| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | St. žákyně | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook | Sportnect |

  Nábor do oddílu a tréninky - aktualizace
Nábor do oddílu a tréninky

  Akce a pronájmy v areálu sokolovny
Jednorázové akce
Dlouhodobé akce

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy v r. 22/23
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci

Mladší dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně

Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
35382 (35382 hl.)
časová osa gólů
2999 (2999 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
3517 (3517 hl.)
fotky
5458 (5458 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
2989 (2989 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
2926 (2926 hl.)

Celkem hlasovalo: 53271


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


16.10.2022 2. kolo mistrovského turnaje v Nových Bránicích (mladší žáci)
Vydáno dne 18. 10. 2022 (300 přečtení)

16.10.2022 2. kolo mistrovského turnaje v Nových Bránicích (mladší žáci) 20221016 mlž. 2.kolo turnaje (N. Bránice, Sokolnice)-foto TJ Sokol Sokolnice - TJ Sokol Újezd u Brna 20:16 (poločas 8:7)
TJ Sokol Újezd u Brna - TJ Sokol Nové Bránice 21:5 (poločas 11:2)


Nepovedený zápas a tréninkový zápas.

    Turnaj 2. kola se hrál v přeloženém termínu, protože v původně nalosovaném víkendu se kvůli v té době nepostavené přetlakové hale hrát nemohlo. Nový termín vyšel na reprezentační přestávku, což nikomu moc nevadilo.

TJ Sokol Sokolnice

    Se Sokolnicemi jsme hrávali v poslední době hodně vyrovnané zápasy, kdy jsme ti šťastnější byli my. V tomto duelu se situace co vyrovnanosti opakovala, až na to, že soupeř se v samém závěru osobní obrany dostal do jednobrankového vedení. Na přestávku, po deseti minutách hry, jsme šli za stavu 8:7. Řeklo by se no a co, za dalších dvacet minut zápas otočíme. Kluci však na prohry nejsou zvyklí a špatně je snášejí. Pokud by se negativní skóre promítlo do zápasu zvýšením bojovnosti, přidáním na rychlosti, bylo by to super. Po dalších pár minutách, kdy jsme jen horko těžko drželi se soupeřem krok, a to hlavně zásluhou Toma Flajšingera, bylo skóre 10:7, 10:9, 12:9, 12:11. V osmé minutě už Sokolnice definitivně odskočili, kdy hlavně výbornou obranou dokázali Toma eliminovat a hráči to podvědomě vzdali. Smůlou bylo, že naši kluci viděli v kapitánovi jedinou spásu a jejich další příspěvek do zápasu byl nestálé nahrávání spoluhráči, kterého si obrana velice dobře všímala. Na pravém křídle se trápil Mojda, který po brance v osobce už jenom trefoval tyčky, nebo to dával těsně mimo. Zápis mezi střelce má i střeďák Marek. Trefil se 3x, ale zase mu vůbec nešla obrana. Na levé straně máme nováčky, kteří na tréninku ukazují, že se s nimi musí počítat, ale v ostrém zápase to byla jedna velká křeč.

    Jakmile se naše záporné skóre začalo navyšovat, byla vidět gestikulace jako že už to nemá cenu, kroucení hlavou jako, že to fakt nemá cenu. Toto neverbální komunikace je něco na mě. Trochu jsem zvýšil hlas a snažil se kluky nastartovat. Marně. Za stavu 19:11 "domácí" Sokolnice prostřídaly a my kosmeticky upravili skóre na 20:16.

TJ Sokol Nové Bránice

    Zápas s Bránicemi jsme brali jako kvalitní trénink, kde bylo cílem pilovat souhru a co nejvíc zapojit nováčky. Na skóre nám nezáleželo, takže všichni hráli uvolněně a s chutí. Zkušenější kluci mnohdy rezignovali na zakončení a snažili hlavně uvolnit nováčky. Nejvíc si zápas užil Dan, ročník 2013, který v prvním duelu seděl. Odehrál velkou část osobky a v hlavním zápase si také moc neodpočinul. Dokonce se sám přihlásil, že už nemůže a že chce na lavičku. Po minutě už se zase hlásil, že chce hrát, takže za mě to byla super premiéra.

    Na tomto duelu mě potěšilo, že kluci projevili herní vyspělost a přerušovali vlastní trháky, aby mohli v útoku trénovat proti postavené obraně. Byli jsme tak sice domluvení, ale mnohdy jindy byla chuť si vystřelit silnější, než naplánované herní varianty. Kluci, děkuji.SVAZOVÉ PŘEHLEDY

Zápas s TJ Sokol Sokolnice

20221016 mlž. 2.kolo turnaje (N. Bránice, Sokolnice)-přehled

Zápas s TJ Sokol Nové Bránice

20221016 mlž. 2.kolo turnaje (N. Bránice, Sokolnice)-přehledFACEBOOKOVÉ KOMENTY


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Autor: Luděk | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor