| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | St. žákyně | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook | Sportnect |

  Nábor do oddílu a tréninky - aktualizace
Nábor do oddílu a tréninky

  Akce a pronájmy v areálu sokolovny
Jednorázové akce
Dlouhodobé akce

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy v r. 23/24
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci

Starší dorostenky
Mladší dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně

Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
35724 (35724 hl.)
časová osa gólů
3214 (3214 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
3776 (3776 hl.)
fotky
5647 (5647 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
3177 (3177 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
3110 (3110 hl.)

Celkem hlasovalo: 54648


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


Časopis Handball Plus
Vydáno dne 09. 09. 2008 (5825 přečtení)

  Tato informace je určena všem hráčům a funkcionářům, respektive všem plátcům individuálního startovného.
  Český svaz házené vydává nový časopis a k jeho doručení do vašich schránek potřebuje získat vaše korespondenční adresy. Pro tyto účely bude od 9.9.2008 na sokendě arch papíru, abyste se mohli zvěčnit :-).
  Více informací naleznete v článku převzatém z webu svazu.


  Dlouho předlouho chyběl na českém trhu časopis, který by byl věnován výhradně našemu sportu. Tento stav se ale za pět týdnů změní, protože světlo světa spatří premiérové číslo nového házenkářského časopisu.

  To, že na trhu čistě házenkářský časopis chyběl, bylo jak jinak než spojeno s ekonomikou, protože souhrnné náklady na vydávání časopisu jsou opravdu vysoké. Podařilo se ale sehnat partnery, kteří tomuto novému projektu pomohou, finančně jej podpořily i extraligové kluby a ČSH.

  Dlouho je již rozhodnuto o tom, že nový časopis ponese jméno Handball plus. V červenci a srpnu se na schůzkách redakční rady debatovalo o náplni prvního čísla, na které si ale budete muset počkat do 15.října. Přesně v ten den bude rozesláno první číslo časopisu.

  Časopis bude vycházet jako dvouměsíčník, tzn. že během házenkářské sezóny se můžete těšit na pět čísel (říjen, prosinec - speciál, únor, duben, červen - speciál). Běžné číslo, kterých bude celkem tři, bude mít 48 stran, během roku ale vyjdou i dva speciály (Vánoce a prázdniny), které budou rozšířené o dalších 16stránek na celkových 64 stran.

  Na rozdíl od ostatních sportovních časopisů Handball plus nebude volné periodikum, ale dostane jej ZDARMA každý plátce individuálního startovného a to přímo do své poštovní schránky. Časopis bude celobarevný ve formátu B5 a bude tedy podobný ročence, která vyšla na konci sezóny 2004-2005, a na kterou si mnozí z vás zcela jistě dobře pamatují.

  Aby o časopis nebyli ochuzeni ani fanoušci a příznivci házené, kteří nejsou registrováni na ČSH, bude časopis distribuován také prostřednictvím klubů ZUBR Extraligy a WHIL. Zájemci si budou moci časopis zakoupit na zápasech nejvyšší soutěže, přičemž jeho prodej bude plně v kompetenci jednotlivých oddílů.

  Pro čtenáře bude jistě zajímavé především to co v časopisu najdou. Handball plus bude poskytovat zajímavé informace o házené a to nad rámec standardně dostupných zpráv, které můžete najít v tištěných nebo elektronických médiích. Jeho zprávy a články tak budou naprosto unikátní, dříve nikde nepublikované.

  O náplň se bude starat vybraná skupina novinářů, kteří již dnes o házené píší v českých sportovních denících. Kromě standardně dostupných témat budou náplní i ta, která se běžně v médiích objevují jen zřídka nebo dokonce vůbec. Budou to například témata mládeže, mládežnické reprezentace, metodiky, projektů, legislativy. Doplňkovým zaměřením časopisu je i zábava, takže se můžete těšit také na různé soutěže, kvízy, ankety nebo křížovky.

  Stěžejním obsahem budou ale samozřejmě články o reprezentaci a nejvyšších soutěží mužů i žen. Takže milí házenkářští fanoušci a především plátci individuálního startovného: těšte se na první číslo časopisu Handball plus, časopisu, na který jste dlouho čekali, a který se vám jak doufáme bude líbit.

  Nezapomeňte, že první číslo bude rozesíláno 15. října!


[Akt. známka: 2,64 / Počet hlasů: 11] 1 2 3 4 5

Autor: Luděk | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek | Zdroj: Český svaz házené

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor