| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | St. žákyně | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook | Sportnect |

  Nábor do oddílu a tréninky - aktualizace
Nábor do oddílu a tréninky

  Akce a pronájmy v areálu sokolovny
Jednorázové akce
Dlouhodobé akce

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy v r. 22/23
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci

Mladší dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně

Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
35382 (35382 hl.)
časová osa gólů
2999 (2999 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
3517 (3517 hl.)
fotky
5458 (5458 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
2989 (2989 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
2926 (2926 hl.)

Celkem hlasovalo: 53271


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


18.09.2022 - 1. kolo mistrovského turnaje v Újezdě u Brna (mladší žáci)
Vydáno dne 21. 09. 2022 (317 přečtení)

18.09.2022 - 1. kolo mistrovského turnaje v Újezdě u Brna (mladší žáci) 20220918 ml. žáci 1. kolo turnaje (Bohunice, Telnice) - foto TJ Sokol Újezd u Brna - Tatran Bohunice 19:10 (poločas 10:7)
TJ Sokol Telnice - TJ Sokol Újezd u Brna 14:24 (poločas 7:11)


Oba duely rozhodla kvalitní obrana.

    Minimálně podzimní část sezóny 2022/2023 mladších žáků, se bude hrát turnajovým systémem. Důvodem byly stížnosti klubů s menší základnou, že děti mají všechny víkendy obsazené a rodiče je občas odmítají uvolnit kvůli vlastním aktivitám. Tento model, kdy hrát by se mělo zhruba jednou za měsíc, byl měl být zárukou plných střídaček i kvality na hřišti. V 1. kole nám byli nalosování soupeři z Bohunic a z Telnice. Měli jsme hrát doma, ale předpověď počasí i zamračená obloha od hraní venku odrazovaly až odradily. Naštěstí jsme měli domluvený azyl ve sportovní hale v Měníně.

Tatran Bohunice

    Před prvním zápasem jsem mluvil s trenérem Bohunic, Pepou Trumpešem, o značném navýšení jejich hráčské základny, protože minulý rok jich bylo tak tak na hru a nyní měli plnou soupisku. Souhlasil, ale jedním dechem tvrdil, že má samé nováčky, a že osobku, která se hraje prvních deset minut vůbec netrénují. Hned po úvodním hvizdu se ukázalo, jaký je Pepa diplomat. Osobka hostům nedělala žádné problémy a my okamžitě prohrávali. Ještě v šesté minutě bylo skóre 6:6 a teprve těsně před koncem jsme odskočili na rozdíl tří branek na 10:7.

    Ve dvacet minut trvajícím druhém poločase už jsme dominovali. Ačkoli máme jen dvě délehrající spojky, kvalitního brankaře a zbytek týmu jsou začínající kluci, měli hosté problém se prosadit. Protože v útoku zatím až tak nebezpeční nejsme, trénujeme hlavně obranu 1:5 a 3:3. Vycházíme z toho, že když ubráníme, jsou i méně zkušení borci schopní zakončit z rychlého útoku. Za dvanáct minut jsme měli šňůru sedmi branek. Už v deváté minutě šla jedna šikovná spojka dolů a o dvě minuty později i druhá. Místo na palubovce zaujali samí nováčci, ale ani ti se neztratili. Ve zbylých minutách udrželi se soupeřem krok a po "remíze" 3:3, jsme vyhráli 19:10. Následovala zápasová pauza a poté už nás čekal odvěký rival z Telnice.

TJ Sokol Telnice

    Pauzu po zápase s Bohunicemi jsme využili ke sledování budoucího soupeře a bylo se na co dívat. Telničtí mají dobře zmáknutý přechod do útoku přes křídla, takže na to jsme kluky upozornili. Plánem bylo, mít krajní hráče pod kontrolou a v případě jejich startu do útoku jít s nimi tak, abychom pohybem mezi hráčem a míčem znemožnili finální nahrávku.

    Natolik jsme se připravovali na zápas, že jsme opomenuli osobní obranu. Kluci byli od hlídaných hráčů daleko a jejich zrychlení jsme nedokázali pokrýt. Vývoj podle skóre, píšu z pohledu "domácí" Telnice, byl následující: 2:0, 2:2, 3:2, 3:3, 5:3, 6:4 a to byla teprve pátá minuta. Potom jsme se uklidnili, začali více běhat a hlavně po správných dráhách. Kluci se uvolňovali pro přihrávku a my pomalu překlápěli vedení na svou stranu. Druhou půli osobky už jsme měli ve své režii a zaslouženě tuto část hry vyhráli 11:7.

    S druhou polovinou zápasu jsme byli nadmíru spokojení. Kluci v obraně 3:3, po počátečním rozkoukání se, plnili pokyny na jedničku. Defenziva všech byla důrazná a kluci se i zajišťovali. Telničtí měli velké problémy projít a když už se jim to podařilo, čekal na ně brankař. Díky tomu jsme realizovali množství rychlých útoku. V deváté minutě druhé půle jsme vedli 20:10, měli jsme namleto a zvolnilo se. Posledních 10 minut se už jen čekalo na konečný hvizd a my překvapivě snadno získali další body.SVAZOVÉ PŘEHLEDY

Zápas s Tatranem Bohunice

20220918 ml. žáci vs. Tatran Bohunice - přehled

Zápas s TJ Sokolem Telnice

20220918 ml. žáci vs. TJ Sokol Telnice - přehledFACEBOOKOVÉ KOMENTY


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Autor: Luděk | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor