| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | St. žákyně | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook | Sportnect |

  Nábor do oddílu a tréninky - aktualizace
Nábor do oddílu a tréninky

  Akce a pronájmy v areálu sokolovny
Jednorázové akce
Dlouhodobé akce

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy v r. 22/23
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci

Mladší dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně

Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
35382 (35382 hl.)
časová osa gólů
2999 (2999 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
3517 (3517 hl.)
fotky
5458 (5458 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
2989 (2989 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
2926 (2926 hl.)

Celkem hlasovalo: 53271


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


22-23.08.2020 Partner Cities Cup - Kuřim + Majlont (mladší žáci)
Vydáno dne 22. 08. 2020 (1187 přečtení)

22-23.08.2020 Partner Cities Cup - Kuřim + Majlont (mladší žáci) 20200822 -P2/10 - Partner Cities Cup - Kuřim (mladší žáci) 20200822 -D2/10 - Partner Cities Cup - Kuřim (mladší žáci) 20200822-23 Partner Cities Cup 2020 - Majlont + Kuřim (ml. ž

  INFO POŘADATELŮ:

  Turnaj PARTNER CITIES CUP se bude hrát paralelně na třech hřištích – ve sportovním areálu Stadionu Kuřim a ve Sportovní hale Kuřim, další sportovní hala je k dispozici v Brně - Maloměřicích. Herní systém je připraven na zápasy "každý s každým" ve třech paralelně hraných skupinách na třech hřištích. Základní skupiny proběhnou v sobotu na třech hřištích. V neděli se všechny zápasy o umístění odehrají už pouze v Kuřimi.
  My jsme byli nalosováni do skupiny B do Maloměřic. Z původně šestičleného startovního pole se postupně odhlásil Havlíčkův Brod a později i Tatran Stupava. Pořadatelé změnili pouze délku hrací doby, takže ať bychom skončili na jakémkoliv místě, máme zaručen postup do hlavní fáze turnaje.

  SOBOTA 22.8.2020

  Turnaj jsme zahájili s SHC Maloměřice a úspěšně. První půlku jsme doháněli půlroční herní manko a hrozně moc jsme chtěli dávat góly. Vyhráli jsme 9:8, ale bylo to utrpení 😊. Druhá půle už z naší strany vypadala házenkařštěji. Bránilo se zodpovědněji a inkasovani jen tří branek bylo předzvěstí pohodové výhry. V útoku si kluci dokázali vyhovět a k vidění byly záběhy i střelba z dálky. Konečné skóre 20:11 bylo naprosto zasloužené.

  Druhý zápas v pořadí je za námi. Před duelem s Liberec Handball jsme klukům vysvětlovali, že nemusíme nastřílet 20 branek, ale že pokud pojedeme z kvalitní obrany a přes trháky, ani se neunavíme. Tolik plány. Zápas se vyvíjel úplně jinak. Obrana 1:2:3 byla hodně nedůrazná a my prohrávali asi 2:4. Potom se skóre přelévalo, až jsme ho překlopili na naší stranu. Soupeř reagoval celoplošnou osobní obranou a já bral time. Poločas jsme vyhráli 11:9. Na střídání máme jednoho hráče a jednoho brankáře, takže kluci vypadali jako po sprše. Ve druhé půli osobka pokračovala, ale už jsme našli systém jak jí procházet. Kluci se dokázali uvolnit i zakončit. Bohužel, slabé střely likvidoval gólman a zakládal rychlé útoky. Stále jsme vedli, ale nic nebylo jistého. Až v závěru, po prosbách realizačního týmu začal Dalibor střílet z dálky a ulevil tím zbytku týmu. Výhra 26:18 nás stala obrovské množství sil. Teď sbíráme síly na poslední zápas s Ivančicemi. Držte palce.

  Poslední zápas dnešního dne proti nám postavil tým HK Ivančice. V defenzivě jsme praktikovali obranu 1:2:3 a kluci už branili jako mazáci. Nerad bych se pletl, ale zdálo se, že soupeř se už dopředu smířil s porážkou. V tréninkovém tempu jsme navyšovali náskok až na rozdíl 10 branek. Na tento stav je pamatováno v reglementu turnaje, a tak jsme začali hrát v pěti hráčích. Ve hře se nic nezměnilo a my v pohodě dokráčeli k výhře 23:14.
  Ostřílení hráči hráli jako ostřílení hráči 😊, ale pozitivně překvapili i všichni tři minižáci. Adam v bráně předvedl několik vynikajících zákroků, Marek H. kmital neúnavně na křídle, bránil mnohem větší hráče a v útoku neztratil jedinou nahrávku. Na závěr proměnil sedmičku, což jsme všichni nahlas ocenili. Filda se na pivotu teprve rozkoukává, ale jeho clony mají hlavu i patu a mohli by se je od něj učit i starší kolegové. Neselhal ani v obraně, takže všichni tři zaslouží absolutorium.

  Ve skupině jsme zvítězili a zítra se nejprve utkáme se čtvrtým ze skupiny "A", což jak jsem právě zjistil, jsou slovenské Malacky. Odjezd od sokolovny bude v 7:45. Nezaspěte!😊

Skupina B

20200822-23 Partner Cities Cup 2020 Play Off

  NEDĚLE 23.8.2020

  Pozitivní bylo, že všichni přišli včas, na druhou stranu nás nepotěšilo Mara Velíšek si s někým v noci vyměmil kůži, protože v té své rozhodně nebyl.

  První zápas v Kuřimi nás čekal slovenský soupeř z Malacek, který pro nás byl velkou neznámou. Utkání se hrálo 1 x 25 minut, což proti předchozímu dni, kdy to bylo 2 x 15 minut, kluky překvapilo. Sice o času věděli, ale uběhat bez střídání takovou porci minut, byl záhul. Od úvodních minut jsme se ujali vedení, ale hra byla kostrbatá, asi jako první včerejší poločas proti Majlontu. Time na změnu hry byl příliš krátký, a tak jsme se trápili celý zápas. Během hry jsme prohodili hráče a postech spojek, ale k probuzení to nepomohlo. Jediné co nás zdobilo, byla kvalitní obrana od první minuty. Ta se potom také zhoršila, ale náskok že začátku duelu se ukázal jako rozhodující. Ofenziva byla na můj vkus moc statická, a tak jsem byl rád, že zápas skončil. Výhrou 13:9 jsme se dostali mezi nejlepší 4 týmy a ve 12:30 nás opět čeká celek Ivančic.

  Pozorní čtenáři si určitě všimli, že podle výše uvedeného pavouka, jsme měli hrát proti vítězi duelu Liberec - Polanka, ale pořadatelé zápasy přelosovali, takže jsme nastoupili proti vítězi zápasu Ivančice - Kuřim B.

  Ještě se musím omluvit za chaos v časech. Komentáře k jednotlivým zápasům jsem psal hned po zavěrečném hvizdu a zveřejňoval na FB, odkud je více méně kopíruji 😊.

  Lezeme po čtyřech, ale lezeme úspěšně. Dali jsme Ivančicím 11:7. Obrana 1:2:3 byla excelentní. Dostat za 25 minut jen 7 branek mluví samo za sebe. Na útok však už nebyly síly. Vypracovali jsme si šance, ale přesné zakončení se nedařilo. Zhruba v polovině zápasu se soupeř nadechl a dokázal snížit na rozdíl dvou branek. Obrana v té době polevila a nechávala se zatlačit až do devítky. Kluci se však projevili jako bojovníci. Nikdo nikomu nic nevyčítal, ale začali se zdravě hecovat. Díky zlepšení v obraně jsme získali pár míčů a z rychlých přechodů si vzali náskok zpět. V tomto zápase jsme uspěli díky týmovému výkonu. Jsem na kluky hrdý.

  V posledním zápasu proti Velkému Meziříčí jsme neuspěli. Už ten předchozí dohrával Marek Velíšek se zdravotními problemy a do tohoto nenastoupil do hry vůbec. Hráli jsme s minižáky na křídlech a v pivotu. Proti Velmezu, který hrál hodně silově, jsme od stavu 4:4 začali propadat. Obrana byla dobrá, ale jakmile jsme pozdě přistoupili, chyběla nám kila k přerušení. I přes prohru 17:12 jsme s výkonností, bojovností, přístupem i týmovým duchem maximálně spokojeni. Ke druhému místu jsme získali i individuální ocenění. Dalibor Absolon byl vyhlášen jako nejlepší hráč turnaje. Pánové, děkuji za perfektní reprezentování oddílu, byli jste super.

20200822-23 Partner Cities Cup 2020 Play Off

Facebookové komenty[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Autor: Luděk | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor