| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | St. žákyně | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook | Sportnect |

  Nábor do oddílu - aktualizace 8/2019
Nábor do oddílu a tréninky

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy v r. 21/22
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci

Mladší dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně

Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
19807 (19807 hl.)
časová osa gólů
2639 (2639 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
3154 (3154 hl.)
fotky
5060 (5060 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
2633 (2633 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
2591 (2591 hl.)

Celkem hlasovalo: 35884


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


18.9.2016 Sokol Újezd u Brna - SHC Maloměřice (ml. žáci)
Vydáno dne 19. 09. 2016 (1301 přečtení)

18.9.2016 Sokol Újezd u Brna - SHC Maloměřice (ml. žáci) 20160918 ml. žáci vs. SHC Maloměřice Sokol Újezd u Brna - SHC Maloměřice 23:16 (13:8)


První podzimní zápas byl úspěšný :-).


    Podobné změny jako nastaly u starších žáků (přesuny mezi kategoriemi), nastaly pro tuto sezónu i u mladších, a tak trio Víška, Pokorný a Halíček už dalo této kategorii navždy vale. Tím však vznikl nový prostor na hřišti pro zbylé, ale i nové kluky a například u Michala Gajdy jsme dne zažili doslova explozivní výkon (celkem 9g)! Michal a jeho „gumové“ nohy alá francouzský reprezentant Luc Abaló dnes byly nepřehlédnutelné a mnohdy v situacích, kdy jiný by se už kácel k zemi, to Michal ustál a s využitím 3 kroky - dribling a opět 3(a někdy i trochu více) kroků doslova znemožňoval soupeřovu obranu.

    Michalovi zdatně pomáhali Martin (celkem 4g) a Milde (celkem 4g). U Mildeho však byl dnes viditelný náběh na nepodařený výkon v tradičním duchu první střela rozhodne… Dá-li z této první střely gól, zbytek zápasu se již odvíjí dobře a přidá i mnoho dalších. Nedá-li z této první střeli gól, tak do konce zápasu je už vymalováno, padne na něho deka a je konec, šlus… Dnes však i přesto, že z první střely nedal, tak se z toho ve druhém poločase dokázal otřepat a svou byť skromnější gólovou porci nakonec zaznamenal.

    Další kdo přispěli, byť by se od nich dalo čekat i více, byli Kuba Odehnal (celkem 1g), Luba Řoutil (celkem 1g) a Dominik Absolon (celkem 2g). Tato již loňskou sezonou v ml. žácích prověřená trojice, má pro tuto sezonu jasný a jediný cíl – díky většímu času na hřišti herně „explodovat“ podobně jako se to dnes podařilo Michalovi. Všichni tito 3 hráči potřebují pouze jeden-dva povedené zápasy, aby si upevnili své sebevědomí, a pak se budou dít věci, protože tu házenou prostě v sobě mají!

    V bráně se dnes střídali Žigi a Šimon Havíř a oba předvedli několik povedených zákroků. Kdo si však dnes vedl překvapivě dobře byl benjamínek našeho týmu – Marek Velíšek, který dnes celkem 2x překonal z pozice pivota po záběhu z křídla soupeřova brankáře a vsítil tak své dvě první branky v mistrovské soutěži! Gratulujeme Markovi a i tatínkovi, který tuto dvojnásobnou radost může i v duchu újezdské tradice i dvojnásobně oslavit! Jelikož dal Marek obě branky v rozpětí několika desítek sekund tak reálně hrozilo, že by se mohl utrhnout a tímto gólovým tempem i nadále pokračovat, což by udělalo nesmírnou radost všem zainteresovaným, avšak již méně panu tatínkovi v roli platícího, který by musel „rundu na počest prvního gólu“ několikrát opakovat ! Tatínkovi to hned došlo a tak žádal našeho trenéra o stažení Marka ze hřiště, na což však publikum reagovalo nesouhlasným „jen ho tam ještě nechej“ ! Marek však již bohužel nebo naštěstí (to záleží jakýma očima se na to díváte) další branky nepřidal a tak vše dopadlo tak jak mělo.

    Příští zápas hrajeme na půdě Handball Brno.STŘELCI:

9 gólů - Michal Gajda
4 gólů - Martin Flajšinger
4 góly - Michal Zapletal
2 góly - Dominik Absolon
2 góly - Marek Velíšek
1 gól   - Luboš Řoutil
1 gól   - Jakub Odehnal
0 gólů - Petr Máca
0 gólů - Tomáš Drahoš
0 gólů - Martin Holešanský
0 gólů - Matěj Kachlík
0 gólů - Dalibor Absolon

STATISTIKA ZÁPASU - BRANKAŘI
pořadí brankařů číslo jméno post střely/góly úspěšnost % 7m/gól úspěšnost % góly celkem +/-body
1 12 Šimon Havíř brankař 15/9 40% 0/0 - 9 +2
2 1 Matěj Žigrai brankař 12/7 42% 0/0 - 7 +0


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Autor: Pavel Víška | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor