| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | St. žákyně | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook | Sportnect |

  Nábor do oddílu a tréninky - aktualizace
Nábor do oddílu a tréninky

  Akce a pronájmy v areálu sokolovny
Jednorázové akce
Dlouhodobé akce

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy v r. 22/23
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci

Mladší dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně

Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
35382 (35382 hl.)
časová osa gólů
2999 (2999 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
3517 (3517 hl.)
fotky
5458 (5458 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
2989 (2989 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
2926 (2926 hl.)

Celkem hlasovalo: 53271


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


13.11.2022 4. kolo mistrovského turnaje v Kuřimi (mladší žáci)
Vydáno dne 18. 11. 2022 (266 přečtení)

13.11.2022 4. kolo mistrovského turnaje v Kuřimi (mladší žáci) 20221113 ml. žáci 3.kolo turnaje (Hust, Kuřim, KP,) - foto TJ Sokol Újezd u Brna - Legata Hustopeče 17:16 (poločas 7:6)
SK Kuřim - TJ Sokol Újezd u Brna 16:24 (poločas 8:10)
SKKP Handball Brno - TJ Sokol Újezd u Brna 10:26 (poločas 4:8)


Zrození nového pivota i brankaře.

    Stávající turnajový systém mě opravdu nevyhovuje. Minulé kolo jsme odehráli před třemi týdny a od té doby jen trénujeme v malé sokolovně nebo v o něco větší školní tělocvičně. Hřiště normálních rozměrů jsme už dlouho neviděli a nyní nás v Kuřimi čekají tři zápasy. Navíc chybí dva hráči základní sestavy.

Házená Legata Hustopeče

    Do prvního zápasu jsme se stihli jen rozběhat, na nahrávky nebo rozchytání brankaře už čas nebyl. Seznámení s míčem v průběhu hry se neukázalo jako nejlepší strategie, naštěstí pro nás na tom byl soupeř stejně. K vidění tak byla spousta technických chyb a nepřesných střel. Skóre 7:6 po osobce bylo nezvykle nízké a rozhodně nebylo způsobeno kvalitou obran 😊.

    V hlavní části hry se nahrávky zlepšily, ale střelba byla kvalitní jen u Toma F. Zbylé spojky trefovaly většinou tyčky nebo branku úplně míjely. Nekompletní základka s kluky na nezvyklých postech také neumožnila plynulé kombinace. Hráli jsme více méně pouze jeden na jednoho. Stačilo nám to do třinácté minuty a do stavu 15:9. Poté zvlhnul střelný prach i Tomíkovi a soupeř se začal pomalu přibližovat. Hustopeče daly za posledních sedm minut sedm branek, zatímco my, díky Fildovi a Marovi jen dvě. Naše branky však měly cenu zlata a díky nim jsme nejtěsnějším možným rozdílem vyhráli 😊.

SK Kuřim

    Do zápasu s SK Kuřim jsme nastoupili hned po duelu s Hustopečemi, takže jsme předchozích třicet minut mohli brát jako rozcvičku. K nejtěžšímu utkání nenastoupil ani jeden tým kompletní. Nám chyběl Zbyňa a Mojda, domácím tři spojky, včetně jejich nejlepšího střelce.

    Osobní obrana se nám dařila mnohem víc než o zápas dříve. Lépe se bránilo, víc se běhalo a to, že padl větší počet branek byl signál, že střelecká potence, navíc proti kvalitnějšímu týmu, je zpět. V první části hry se do střeleckého zapisu dostali čtyři hráči, což je pozitivní. Horší je, že v poli hraje hráčů šest a dost často se střídalo, takže potenciálních střelců bylo víc než dost 😊.

    Standardní zápas byl svým způsobem kontraproduktivní, protože za nás skorovali pouze dva hráči. Horší bylo, že se jich o moc víc o střelbu ani nepokusilo a jen se odehrávalo a odehrávalo. Celkově jsem spokojený s obranou, která opravdu šlapala. V útoku měla spousta kluků ze soupeře zbytečný respekt.

SKKP Handball Brno

    Tento zápas jsme už dlouho dopředu vyhodnotili jako nejjednodušší a udělali rošádu na postech, které běžně nerotují. Kdo četl nadpis už ví, že brankař Adam šel do pivota a pivot Jirka do brány. Nešlo o žádný jednoúčelový krok, protože Adam půjde na podzim do starších žáků a mladším žákům bude chybět strážce svatyně.

    K vlastnímu zápasu není moc co dodat. Snad jen, že do osobky nezasáhly, k jejich velké nelibosti, spojky Marek a Tom F. a v hlavním zápase hodně střídaly 😊. Zápas to nijak nepoznamenalo. Míče neomylně létaly do prostoru pivota, Adam neomylně chytal a stejně neomylně zakončoval. K němu se přidali i další hráči i ti dosud neskórující. Ti navíc zjistili, že pokud se pokusí hodit na bránu, vždycky nějaká šance na úspěch je 😊.

    V utkání se vystřídali úplně všichni hráči, včetně tří absolutních nováčků. Potěšující bylo, že dva z nich (Kuba a Dan) se za pomoci zkušenějších spojek dokázali prosadit.SVAZOVÉ PŘEHLEDY

Zápas s Legatou Hustopeče

20221113 ml. žáci 3.kolo turnaje (Hust, Kuřim, KP,)-přehled

Zápas s SK Kuřim

20221113 ml. žáci 3.kolo turnaje (Hust, Kuřim, KP,)-přehledZápas s SKKP Brno

20221113 ml. žáci 3.kolo turnaje (Hust, Kuřim, KP,)-přehledFACEBOOKOVÉ KOMENTY


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Autor: Luděk | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor