| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | St. žákyně | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook | Sportnect |

  Nábor do oddílu a tréninky - aktualizace
Nábor do oddílu a tréninky

  Akce a pronájmy v areálu sokolovny
Jednorázové akce
Dlouhodobé akce

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy v r. 22/23
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci

Mladší dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně

Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
35382 (35382 hl.)
časová osa gólů
2999 (2999 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
3517 (3517 hl.)
fotky
5458 (5458 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
2989 (2989 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
2926 (2926 hl.)

Celkem hlasovalo: 53271


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


3.9.2022 - 7. ročník Memoriálu Jaroslava "Bagra" Konečného (mladší žáci)
Vydáno dne 05. 09. 2022 (353 přečtení)

3.9.2022 - 7. ročník Memoriálu Jaroslava "Bagra" Konečného (mladší žáci) 20220903 D1/7 - 7. ročník Bagr cup 2022 (mladší žáci) 20220903 P1/7 - 7. ročník Bagr cup 2022 (mladší žáci) 20220903 M1/7 - 7. ročník Bagr cup 2022 (mladší žáci)
    7. ročník Bagr cupu máme zdárně za sebou a je tedy vhodné opět o tomto vydařeném podniku naší házené napsat pár řádků. Kdo již zná atmosféru tohoto jednodeního turnaje mladších žáků, ten snad promine, že se budu opakovat. Avšak hladký průběh, charakteristická atmosféra a poslední roky i vydařené počasí, jsou snad našimi ochannými známkami!

    S tím počasím, to máte vcelku jednoduché, jak si to zařídit. Ono totiž stačí pozvat na vyhlašovací ceremoniál újedského faráře Petra Hoška, no a on už to tam Nahoře prostě nějak domluví, aby nepršelo a celý den krásně svítilo sluníčko 😊. A jak zařídit organizačně hladký průběh a účast kvalitních družstev? Tak to je zase o partě do házené zapálených lidí, kteří vědí, jak kvalitně trávit svůj čas a čas svých ratolestí. A že je s organizací takového turnaje spousta práce ne pro jednotlivce, ale pro desítky zainteresovaných, je možná pro někoho překvapivé, ale je to opravdu tak. Maminky pečou buchty, musí se zařídit prodej občerstvení a jídla, ošetřit mediální prezentaci osoby Bagra Konečného (nástěnky s fotkami a medailemi, které byly i fyzicky k prohlédnutí), zařídit výsledkový online-servis, pozvat hasiče s jejich zásahovým vozidlem, aby kluci měli po celý den i jinou zábavu než jen házenou, postarat se čestné hosty a rozhodčí a vytvořit příjemné zázemí všem hráčům a trenérům, protože jen tak se k nám budou i v budoucnu rádi stále vracet. To vše už docela umíme a loňské problémy s časomírou se podařilo také vcelku odstranit.

    Už 7. ročník to byl a sedmička bude asi naše šťastné číslo, protože naposedmé se nám konečně podařilo celý turnaj bez jediné prohry vyhrát! A že už bylo načase! Kluci, vedeni velkým házenkářským talentem a asi nejvýraznějším hráčem celého turnaje Tomem Flajšingerem, předvedli bojovné a vyrovnané výkony a bez větších zaváhání si poradili se všemi dalšími účastníky. Byla to zkrátka jízda, jak se patří. Odměnou jim byly nejenom diplomy, ceny a medaile, ale také 5 kilová tabulka čokolády, která se hned tak nevidí!

    Tento ročník měl i jednu premiéru, neboť nás kontaktoval TJ Sokol Měnín s prosbou a žádostí o účast na jejich charitativní akci "Den pro Adámka". Více na jejich stránkách. Přemýšleli jsme jak pomoci a výsledkem byla propagace celé akce u vstupu, kdy dobrovolné vstupné poputuje do Měnína. Děkujeme dárcům, kteří do pokladny dali krásných 2 114 Kč.

    Při slavnostním vyhlášení celého turnaje, který opět umocnila přítomnost naší paní starostky, starosty sokola a pana faráře, byl vyhlášen i All-stars team celého turnaje, jehož výběr měl na starost stále aktivní házenkář a vnuk pana Konečného, Honza (jak jinak také Bagr) Lattenberg, který po celou dobu turnaje bedlivě všechny zápasy sledoval a o jednom z vybraných borců dokonce prohlásil, že pokud u házené vydrží, tak v něm vidí našeho budoucího reprezentanta!

    Co říci závěrem? No snad je to, že příští rok budeme určitě pořádat 8. ročník, avšak už bez nervů, jestli nám opět výjde počasí. Nebojte pane faráři, určitě vás zase pozveme, ale kdyby třeba i zapršelo, tak už nám to vadit nebude, protože budeme mít v záloze naši novou halu!FOTOGALERIE na RajčetiTABULKA

20220903 - 7. Bagr cup 2022 tabulka

CELKOVÉ POŘADÍ DRUŽSTEV
     1 -  TJ Sokol Újezd u Brna
     2 -  TJ Sokol Sokolnice
     3 -  SK Kuřim
     4 -  HK Ivančice
     5 -  SHC Maloměřice
     6 -  TJ Sokol Nové Veselí
     6 -  Házená Legata Hustopeče


FACEBOOKOVÉ KOMENTY


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Autor: Pavel Víška | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor