| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | St. žákyně | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook | Sportnect |

  Nábor do oddílu a tréninky - aktualizace
Nábor do oddílu a tréninky

  Akce a pronájmy v areálu sokolovny
Jednorázové akce
Dlouhodobé akce

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy v r. 22/23
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci

Mladší dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně

Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
35382 (35382 hl.)
časová osa gólů
2999 (2999 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
3517 (3517 hl.)
fotky
5458 (5458 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
2989 (2989 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
2926 (2926 hl.)

Celkem hlasovalo: 53271


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


08.09.2020 Sokol Újezd u Brna - SK Kuřim (m. žáci)
Vydáno dne 09. 09. 2020 (1049 přečtení)

08.09.2020 Sokol Újezd u Brna - SK Kuřim (m. žáci) 20200908 mladší žáci vs. SK Kuřim - foto Sokol Újezd u Brna - SK Kuřim 29:31 (16:21)


Prohra až po velkém boji.

    Přestože tento zápas oficiálně začal už v neděli 6.9.2020, dohrával se až v úterý 8.9. Pokud někoho překvapuje poločas o délce jednoho dne, uvedu vše na pravou míru 😊. Nedělní zápas trval jen deset minut a odehrála se pouze osobní obrana. Naši částečnou výhru 9:7 pak odplavil déšť a v úterý se začalo od nuly.

    Pozorný čtenář jistě zaregistroval terminus technicus "osobní obrana". Ano, už se zase hraje. Odlišnost od před léty ukončené části hry je v tom, že tentokrát se osobkou zápas zahajuje a body se počítají do prvního poločasu. Po obrovském boji jsme prohráli 8:9. Hlavní příčinou byla netrpělivost. Snažili jsme zbytečně rychle rozhodnout a nahrávali jsme ještě neuvolněnému spoluhráči. Když k tomu připočtu technické chyby v podobě nechycených nebo nechytitelných přihrávek, máme jasno.

    Po pár minutách odpočinku jsme zahájili standardní hru se standardní obranou 3:3. Ve dvanácté, čti druhé minutě, jsme vedli 10:9 a soupeř bral time. Jejich obrana se více vysunula a stala se běhavější. Po pár minutách nerozhodného stavu jsme začali zmatkovat. Hráči se začali uvolňovat po snadnější straně, od míče a aktuální vlastníci míče se snažili o nahrávky, které nešlo přesně adresovat. Následovaly ztráty míče. Útoky proti naší nepostavené obraně byly smrtící a Štěpa v bráně neměl nárok. Díky enormní snaze pár míčů zkrotil, ale při jednom úspěšném zákroku, těsně před koncem poločasu se zranil a ze hřiště jsme ho museli odnést. Do kabin jsme odcházeli s poločasovým výsledkem 16:21.

    V šatně jsme si názorně vysvětlili jak klamavým pohybem získat výhodu. Dále jsem se kluky snažil rozpomenout na odblok vysunutého hráče, ale tady jsem s rychlokurzem neuspěl.

    Do druhé půle nastoupil do brány minižák Adam a vedl si nad očekávání. Dostal sice dva smolné góly, kdy míč zasáhl, ale ztratil o něm přehled a ten se tak tak dokutálel do brány. Ale připsal si i veledůležité zákroky. Hráči v poli hráli také výborně, neustálým soustředěným výkonem jsme pomalu ukrajovali z náskoku hostí až jsme ve třinácté minutě vyrovnali. Stav byl 28:28 a napětí by se dalo krájet. Soupeř reagoval oddechovým časem a šli jsme do posledních dvou minut. Dvě branky jsme dostali a jednu dali. Byli jsme v držení míče a remíza byla na spadnutí. Bohužel finální nahrávku jsme nezpracovali a hosté se závěrečným hvizdem vsítili poslední gól.

    Už po Bagr Cupu jsem říkal, že naši borci mají tolik zkušeností, že nutně potřebujeme ke zlepšení těžké zápasy. V tomto ohledu se mi přání splnilo. I přes prohru jsem s výkonem hráčů maximálně spokojen. Chyby tam pochopitelně byly, ale od čeho máme tréninky, že? 😊


SVAZOVÉ PŘEHLEDY

20200908 mladší žáci vs. SK Kuřim[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Autor: Luděk | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor