Sokol Újezd u Brna – SK HC Tišnov   7 : 6   Osobní obrana
Sokol Újezd u Brna – SK HC Tišnov 10 : 13 (7 : 6)  Hlavní část
Sokol Újezd u Brna – SK HC Tišnov   9 : 6   Rozstřely

Poprvé jsme vyhráli. Máme čtyři body z šesti možných.

Studené nedělní ráno nám ukázalo, že podzim už je tady. Menší děti měly problémy s udržením i zpracováním míče. Byl jsem zvědavý, jak se v této situace poperou se soupeřem. Pro neznalé, do zápasu jsem nominoval 6 minižáků, z toho Adamové jsou ročník 1999 a 1998 a hrají s výjimkou.
    Osobku jsme jako vždy začali vlažně a opět se stalo, že se 2x sešli obránci u jednoho útočníka. Naštěstí jsme se dokázali zmobilizovat a za stavu 1:3 děcka zabrala. Povedlo se nám vypíchnout pár balónů a z trháku zakončit.
    Vlastní zápas měl obdobný průběh jako osobka. Nechali jsme si nasázet góly a pak jsme pracně dotahovali. Do poločasu jsme ještě dokázali skóre otočit, ale v druhé půli, se začátkem jako přes kopírák, si nás soupeř pohlídal. Naše naivní a zbrklé pokusy rychle rozehrát do RÚ se nesetkaly s pochopením u vysokých protihráčů a my zbytečně inkasovali. Chvíli jsem uvažoval, že nechám tým za trest 100x napsat: "Dvoumetrového hráče nebudu přehazovat, když mám zdravé nohy!" Po vítězných rozstřelech jsem si to ale rozmyslel :-).

ČASOVÁ OSA GÓLŮ (řízená osobní obrana + vlastní zápas)

11 6 Lukáš Fraj křídlo 3/1 33% 0/0 - 1 +1,5

pořadí brankařů číslo jméno rozstřel post střely/góly úspěšnost % 7m/gól úspěšnost % góly celkem +/-body
1 16 David Šmerda 1/1 brankař 33/22 33% 0/0 - 22 -14