| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | St. žákyně | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook | Sportnect |

  Nábor do oddílu - aktualizace 8/2019
Nábor do oddílu a tréninky

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy v r. 21/22
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci

Mladší dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně

Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
34990 (34990 hl.)
časová osa gólů
2693 (2693 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
3204 (3204 hl.)
fotky
5108 (5108 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
2682 (2682 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
2644 (2644 hl.)

Celkem hlasovalo: 51321


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


19.9.2021 Sokol Újezd u Brna - SHC Maloměřice B (muži)
Vydáno dne 22. 09. 2021 (697 přečtení)

19.9.2021 Sokol Újezd u Brna - SHC Maloměřice B (muži) 20210919 muži vs. SHC Maloměřice B - foto Sokol Újezd u Brna - SHC Maloměřice B 30:22 (15:15)


První a druhý poločas se lišili jako den a noc.

     V neděli 19.září Naši Muži již na třetí pokus otevírali svůj premiérový vstup do 2.ligy. Po dvou zrušených premiérách kvůli Covidu je tu sezóna třetí, ale jelikož předešlé sezóny byly anulovány, jedeme opět od začátku.

     Naši Muži se po dlouhé době museli vypořádat s jistými novinkami a změnami v sestavě, jichž byl docela hojný počet. První změnou byla pozice pivota, který mužům na zápas chyběl. Protože Kolda nemládne a jeho minutáž už není velká, vyvstal problém, kdo se téhle role ujme. Walt nebyl nominován, Paťas je po operaci, Michal v práci a dalšího pivota, Pavla Jankoviče, máme na hostování z Hustopečí a s tím se váže i ona novinka.

     Hostovačky na zápas mohou být jen tři. Dva hráči byli jasní, Ondra Krošík s Tomem Kachlíkem, protože jsou oba v základu. Jako třetí by se nabízel Pavel Jankovič, ale k dispozici jsme měli výjimečně našeho leváka Robase Halíčka, hrajícího extraligu za Nové Veselí. Robo dostal zelenou od pana Kostky, hlavního trenéra Nového Veselí, protože dohoda klubů zněla, že kdykoliv, když bude mít volno, může nastoupit. Trenér Zdeněk Suchomel měl jasno a nechal povolat Robase, na pivotu se tedy střídaly spojky David Staňa a Jirka Frimmel.

     První poločas byl dosti nervózní, část našich hráčů se nevracela do obrany, a zápas se blížil k nepovedenému zápasu proti Juliánovu z poháru mužů. Nešla střelba a obrana byla jedna velká hrůza. Jirka Staňa však chytal v bráně svůj standard, takže opět tým držel svými zákroky na dostřel 1 až 3 gólů. O tolik gólů naši muži prohrávali koncem prvního poločasu. Ke konci prvního dějství se začalo dařit Marošovi, který dal 5 gólů za 5 minut, a 2 minuty od konce dal svůj první gól za Újezdské muže i novátor týmu Robas, ovšem z pozice spojky, a o to vzácnější trefa to byla 😊.

     Poločas nakonec skončil o gól pro náš celek tedy 16:15. Informace pro přítomné diváky, poločasový stav 15:15, který svítil na tabuli, byl mylný.

     Před druhým poločasem se jasně řeklo, co se bude hrát a co je potřeba eliminovat. Do prvních 4 minut, bylo skóre pořád jen o jednu branku. Zvrat nastal o 2 minuty později, kdy se skóre přehouplo na rozdíl 3 branek pro Újezd. Od té doby se hrálo už jen to, co se řeklo. Hráči začali více kombinovat, více navazovali soupeře a více si půjčovali balón. Góly pak kromě Maroša začali dávat i ostatní, jako třeba Tomáš Synek, Zdenál Suchomel, ale další pěkné góly přidával i již zmíněný Robas, který se zastavil na čísle 4, což vzhledem k tomu, že trénuje úplně jinde a s jinými hráči, je více než výborné. Zachytat na posledních 16 minut si tak mohl i Tom Staňa, stále pomalu, ale jistě se vracející z vážného zranění kolene, s jeho návratem nechceme nic uspěchat, a tak dostává postupné porce minut, aby se opět dostal do své bývalé formy.

     Hráči si nakonec došli pro jasnou výhru 35:25. Velké díky patří všem účastníkům, ale speciální poděkování zaslouží Tomaš Kachlík s Ondrou Krošíkem. Oba jmenovaní se těsně před zápasem vrátili z utkání 1. ligy: HK Bystřice pod Hostýnem - Legata Hustopeče. Přes to, že už měli v nohách zápas, v tomto duelu odevzdali poslední zbytky sil a přestože v závěru měli křeče v nohách, jejich pomoc byla neocenitelná.

     Diváků bylo poměrně dost, jen škoda, že hlasy nechali doma. Příště si je prosím vezměte všichni s sebou, ať je vás slyšet 😊.

     Všichni jste srdečně zvaní na další Domácí zápas proti Olomouci. Hraje se v neděli 26.září v 17:00 v hale TJ Sokol Měnín. Určitě přijďte, budeme vás potřebovat.Svazové přehledy

20210919 muži vs. SHC Maloměřice B - přehled

Facebookové komenty[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Autor: Tomáš Staňa | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor