| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | St. žačky | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook | Sportnect |

  Nábor do oddílu - aktualizace 8/2019
Nábor do oddílu a tréninky

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy v r. 19/20
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci

Mladší dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně

Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
9913 (9913 hl.)
časová osa gólů
2187 (2187 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
2673 (2673 hl.)
fotky
4550 (4550 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
2176 (2176 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
2151 (2151 hl.)

Celkem hlasovalo: 23650


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


Zhodnocení soustředění v Novém Veselí 2019
Vydáno dne 24. 08. 2019 (684 přečtení)

Zhodnocení soustředění v Novém Veselí 2019


  Soustředění roku 2019 je za námi a je čas na krátké zhodnocení 😊.
  Již tradičně jsme ho absolvovali v Novém Veselí, na jehož palubovce působí i extraligový TJ Sokol Nové Veselí. Vrcholovost oddílu zmiňuji proto, že na závěr našeho pobytu, (to už jsou děti pěkně unavené) je naplánované i sledování Memoriálu Dr. Josefa Smékala, což je turnaj mužů s účastí kvalitních evropských týmů. Tentokrát přijeli Dessau-Rosslauer HV 06, Veszprémi Kézilabda Kft., MKS Piotrkowianin Piotrków, HC Linz a účastník domácí nejvyšší soutěže, SKKP Handball Brno.
  Soustředění se zúčastnilo 39 hráček a hráčů ve věku 8 - 14 let a 7 trenérů. Ubytováni jsme byli v sokolovně, což u někoho může evokovat karimatky a spacáky. Není to však tak úplně pravda, protože k odpočinku a spaní máme postele 😊, spacáky platí. Stravování probíhalo částečně ve školní jídelně (oběd a večeře) a částečně ve sportovním areálu. Snídaně¨byly v propadlu sokolovny a druhé večeře na hale.
  V neděli jsme začali obědem a následně zvládli dvě tréninkové fáze. V pondělí a úterý jsme, nepočítám rozcvičku, absolvovali fáze tři. Středa byl den odpočinku, který jsme prožili u Pilské nádrže. Protože ve Veselí ten den nešel proud, kuchařky nám udělaly řízky o den dřív. Ráno jsme stihli jen jeden trénink, protože na 11:00 byl domluven autobus. Na Piláku jsme díky lodičkám, šlapadlům, minigolfu, vymýšlení otázek na čtvrteční besedu s hráči Nového Veselí a odpočinku, vydrželi skoro 6 hodin, posledních cca 30 minut v dešti 😊. V 16:50 idylka skončila, protože pro nás opět přijel autobus.
  Čtvrtek se od standardu lišil tím, že jsme od 14:00 fandili našim starším žákům, kteří vyzvali stejně staré borce z Veselí. Hrálo se 3 x 15 minut. První třetinu jsme vyhráli, druhou remizovali a ve třetí už nám došly síly. Chvilku poté jsme shlédli přípravné utkání mezi Sokolem Nové Veselí a SKKP Handball Brno. Před tímto zápasem proběhlo hromadné focení soustředěnců s hráči obou týmů a po večeři netrpělivě očekávaná debata. Po zodpovězení připravených otázek mě děti překvapily, když se vytrvale hlásily a pokládaly nové a vůbec ne hloupé otázky. Závěrečná autogramiáda a focení, už byly jen pověstnou třešinkou na dortu.
  V pátek začínal turnaj mužů, a tak byl v plánu pouze jeden trénink. Po obědě jsme dětem naordinovali vycházku kolem rybníka, kterou jsme proložili šiškovou bitvou. Do boje se neplánovaně zapojily i místní vosy, které nesportovně používaly úplně jiné projektily. Ačkoli jsme měli váhovou převahu, rozhodli jsme se pro organizovaný ústup. Z výšlapu jsme se vrátili právě včas na strategické zabrání míst ve zdejší hale a mohli se tak z výhodných pozic věnovat sledování nádherných zápasů.
  V sobotu jsme provedli uklid, sbalili se, podívali se na jeden zápas, šli na oběd a při sledování druhého zápasu, to už si rodiče rozebírali své ratolesti, jsme pomalu ubývali.
  Doufám, že z textu je zřejmé, že místní házenkáři i funkcionáři nám vychází maximálně vstříc, a že se nám tam líbí. Pokud se tam líbilo i vašim dětem, napište si termín 2.8.2020 - 8.8.2020. V tomto týdnu tam příští rok pojedeme znovu.[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Autor: Luděk | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor