| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | St. žákyně | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook | Sportnect |

  Nábor do oddílu - aktualizace 8/2019
Nábor do oddílu a tréninky

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy v r. 21/22
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci

Mladší dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně

Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
34990 (34990 hl.)
časová osa gólů
2692 (2692 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
3204 (3204 hl.)
fotky
5108 (5108 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
2682 (2682 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
2644 (2644 hl.)

Celkem hlasovalo: 51320


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


17.11.2019 Sokol Újezd u Brna - SKKP Handball Brno B (muži)
Vydáno dne 21. 11. 2019 (1306 přečtení)

17.11.2019 Sokol Újezd u Brna - SKKP Handball Brno B (muži) 20191117 muži vs. SKKP Handball Brno B - přehled Sokol Újezd u Brna - SKKP Handball Brno B 38:21 (19:8)


V 7. kole nás čekala Extraligová rezerva SKKP Handball Brno B.

     Před zápasem probíhaly mezi fanoušky, trenéry a hráči různé diskuze o tom, kdopak k nám zavítá. Každý pořád řešil, jestli tohle "Béčko" přiveze nějaký extraligový hráče a když jo, tak koho.

     Po půl hodině, kdy se mě každý ptal, jestli jsem někoho zahlídl, a kdo přijel, a koho tam mají, mě to přestalo bavit a všem jsem taktně naznačil, že hráči, kterých se obávají, tedy někteří hráči z extraligy (moji bývalí spoluhráči), pro mě nejsou soupeřem, a že pokud přijedou, tak můžeme porazit i je, protože vše je to o hlavě, a hlavně každý zápas začíná 0:0. Osobně jsem byl pro, aby přijelo co nejvíce kluků z extraligy a mělo to nějakou úroveň, protože originální béčko, které jezdí na zápasy, je výhradně složeno z ročníků 2001. A tihle hráči většinou dají svých 21 gólů a jednou tolik dostanou, takže už pro větší atraktivitu bych já osobně byl rád za tu lepší partu 😊.

     Po kratším provětrání od všech těch zbabělců, jsem potkal našeho hráče hostujícího v Telnici, Ondru Krošíka. Zeptal jsem se ho tedy, či neviděl někoho z "Kpčka" přicházet. Ten mi ale řekl nemilou zprávu, tedy aspoň pro mě, že slyšel, že jich není ani na hru, že je jich snad 6 i s brankářem. Šel jsem tedy zpět do haly všem oznámit, co jsem po cestě zjistil. VŠICHNI NADŠENI! Yeees 2 body 😑. Řekl jsem klukům: "Paráda, nechodíte na tréninky, aspoň si něco natrénujete, když na zápas dojdete takřka všichni, nejlépe tedy přesilovou hru".

     Nastal okamžik, kdy nás jeden z hráčů poprosil, jestli bychom jim nepůjčili aspoň jednoho hráče, a že bychom zahráli "For Fan" (pro Fanoušky). Na pár vteřin Bagr přemýšlel, že by k nim šel, což jediný extraligový hráč ocenil. V ten okamžik dorazil svéráz Zdenál Suchomel a řekl: "NE! NE! V žádným případě, tohle se nevyplácí. NE. NIC!" 😃

     Začal tedy zápas, kdy KP Brno B hrálo pouze v 5 hráčích a my nastoupili v 6 a dalších 4 seděli na lavičce. To co se událo na hřišti byl cirkus a ne házená. Všichni hráči "Kpčka," včetně našich, byli vysmátí. Ale jaké to mělo důsledky, to člověk nepobíral. Špatná soustředěnost v obraně a tím pádem laciné góly z proskoků. Nedávání tutových šancí ze 6 metrů z trháků. Ztráty míčů ze kterých bylo několik trháků proti nám. A tak dále a tak dále.

     Hra "Kpčka" byla výborná. Viděli jsme krásné individuální akce a krásné góly, jen měli tu smůlu, že Jirka v bráně má od začátku sezóny formu a pár trháků či proskoků jim vychytal 😑. Na to, v jakém počtu hráli po celý zápas bez střídání, tak to klobouk dolů. To naši pivoti, či jiní hráči musí střídat snad každých 5 minut. Asi se na ně někdy zajedu podívat, abych si po naší otřesné hře zlepšil náladu 😊.

     Ano, naštěstí jsme vyhráli 38:21. Ano, Luboš Koláček si dal svůj 1 gól v 2. lize. Nádhera …. tleskám. Ano, máme další 2 body. Ale tyhle 2 body bych odevzdal Brnu za bojovnost. Máme nejhorší získaný 2 body, co jsem za poslední dobu v našim podání viděl. Někteří diváci dokonce odcházeli před koncem, a to se většinou při vítězném tažení nestává. Děkujeme, ale nikdy více 😊.

     Ale abych nekončil tak negativně. I přes naše ne vždy přesvědčivé výkony, jsme stále překvapením soutěže a držíme se v horní části tabulky, na aktuálně 4. Místě. Když zlepšíme přístup k tréninkům, mají se ostatní týmy na co těšit, protože kvalitu na to máme 😊. A to nehráli ještě všechny naše mladé hvězdy 😊. Mimo jiné, máme druhý nejlepší útok hned za Bohunicemi. Za 7 zápasů jsme zvládli vstřelit 221 gólů tedy 30 gólů na zápas. K tomu všemu naši 2 hráči hájí nejlepší střelce soutěže 😊.

     Další zápas nás čeká v neděli 24.11.2019 v 17:00. Zveme Vás na očekávané derby mezi Újezdem a Telnicí. Je třeba podotknout, že jsme hosté, takže budete muset přijet fandit do Telnice 😃 😃. Na venkovních utkáních většinou moc fanoušků nemáme, ale doufám, že zde se to podaří 😃. Čeká se veliká účast, takže kdo dřív přijde ... Doporučuji přivést si vlastní židle, ať nemusíte stát. Doufám, že nás budete velice hlasitě povzbuzovat, a že vás Telničtí fanoušci jen tak nepřekřičí 😊.
Svazové přehledy

20191117 muži vs. SKKP Handball Brno B - přehled

Facebookové komenty[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Autor: Tomáš Staňa | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor