část
Sokol Újezd u Brna – Sokol Hostěrádky   5 : 8   Rozstřely

05.05.2007 Sokol Sokolnice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 07.05.2007)
Sokol Sokolnice - Sokol Újezd u Brna   6 : 6   Osobní obrana
Sokol Sokolnice - Sokol Újezd u Brna 12 : 8 (8 : 5)  Hlavní část
Sokol Sokolnice - Sokol Újezd u Brna   4 : 7   Rozstřely

01.05.2007 Sokol Újezd u Brna – Sokol Nové Veselí (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 04.05.2007)
Sokol Újezd u Brna – Sokol Nové Veselí; 1 : 13   Osobní obrana
Sokol Újezd u Brna – Sokol Nové Veselí 4 : 25 (1 : 15)  Hlavní část
Sokol Újezd u Brna – Sokol Nové Veselí   6 : 12   Rozstřely

01.05.2007 Sokol Nové Veselí – Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 04.05.2007)
Sokol Nové Veselí – Sokol Újezd u Brna   11 : 1   Osobní obrana
Sokol Nové Veselí – Sokol Újezd u Brna 28 : 10 (12 : 6)  Hlavní část
Sokol Nové Veselí – Sokol Újezd u Brna   8 : 5   Rozstřely

15.10.2006 Sokol Újezd u Brna – SHC Maloměřice (m. žáci)
(Luděk, G - žáci mladší, 20.04.2007)
Sokol Újezd u Brna – SHC Maloměřice   2 : 8   Osobní obrana
Sokol Újezd u Brna – SHC Maloměřice   4 : 23 (2 : 13)  Hlavní část
Sokol Újezd u Brna – SHC Maloměřice   3 : 9   Rozstřely

|0-50|50-100|100-150|150-200|200-250|250-281|

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor