| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | St. žákyně | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook | Sportnect |

  Nábor do oddílu - aktualizace 8/2019
Nábor do oddílu a tréninky

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy v r. 21/22
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci

Mladší dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně

Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
35121 (35121 hl.)
časová osa gólů
2808 (2808 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
3320 (3320 hl.)
fotky
5228 (5228 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
2790 (2790 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
2756 (2756 hl.)

Celkem hlasovalo: 52023


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


Retro disco ples a Šibřinky
Vydáno dne 07. 02. 2016 (1817 přečtení)

  V lednu jsme uspořádali Retro disco ples a začátkem února tradiční Šibřinky. Jak to všechno dopadlo, se můžete dozvědět v tomto článku.


  Od Retro disco plesu, který proběhl 23. 1. 2016 jsme hodně očekávali, bohužel se místo hojné účastí v sále choulilo jen 110 návštěvníků. Těžko říct, jestli je odradil doprovodný program Karel Gott revival Morava, nebo v tom byla krátká plesová sezona a množství akcí v okolí. Každopádně nám tato akce nic moc nevydělala. Protože jsme nechtěli otravovat sponzory s dary pro dva plesy, zakoupili jsme dary do tomboly sami a i tím byl tedy výdělek snížen. Tuhle akci jsme pořadatelsky zvládli tak tak obsadit, ale podařilo se. Kdyby ale bylo návštěvníků víc, asi bychom měli problémy vše stíhat. K dispozici byla profesionální ochranka, která stojí samozřejmě další peníze navíc, ovšem je to nutnost, protože sami nejsme schopni zajistit dostatek pořadatelů, kteří by se postarali o pořádek a hlavně o vyprovození návštěvníků po akci.

  Druhou akcí byly tradiční Sokolské Šibřinky. Po propadáku disko plesu jsme se k nim upírali jako k možné finanční záchraně. Bohužel se stalo to, že přišlo cca 150 lidí a naplnil se ten nejhorší možný scénář. V tombole tak byla v průměru 1 cena na 2 návštěvníky, což je jistě moc pěkná pravděpodobnost. Bohužel na tento ples se nám omluvila dvě děvčata do služeb díky nemoci a tak protože z vlastních řad se nepodařilo nikoho dalšího sehnat, museli jsme sáhnout mezi cizí lidi, což znamená jim i za jejich pomoc zaplatit, což opět snižuje zisk, ze kterého je možné financovat chod sokolovny a naší činnosti. Celkem jsme tedy zaplatili 4 lidi do obsluhy a opět ochranku, protože pořadatelem nebyl kromě mě nikdo jiný. V celkovém výsledku to vypadá tak, že jsme sice nějakou korunu na provoz vydělali, ale je to opravdu velice málo, oproti minulému roku jsme v obrovském propadu. Já se teď bojím o to, aby vyšlo počasí alespoň na hody a nestalo se to úplně nejhorší. Ale buďme optimisté a věřme, že jsme si to nejhorší už vybrali.

  Co mě ale daleko víc trápí, je nezájem o tyto akce z řad našich členů. Na Šibřinkách nebyli vůbec vidět házenkáři, i když nebyli ve službě, nenapadlo je ani to, že ten ples přece děláme hlavně pro sebe a mohli by ho podpořit. Před nějakými třemi, čtyřmi roky byl problém dát vůbec nějakou část vstupenek do předprodeje, protože jsme si velkou část rozebrali přímo na sokolovně. A letos? 16 prodaných vstupenek mezi námi, z toho 8 vráceno zpět z důvodu nemoci. Co se to s námi děje? Už jsme zapomněli, že Sokol znamená vzájemnou pomoc, jednotu a podporu? Nebo je jen těch aktivit okolo moc a už nezbývá čas na zábavu? Už v loňském roce jsem apeloval na to, aby se nejezdilo na turnaj, když děláme dětský maškarní ples. Vždyť si sami sobě podkopáváme větev, protože děti jsou pryč a na ples tím pádem nejdou. Letos opět nějaké děti odjely na turnaj. Možná, že se stihly vrátit, ale nemyslím si, nebo jsem alespoň neviděl, že by byly na plese. Už hodně dlouho razím teorii, že turnaje ano, ale nic se nemá přehánět. Opravdu je nutné, objíždět všechny turnaje co existují? Možná to nejsou všechny, ale děti jsou pořád někde pryč, s nimi často i rodiče a pak už asi opravdu nikdo nemá chuť chodit na nějaký ples, zvlášť, když ráno musí jet s dětmi na turnaj. Za mých dětských let, jsem na žádné turnaje nejezdili, odehráli jsme si sezonu a hotovo. Možná se občas nějaký ten turnaj konal, ale to, co se děje teď je opravdu megalomanské. Ano, děti se musí vyhrát, jak tvrdí trenér, ale můj názor je, že všeho s mírou. Klidně mě ukamenujte, ale tohle je můj názor, který jsem měl potřebu vám sdělit.

  Současně však chci poděkovat těm několika jedincům, kteří se těchto dvou akcí zůčastnili a pomohli přiložit ruku k dílu. Doufám, že jich bude na dalších akcích víc. S obavami hledím k termínu hodů, tam bude potřeba opět každá volná ruka a ve velkém množství.

  Závěrem bych rád poděkoval všem těm, kdo se s takovým elánem a nadšením pustili do opravy sokolovny vč. vymalování, což spousta návštěvníků Šibřinek komentovalo slovy: Pěkně jste to tady opravili. Jenže té práce je na té naší stařičké budově ještě moc a moc. Tak se mějte krásně a na nějaké té brigádě NAZDAR!


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Autor: LUK | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor