| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | St. žákyně | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook | Sportnect |

  Nábor do oddílu a tréninky - aktualizace
Nábor do oddílu a tréninky

  Akce a pronájmy v areálu sokolovny
Jednorázové akce
Dlouhodobé akce

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy v r. 22/23
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci

Mladší dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně

Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
35382 (35382 hl.)
časová osa gólů
2999 (2999 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
3517 (3517 hl.)
fotky
5458 (5458 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
2989 (2989 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
2926 (2926 hl.)

Celkem hlasovalo: 53271


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


15.12.2018 Mamut cup 2018 (ml. žáci)
Vydáno dne 17. 12. 2018 (1507 přečtení)

Mamut cup 2018 (ml. žáci) 20181215 Mamut Cup (mladší žáci)

    V sobotu 15.12.2018 odjeli naši mladší žáci na turnaj do Maloměřic. Dalšími účastníky byli Maloměřice, Zlín, Olomouc, Hranice a ŠKP Bratislava."VYKRADLI JSME MAJLONT" 😊


    Cílem bylo, aby si všichni naši hráči zahráli a bavili se házenou, včetně těch nejmenších co se s námi jeli vyřádit. Než začnu rozebírat postupně všechny zápasy, musím pochválit chuť do hry právě těch nejmenších, hlavně Toma Flajšingera, který patří ještě mezi přípravku a Zdeňka Slámu, který je minižák. Sice oba dva hráli jen krátce, ale přesto, že tam byli hráči o 3 hlavy větší, naši dravci jim nedali ani vteřinku volnosti. Když se proti nim rozběhl protihráč, který měl o 10 kilo víc, naši kluci se do něho vší silou zapřeli a snažili se jim co nejvíce znepříjemnit hru. Také to byli oni dva, kteří neustále stáli u hřiště a prosili, aby už mohli hrát. Kdykoliv se řeklo, že nastane střídání, tihle 2 vyskočili jako první, že chtějí jít hrát. Už jen na tohle bylo krásné se dívat 😊.

    První zápas je čekalo dobře známé domácí mužstvo z Maloměřic, tam naši kluci dominovali a vyhráli 20:7. Zkrátka povinná výhra. Právě v tomto zápase si první 2 neoficiální góly dal i nejmenší Tom Flajšinger. V zápase nejvíce dominoval Matěj Kachlík, který dal 5 gólů a svými kličkami trápil Maloměřické kluky…. Mě osobně nejvíce potěšila jedna věc, když jsem se zeptal Matěje, jestli mu 5 gólů nepřijde málo, odpověděl mi, že mu to stačí a že místo toho aby vystřelil sám, raději 2x uvolnil malého Toma Flajšingera, aby si dal taky gól 😊. Úplně v něm vidím jeho bratra Toma, který dominuje jak ve starším dorostu, tak i v mužích, kdy jednak dává krásné góly sám nebo se podělí a rozdává pěkné nahrávky svým spoluhráčům. Mají to kluci v sobě 😊.

    Druhý zápas je čekal jeden z nejlepších týmů na turnaji a to Slovenský tým ŠKP Bratislava. I podle vedení Maloměřic a ostatních diváků jim tento zápas přišel nejvíce zajímavý, protože to až do konce zápasu bylo velice dramatické a vyrovnané a smírně to také skončilo. O branku jsme prohrávali, ale Kuba Odehnal rozhodl o remíze střelou ze 13 metrů, 3 sekundy do konce zápasu. Stav zápasu nakonec 14:14.

    Třetí zápas proti Olomouci skončil prohrou 11:16. Soupeř byl ze všech nejlepší a nejšikovnější. V tomto zápase rozhodly technické chyby jako přešlapy, kroky, ztráty míče a zranění našeho brankáře Žigiho, který si ošklivě vyvrátil koleno 😒.

    Ve čtvrtém zápase nás čekal Zlín.
Pro nás bylo dobré, že bolest kolene byla u Žigiho jen přechodná. Navíc, když Matěj zjistil, že se vyhlašuje nejlepší brankář … všechny bolesti šly stranou 😊.
Co říci k tomuto zápasu jsem přemýšlel do 5. minuty 2. poločasu, kdy skóre bylo 15:5 pro nás... pak nastalo pár technických chyb a nakonec jsme 6 minut nedali gól. Výhře to však nebránilo. Skóre bylo nakonec 15:8. Žigi v bráně čaroval, takže Zlín na nás zkrátka neměl.

    Poslední pátý zápas se hrál s Hranicemi o 2 nebo 3 místo. Abychom byli druzí, bylo potřeba vyhrát o 20 gólů. My jsme hráli na krásnou házenou a ne na skóre nebo na nějaký výsledek na turnaji. Zápas proti Hranicím skočil asi o 9 gólů pro naše kluky.

Shrnutí:

    S Alešem jsme se shodli na krátkém a vystižném zhodnocení turnaje slovy: "VYKRADLI JSME MAJLONT" 😊.
Naši mladší žáci obsadili krásné 3 místo z 6 týmů.
Nejlepší střelec turnaje Kuba Odehnal (TJ Sokol Újezd u Brna)
Nejlepší brankář turnaje Matěj Žigrai (TJ Sokol Újezd u Brna)
Celkově, když bych si dovolil mluvit za všechny trenéry, tak jsme spokojení, jeli jsme si to užít a to se taky povedlo. Pohár a individuální ceny jsou už jen bonusem pro hráče samotné. Hlavní bylo, že si zahráli úplně všichni. Potěšily i 2 góly, které dal Tom Flajšinger z přípravky.
Celkově naši kluci všem i těm velkým městům ukázali, že talentovaní hráči se najdou i ve tří-tisícovém městě jako je Újezd 😎. Jen ta hala nám stále chybí, aby vývoj našich dětí nezakrněl. Dostali jsme se do fáze, kdy venkovní hřiště zkrátka nestačí.


Facebookové komenty[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Autor: Tomáš Staňa | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor