20240928 2. kolo mistrovského turnaje v SKKP Handball Brno (mladší žáci)

TJ Sokol Telnice - TJ Sokol Újezd u Brna 26:16 (poločas 13:9)
SKKP Handball Brno - TJ Sokol Újezd u Brna 39:7 (poločas 24:3)
TJ Sokol Újezd u Brna - SKKP Handball Brno B 19:17 (poločas 11:9)

Proti Telnici jsme se zpočátku celkem drželi, ale soupeř byl lepší v útoku i obraně. Občas se naši pivoti trošku posunuli, ale nebyly žádné odbloky a obrana "tři tři" taky nebyla nejlepší. Zápas skončil 10 gólovým rozdílem 26:16 pro Telnické

SKKP A, zde jsme prohrávali hnedka od začátku, protože jsme náhrávali stojící stojícímu a trefovali hodně tyčky, Brňáci si vytvořili 20 gólový náskok už v prvním poločase. Ve druhém jsme už si drželi lepší obranu a "uhráli" to na 39:7 pro domácí

S Béčkem Brna jsme si už od začátku drželi průměrný náskok dvou gólů. V druhém poločase jsme trošku povolili v obraně, ale sedmičky a následné zlepšení obrany, při vidění šance na výhru, nám zajistily první body. Skóre bylo 19:17

Svazové přehledy

20240928-mlži-turnaj-Kénik-P

13.10.2024 HBC Olomouc - TJ Sokol Újezd u Brna (ml. dorci)

HBC Olomouc - TJ Sokol Újezd u Brna (ml. dorci) 35:39 (15:21)

STARŠÍ ŽÁCI ÚJEZD U BRNA SEZÓNA 24/25

Vážení fanoušci a příznicvi újezdské házené, dovolte mi, abych vám představil náš letošní tým...

20241012 3. kolo mistrovského turnaje v Újezdě u Brna (mladší žáci)

12.10.2024 3. kolo mistrovského turnaje v Újezdě u Brna(mladší žáci). TJ Sokol Újezd u Brna - Legata Hustopeče 25:10...