| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | St. žačky | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook | Sportnect |

  Nábor do oddílu - aktualizace 8/2019
Nábor do oddílu a tréninky

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy v r. 19/20
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci

Mladší dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně

Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
9912 (9912 hl.)
časová osa gólů
2186 (2186 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
2673 (2673 hl.)
fotky
4550 (4550 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
2176 (2176 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
2151 (2151 hl.)

Celkem hlasovalo: 23648


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


Zpráva oddílu házené za rok 2014
Vydáno dne 27. 03. 2015 (1191 přečtení)

Vážené sestry, vážení bratři,
předkládám Vám zprávu oddílu házené za rok 2014Stejně jako v loňském roce zabezpečuje oddíl házené chod několika družstev. Nejmladší máme přípravku a minižáky, dále mladší žáky a žačky, starší žáky a nakonec muže. Náš oddíl sdružuje také družstvo veteránů, zastoupené bývalými hráči našeho oddílu.

Muži
    U mužů, stejně jako v loňském roce pokulhává tréninková morálka i životozpráva. Navíc do tréninků i zápasů zasahují hojné hostování našich hráčů v jiných oddílech. Stává se tak, že se některé zápasy kryjí a nastupujeme v sestavě bez možnosti střídání, což se samozřejmě projevuje ve výsledcích. Celkem má mužské družstvo 11 aktivních hráčů.     Z postu trenéra bohužel odstoupil ze zdravotních důvodů Ivan Maštalíř, takže vedení zůstalo na Broukovi Pytlíkovi našeho oddílu Luďkovi Kubátovi.

Veteráni
    Se v loňském roce zúčastnili turnaje na Slovensku ve Stupavě, Dá se říct, že jsme se zůčastnili, protože v konkurenci hráčů, kteří za sebou mají velice pestré kariéry v ligových soutěžích nemáme šanci obstát, zvlášť, když je naše mužstvo věkově o generaci starší. Byli jsme pozváni i na jiné turnaje, ovšem nedali jsme dohromady potřebný počet hráčů, proto jsme se nezúčastnili. Na podzim jsme uspořádali tradiční „Burčák Cup“, který měl velký úspěch, obzvláště proto, že se hrálo na úplně novém povrchu.

Starší žáci
   Ve starších žácích jsme konečně věkově srovnatelní se soupeři a nezbývá nic jiného než bojovat o dobré výsledky, které se jistě brzy dostaví. Trenéry jsou stále Luděk Kubát a Michal Gajda.

Mladší žáci
   Mladší žáci nám stále dělají velkou radost, protože jsou u nich vidět výsledky trenérské práce. Sbírají body jako kaštany na podzim a je v nich velký potenciál. Trenéry jsou Luděk Kubát, Michal Gajda a Aleš Flajšinger.

Mladší žačky
    Děvčata bojují a zdokonalují se ve hře každým tréninkem. Očekáváme od nich brzy velké výsledky, některé turnaje už známky zlepšení vykazují. Trenér Ivo Binek a vedoucí mužstva Luboš Musil se starají o 20 děvčat.

Minižáci
    Hrají turnajově Jihomoravskou ligu, kde se výsledky neevidují. Na republikových turnajích pravidelně končí v popředí a ani medailová umístění nejsou výjimkou.

Mikrožáci a přípravka
    Do těchto kategorií řadíme děti narozené v letech 2006 a mladší. Přestože je mezi nimi poměrně velká fluktuace, několik dětí už hraje natolik dlouho, že se začíná rýsovat kostra budoucích minižáků. Trenérky Kateřina Kubátová a Veronika Rajmicová s nimi objíždějí turnaje této kategorie a spolu s nimi se radují nejen z gólů, ale i z každé úspěšné akce.

Různé
    Před pár lety jsme rozjeli akci „Kup si metr povrchu“. Díky štědrým dárcům jsme dali dohromady přes 200 tisíc korun. A jak všichni dobře víte, podařilo se nám za pomoci města nový povrch vybudovat. Paradoxně nás však tato pomoc přivedla do problému, kdy stále ještě dlužíme velkou část peněz za tento povrch. Slibovaná pomoc od kraje zatím nebyla úspěšná, a tak máme co dělat, abych to finančně nějak zvládli. Město nám na tuto akci věnovalo 700 tisíc korun, my jsme dodali 200 tisíc z akce „Kup si metr povrchu“ a 300 tisíc chybějících korun jsme si půjčili. Tuto půjčku jsme měli vrátit ze slibované dotace od Jihomoravského kraje. Bohužel sliby jsou chyby, je po volbách a tak pan starosta nemá takovou motivaci se o tento problém zajímat. Je tedy na nás, abychom se k tomuto břemenu postavili čelem a snažili se jej zvládnout. Musíme se snažit pořádat akce, které nám nějakou tu korunu navíc vydělají a to chce táhnout za jeden provaz, zapojit se všichni, aby to nebylo jak je již zvykem, že tu káru táhne jen pár jedinců neustále dokola.
    Apeluji proto na všechny členy Sokola, aby pomohli jak můžou. Ať už jsou to služby na akcích, jejich příprava nebo úklid po nich. Vždy se nějaká práce najde.

Děkuji za pozornost

Lubomír Koláček
předseda oddílu házené


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5

Autor: LUK | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor