| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | St. žákyně | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook | Sportnect |

  Nábor do oddílu a tréninky - aktualizace
Nábor do oddílu a tréninky

  Akce a pronájmy v areálu sokolovny
Jednorázové akce
Dlouhodobé akce

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy v r. 23/24
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci

Starší dorostenky
Mladší dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně

Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
35725 (35725 hl.)
časová osa gólů
3215 (3215 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
3777 (3777 hl.)
fotky
5648 (5648 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
3178 (3178 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
3111 (3111 hl.)

Celkem hlasovalo: 54654


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


11.01.2020 Choco Cup - Kuřim (mladší žáci)
Vydáno dne 16. 01. 2020 (1443 přečtení)

11.01.2020 Choco Cup - Kuřim (mladší žáci) 20200111 D4/8 Choco cup 2020 (mladší žáci)
  Nemajíce halu, musíme kompenzovat horší tréninkové podmínky častou účastí na turnajích. Například v lednu absolvujeme tři. Jednak si otestujeme jak na tom v porovnání s ostatními kluby jsme a jednak získáváme herní praxi. Máme štěstí, že jak hráči, tak i rodiče naši filozofii přijali. Na zápasy nás tak kromě množství hráčů doprovází i početná skupina fanoušků.

  První letošní akce nás zavedla do nedaleké Kuřimi, kam kromě nás zavítalo dalších 7 týmů. Hrálo se ve dvou skupinách. V té naší byl ještě SK Kuřim, Házená Polanka nad Odrou a Tatran Litovel.

  Nebudu komentovat každý zápas samostatně, protože obraz naší hry se v průběhu dne moc neměnil. Snažili jsme se hrát agresivně, s cílem napadat soupeře už na nějakých dvanácti metrech od naší brány. Obrana jednotlivců byla v podání zkušených borců vcelku dobrá. Jako celek se však nespolupracovalo podle mých představ. Posouvání za míčem moc k vidění nebylo, a tak se někdy stávalo, že jediný obránce bránil zbytečně velký prostor.

  V prvních dvou zápasech, dokud jsme byli plní sil, se v útoku dařilo téměř vše na co jsme sáhli, ale ani tady jsme pohybem moc nehýřili. Celý turnaj jsme hráli na čtyři spojky, takže s přibývajícími zápasy a zvyšující se únavou pohyb hráčů bez míče pozvolna ustával. Velké rezervy jsme měli u křídel. Ta se do zápasu moc nezapojovala. Někteří soupeři praktikovali zataženou obranu, a tam by byla aktivita křídel velice žádoucí. První dva zápasy skončily naší výhrou. Třetí v základní skupině jsme rozehráli velice slibně, vedli jsme o 3 branky, ale podle rozhodčích jsme to přeháněli s agresivitou. Byli jsme hodně vylučování a dokonce jsme hráli i ve čtyřech. V častých oslabeních Litovel vyrovnala, ale nic nebylo ztraceno. Bohužel, snažili jsme se rychle zakončovat, dělali jsme chyby a nakonec prohráli o dvě branky.

  Ve skupině jsme skončili druzí a čekal na nás vítěz skupiny B, Centrum Haná. V pěkném zápase jsme prohráli a v následném boji o třetí místo (opět s Tatranem Litovel) už nám nezbyly síly. Jsme tedy čtvrtí, což já osobně hodnotím jako úspěch. Individuálního ocenění se dočkal Matěj Kachlík, který byl vyhlášen jako nejlepší hráč turnaje. Gratulujeme.

  Přestávky mezi zápasy jsem využil k individuálním rozhovorům s hráči. Cílem bylo kluky rozmluvit na téma: Vztahy v týmu, komunikace, a obecně co chtějí nebo nechtějí. Okrajová otázka směřovala i na můj způsob vedení zápasů. Myslím, že někteří tento rozhovor, rovný s rovným, uvítali.

  Na konci turnaje jsem se ptal kluků, jak se jim akce líbila, případně jaké mají výhrady. Slovo si vzal Štepán a prohlásil: "Luďo, myslím, žes to docela zvládnul." 😊


Výsledky

Konečné pořadí

Pořadí Družstvo
1. TJ Sokol Telnice
2. TJ Sokol Centrum Haná
3. Tatran Litovel
4. TJ Sokol Újezd u Brna
5. SK Kuřim
6. Házená Polanka nad Odrou
7. MŠK Kysucké Nové Mesto
8. Tatran Bohunice

Facebookové komenty[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Autor: Luděk | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor