| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | St. žákyně | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook | Sportnect |

  Nábor do oddílu a tréninky - aktualizace
Nábor do oddílu a tréninky

  Akce a pronájmy v areálu sokolovny
Jednorázové akce
Dlouhodobé akce

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy v r. 22/23
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci

Mladší dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně

Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
35382 (35382 hl.)
časová osa gólů
2999 (2999 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
3517 (3517 hl.)
fotky
5458 (5458 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
2989 (2989 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
2926 (2926 hl.)

Celkem hlasovalo: 53271


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


20.11.2021 HK Ivančice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
Vydáno dne 25. 11. 2021 (733 přečtení)

20.11.2021 HK Ivančice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci) HK Ivančice - Sokol Újezd u Brna 30:15 (poločas 17:11, osobka započítávaná do první půle 9:5)


Prohraný zápas s dobrým dojmem.

    Hráči jeli na zápas s mírným respektem k soupeři, což značně ovlivnilo i dění na hřišti. Ačkoli je všem známo, že naši mladší žáci moc nevyrostli, víme ale i to že to ničemu nevadí, protože jsme malí ale šikovní.

    Největší problém nastal již v osobce, kde jsme za 6 minut dostali 7 gólů a dali pouhé dva, kluci byli jako pominutí, zničeho nic začali zdvojovat jednoho hráče a tak se vždy objevil jeden volný na 6 metrech. Problém byl ovšem i v útoku, kde absolutně nefungovalo takzvané hoď a běž, pohyb bez míče byl absolutně nulový. Kluci působili dojmem jako by se báli vyhrát. Je třeba říci, že se hráči zmátořili a 3 minuty do konce začali konečně hrát.

    Po skončení osobky za stavu 9:5 pro domácí, už nevypadalo skóre tak hrozivě, ovšem začátek prvního poločasu jakoby začal kopírovat osobku, někteří kluci, kteří jiné zápasy tvoří hru nebo jsou ukázkovými střelci, jakoby své schopnosti nechali v šatně.

    Tomík Flajšinger začal vymýšlet úplně nesmyslné nahrávky do pivota, který se buď nedíval nebo v místě přihrávky vůbec nestál. Již zmiňovaný pivot David byl dnes také jako smyslu zbavený, po celý zápas byl hlavou kdekoliv jinde, ale na zápase v Ivančicích rozhodně nebyl. Radeček, který jiné zápasy lítá jako vítr a dává jeden gól za druhým, neměl tento zápas také svůj den, po dvou řekněme ostřejších faulech se do konce utkání bál každého kontaktu, ovšem do obou střetů si vběhnul sám a zcela zbytečně. Radek, který běžně dává 6-10 gólů, dal pouhé dva a to ještě ze sedmičky. Mareček, který běžně exceluje za mladší žáky, měl také až přehnaný respekt z větších soupeřů. Adam v bráně, ačkoliv dělal co mohl, tak většina gólů padala z poskoků či trháků z našich chybách v útoku.

    Ovšem zápas se nenesl v samých negativech, a měl i své světlé stránky. Například Domča překvapil krásným seběhem z křídla do pivota, kde dostal naprosto přesnou přihrávku od Tomíka, kterou okamžitě a bez jakýchkoliv problému zpracoval a vsítil svůj jediný, avšak velice pěkný gól.

    Velice povedený týmový, až bojovný výkon předvedli všichni kluci v 17. minutě utkání, kdy byl stav pro nás velice nepříznivý, protože se prohrávalo o 7 gólů. V oddechovém čase kluci dostali jasné úkoly a během následujících pěti minut to byli přesně ti mladší žáci, které jsem začal poznávat. Během těch pár minut nedostali ani jeden gól a naopak čtyři přidali. Opět u toho byl Dominik, který se vrhnul po nejlepším střelci Ivančic, a až ukázkově ho dokázal ubránit tak, že sám střelec nevěřil vlastním očím, co že se to stalo.

    Pak ale na kluky dolehla únava a bylo po zápase. Věřím, že kdybychom si nenechali utéct skóre již v osobce, měli bychom nárok ještě na nějaké to drama. Je ale fakt, že na střídačce nebylo moc hráčů, kteří by mohli adekvátně nahradit náš základ. Ten tak logicky neměl moc prostoru na odpočinek. Na poslední chvíli nemohl kvůli zdravotním důvodům odcestovat ani Mojda, což je veliká škoda, protože věřím, že v tomto zápase by byl velice platným hráčem.

    I přes prohru mám ze samotných hráčů velice dobrý pocit, protože v každém z nich je vidět velký potencionál, který je jen potřeba dál rozvíjet. O budoucnost tohoto ročníku se vůbec nebojím. Ba naopak …😊.


SVAZOVÉ PŘEHLEDY

20211120 ml. žáci vs. HK Ivančice - přehled

FACEBOOKOVÉ KOMENTY


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Autor: Tomáš Staňa | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor