Luděk Kubát | | Mladší žáci | Minižáci | Mladší dorostenci

Soustředění Nové Veselí 2024Soustředění v roce 2024 proběhne v termínu 11.-17.8. Je určeno pro mladší dorostence ročníků 2008 a 2009 a mladší žactvo, tedy pro kluky i holky ročníků 2012, 2013, 2014.

Dorost bude mít pod palcem Staňa s Pavlem, žactvo Luděk.  Cena za soustředění bude 4500Kč. Platit je možné v hotovosti trenérům nebo převodem na účet 124783318/0300. Při volbě druhé možnosti, prosíme o dopsání zprávy pro příjemce ve tvaru - NV 2024 jméno a příjmení hráče/hráčky kvůli identifikaci. 

Co s sebou? Kromě hlavního zavazadla, by děti měly mít batůžek, do kterého se vejdou věci na sportování (boty, láhev na pití, kraťasy, tričko, atd.) Spát budeme na postelích, takže nutností je prostěradlo a spacák. Zhýčkaní jedinci si mohou vzít i něco pod hlavu (může být i plyšák :-)). Dále ponožky, těmi raději nešetřete a stejně tak spodním prádlem. Abych se moc nerozepisoval, dál pojedu v bodech: Hygienické potřeby, 2 ručníky, plavky, věci na spaní, přezůvky, léky s pokyny (jen ti co je berou :-)), 2 páry bot (halovky a tenisky na ven), oblečení (na sportování i na volný čas), kartička zdravotní pojišťovny (kopie), kapesné a vyplněný formulář o bezinfekčnosti, ten bude možno vyplnit i těsně před odjezdem, případně na místě. Prázdné lístky budu mít u sebe já.

Víc mě nenapadá, takže se ptejte. 

No a nyní už se můžete přihlašovat. Stačí napsat zprávu do FB okna nahoře na stránce.

potvrzení dorostenci - Lukáš Mrkvica, Martin Holešanský, Marek Sekanina, David Zezula, Štěpán Štefl, Štěpán Hradílek, 
potvrzení žákyně -  Verča Doležalová, Paťka Duroňová, Eliška Vymazalová, Aneta Florianová, Bára Linhartová, Bea Suchomelová, 
potvrzení žáci - Martin Hrbek, David Picmaus, Dominik Duroň, Marek Vacata, Karel Stix, Matyáš Bednář, Daniel  Šedivý, Matyáš Podborský, Viktor Vícen,

realizační tým - Luděk Kubát, Staňa Mrkvica, Pavel Zezula,

TJ Sokol Újezd u Brna - TJ Rožnov pod Radhoštěm 27:22 (12:10)

Přepište dějiny!!! Újezd u Brna vybojoval v odvetném barážovém utkání proti Rožnovu pod Radhoštěm, postup do...

18.05.2024 TJ Rožnov pod Radhoštěm - TJ Sokol Újezd u Brna (muži)

TJ Rožnov pod Radhoštěm - TJ Sokol Újezd u Brna 30:26 (13:13)

05.05.2024 TJ Sokol Újezd u Brna - TJ Sokol Kostelec n.H. - HK (muži)

     Od první ligy už nás dělí jen baráž 😊.