| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | St. žačky | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook | Sportnect |

  Nábor do oddílu - aktualizace 8/2019
Nábor do oddílu a tréninky

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy v r. 19/20
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci

Mladší dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně

Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
19303 (19303 hl.)
časová osa gólů
2316 (2316 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
2823 (2823 hl.)
fotky
4710 (4710 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
2310 (2310 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
2269 (2269 hl.)

Celkem hlasovalo: 33731


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


Silvestr 2007
Vydáno dne 01. 01. 2008 (2104 přečtení)

    V pondělí 31. prosince jsme na Sokolovně uspořádali silvestrovskou oslavu.


    Byl to náš první silvestrovský pokus, ze kterého se určitě poučíme pro další akce. Základní vstupné bylo stanoveno na 500 Kč, které obsahovalo, vstup, silvestrovskou čepičku, sedmičku vína, oříšky, tyčinky, jednohubky, večeři a sekt. Musím pochválit naše děvčata Vlaďku s Romanou, že večeře byla opravdu špičková. Z technických důvodů nemohla vystoupit původně plánovaná kapela a tak jsme oslavu pojali jako Oldies párty se špetkou moderní muziky v závěru. O tom, jak byli nebo nebyli spokojeni návštěvníci si možná přečtete v diskuzi.
     Já osobně jsem se snažil, aby byli všichni spokojeni, ale bohužel není v možnostech nikoho, aby uspokojil úplně všechny. Když se hrály pomalé písničky, tak někteří jedinci neustále gestikulovali (vím o dvou), že mám hrát rychle, že na to nikdo netancuje, i když byl plný parket. Bohužel, i tací jsou mezi námi. Ale to vše se dá přežít – s troškou tolerance, kterou by měl každý mít v sobě. Trošku mě mrzí, že se našli návštěvníci, kterým se ani tahle muzika pravděpodobně nelíbila, protože se těšili na živou kapelu. Bohužel, s tím se nedalo nic dělat, snad to příští rok vyjde.
     U sebe musím přiznat tři chybičky při hraní, kde jsem se jednou překlepl a usekl písničku v půlce – v tom počítači je to vše strašně rychlé. Po druhé se stala podobná chyba při rychlé sadě – byl jsem někým zrovna vyrušen a klepl na Stay od Bonny Bianco a Pierre Cosso, což je pomalý slaďák a už si někteří v šatně stěžovali, že měním rychle rytmus. Snad se napříště polepším a nenechám se vyrušovat, což není vůbec lehké. Třetí chybičkou bylo nečekané pískání při Radio Ga Ga, které jsem odhalil až později, kdy jsem musel vypnout mixpult. Byla to jen zpětná vazba od zapomenutého a zapnutého mikrofonu. Chce to ještě trošku zkušeností a už to bude dobrý :-)
     Teď jsem si vzpomněl ještě na jednu chybičku a tou bylo ohlášení půlnoci, které nevyšlo přesně podle plánu. Měl jsem záměr, pustit do mikrofonu čas z telefonu. Do 23:59:50 to bylo ještě slyšet, ale potom se zase ozvalo pískání, tak jsem jen ohlásil půlnoc sám. Většina návštěvníků v té chvíli byla stejně dávno venku a oslavovala tam. Zbytek si udělal svoji půlnoc asi o dvě minuty později :-) Venku se střílelo o sto šest a byla to moc pěkná podívaná. Po ohňostrojích se zase tancovalo až do 4.30, kdy už částečně probíhal úklid stolů, ale pár jedinců se nechtělo odebrat k domovu a pořád chtěli tančit.
     Závěrem chci poděkovat všem, kteří se podíleli na organizaci, ať už to byla výzdoba, chystání stolů, zajištění občerstvení nebo službě večer s následným úklidem. Byla to od všech velká oběť, za kterou všem moc děkuji. Obrovský dík patří zejména Vlaďce a Romaně, které se postaraly o vše okolo kuchyně a vlastně i celé organizace Silvestra vč. úklidu. Bylo toho na ně dost, zvláště, když ani jedna nebyly zdravotně 100% v pořádku. Ještě bych rád vyslovil přání, aby se do organizace těchto akcí zapojilo aktivně více lidí, protože to není jen o tom nachystat stoly nebo příjít čepovat pivo. Všechna ta organizace okolo zabírá spoustu času a dá se říct, že to řídí všechno Vlaďka s mým přispěním. Ono i rozvezení a vyvěšení plakátů zabere spoustu času, atd. Ale jsem potěšen aktivním přístupem mladých házenkářů a volejbalistek, kteří jsou obrovskou pomocí. Nebýt jich, tak by nebyla žádná výzdoba v sále. I jim patří velký dík. DJ LUK


[Akt. známka: 5,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5

Autor: LUK | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

şehirler arası nakliyat

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor