| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | St. žákyně | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook | Sportnect |

  Nábor do oddílu a tréninky - aktualizace
Nábor do oddílu a tréninky

  Akce a pronájmy v areálu sokolovny
Jednorázové akce
Dlouhodobé akce

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy v r. 22/23
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci

Mladší dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně

Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
35566 (35566 hl.)
časová osa gólů
3102 (3102 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
3648 (3648 hl.)
fotky
5540 (5540 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
3068 (3068 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
3008 (3008 hl.)

Celkem hlasovalo: 53932


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


4.9.2021 - 6. ročník Memoriálu Jaroslava "Bagra" Konečného (mladší žáci)
Vydáno dne 06. 09. 2021 (857 přečtení)

4.9.2021 Memoriál Jaroslava "Bagra" Konečného (mladší žáci) 20210904 Bagr cup 2021 - 6. ročník - celek Újezda    Rok se s rokem sešel a 6. ročník Memoriálu Jaroslava "Bagra" Konečného, alias Bagr Cup 2021 je minulostí. Tentokrát bylo přihlášeno 6 týmů, což krásně korespondovalo s ročníkem konání. Bohužel, ve středu, tedy 2 dny před turnajem, se odhlásily týmy z Nového Veselí a ze Žďáru nad Sázavou. Řešila se varianta, turnaj ve čtyřech nebo najít náhradníky. Druhá verze se v tomto šibeničním termínu se ukázala jako nadlidský úkol. Částečně nás zachránil Jirka Obršlík, který zmobilizoval a umluvil rodiče a díky tomu mladší žáci HK Ivančice přijeli a odehráli třetí turnaj ve třech týdnech po sobě. Díky Juro. V pátek ráno jsme předělali rozlosování na 5 týmů a už se jen čekalo jestli slíbené počasí vydrží. Pravda, měli jsme pojistku v podobě zarezervované haly v Měníně, díky Dušane, ale hrát doma před pořádnou diváckou kulisou je pro děti větší zážitek.

    A aby se dal celý příběh nazvat hyppy-endem, tak narychlo sehnané Ivančice prokráčely celým turnajem bez zaváhání a po zásluze si odnesly celkové prvenství! Tak už to v životě chodí, poctivě se celý rok připravujete, ladíte formu a pak vám "vypálí rybník" někdo, kdo na turnaji vůbec hrát neměl (nic proti přátelům z Ivančic 😊)!

    Jelikož máme už mnohaleté zkušenosti s pořadatelstvím, dalo by se říct, že po této stránce nás už nemůže nic překvapit. Organizace, ceny, sponzoři, občerstvení (bohatě zásobený kiosek a napečené buchty a koláče od maminek hráčů), zázemí i rozhodčí (mimochodem pár zápasů odpískal i jeden z našich nejlepších arbitrů, pan Václav Horáček, který má bohaté extraligové i mezinárodní zkušenosti. Bohužel nemohl odpískat více zápasů, neboť okolo poledne se musel přesunout na extraligové utkání do Lovosic, takže ti bystřejší ho mohli vidět večer i v televizi). Ale přece jenom jsme nakonec zaznamenali nějaké nepříjemné organizačně-technické problémy, na které si někteří účastníci i ztěžovali... No, víme, kde nás letos tlačila bota a příště si dáme větší pozor, aby spokojenost všech byla maximální.

    Celý turnaj měl svou tradiční moderátorku a průvodkyni v osobě Boženy Flajšingerové, slavnostní zahájení pak bylo v režii starostky našeho města paní Marie Kozákové a předávání cen a vyhlášení vítězů se zhostil Otec Petr Hošek. Pro diváky a hráče pak byly instalovány tabla, kde prostřednictvím fotografií a povídání byla představena bohatá sportovní kariéra Jaroslava Bagra Konečného. A jeho stříbrná i zlatá medaile z olympiády a mistrovství světa byla zájemcům k dispozici u dcery pana Konečného - Simony Lattenbergové, která společně se svou sestrou Petrou Víškovou tradičně předávala ceny pro nejlepší týmy a hráče. Mimochodem, letos k tradičním individuálním oceněním pro nejlepší hráče a brankáže přibyla i jedna zvláštní a narychlo udělená cena. Šlo o nejkrásnějšího hráče turnaje! Tuto cenu si odnesla Markéta Horáčková z Telnice, která se jako jediná dívka (v kategorii mladších žáků ještě mohou v chlapeckém družstvu startovat i dívky) turnaje účastnila 😊.

    Výborné sportovní výkony byly ještě umocněny nádherným pozdně letním počasím, takže nebylo snad nikoho, kdo by soboty na Bagr cupu nakonec litovat. Už teď se těšíme na příští rok, na 7. ročník. Jestli zůstaneme u formátu jednoho venkovního hřiště, anebo již budeme mít k dispozici i novou halu a mohli bychom tedy turnaj odehrát teoreticky na dvou hřištích a s ještě větším početem účastníků, je nesmírně vzrušující a pro celý náš oddíl elektrizující otázkou a zároveň i výzvou!CELKOVÁ TABULKA

20210904 Bagr cup 2021 - 6. ročník

CELKOVÉ POŘADÍ DRUŽSTEV
     1 -  HK Ivančice
     2 -  TJ Sokol Telnice
     3 -  TJ Sokol Újezd u Brna
     4 -  TJ Sokol Sokolnice
     5 -  SK Kuřim


FACEBOOKOVÉ KOMENTY


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Autor: Pavel Víška | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor